Renault 3 відгука про Renault Talisman

4.9

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Renault Talisman

Renault Talisman 2016

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Очень комфортный автомобиль, расход 5 литров по городу!
смело можно брать мотор 1,5 .
Двигателя хватает с головой
Подвеска мягкая
Авто большое
По обслуживание намного дешевле опелей и Пежо .

Renault Talisman 2016

Красивый, надежный, огромный, мега экономичный бизнес седан с БОЛЬШОЙ БУКВЫ!
Реальный расход по городу 5,5 литра дизеля такими показателями не похвастает НИ ОДИН седан таких размеров.
Это авто очень популярное в Европе, многие Европейские толстосумы очень любят именно этот автомобиль и для этого есть целый длинный ряд очень приятных причин.
Я когда первый раз просто подошел к этому красавцу понял, что глаз от его великолепного дизайна трудно будет оторвать. Кузова у автомобиля настолько правильно, гармонично и красиво подобрано, что просто для восхищения моего личного не хватит слов, все СУПЕР!!!
Так же красиво, все правильно и удобно расположено и внутри авто, места как говорят хоть конем гуляй, легко садится 5 мужчин с весом более 100 кг. проверено.
Двигатель несмотря, что такой маленький очень ТЯГОВИТЫЙ, включаешь в спорт режим и можешь на светофоре оставить позади себя большое количество машин.
При длительной поездке или когда устаешь после рабочего дня есть много режимов массажа, включаешь для себя комфортный массаж и приезжаешь домой уже расслабленный и довольный. Очень к с тате удобная и полезная функция.
Управляемость у авто великолепная, рулится очень легко, информативность у руля высочайшая как на БМВ без преувеличений.
Тормоза работают очень быстро и слаженно, авто легко останавливается при любой скорости.
Ходовая и подвеска очень мягкая и комфортная, не пробивает даже по нашим дорогам, легко глотаются все ямы и неровности, ехать максимально комфортно.
Шумоизоляция на высоте, никогда не скажешь что дизель под капотом. Слышимости лишней от работы двигателя и от шума дороги нет вообще, в салоне тихо и спокойно как дома...
Багажник просто огромный, можно положить все что душе угодно и даже больше...
Свет заводской Лед лупит отлично, видимость ночью как днем.
В обслуживании, Талисман будет в два раза дешевле чем Фольксваген В8 к примеру. По комфорту он ничем не уступает. Единственное, что талисман намного меньше известен и популярен. Но это скорее какой-то недоработанный маркетинговый ход со стороны линейки Рено.
Качества сборки на ВЫСОТЕ никогда не скажешь что это Рено чем то уступает покорившим наш рынок Немецким автомобилям.
Авто в целом покорило моё сердце! Считаю одно из лучших из больших седанов для Украины.
Мои выводы:
Мега экономичное + Внешне идеальное + Крепкое и надежное + Настоящий бизнес седан!
РЕКОМЕНДУЮ ОДНОЗНАЧНО!

180 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Невідомиа більшості але чудова модель talisman марки renault реально відповідає вимогам бізнес класу.
Двигуна К9К на 1,5л вистачає для динамічної і в той же час економічної їзди по місту і по трасі. Дехто вважає, що його "не вистачає" для такої великої машини, але так кажуть люди, котрі ніколи не кермували талісманом. Чудовий симбіоз прошивок двигуна і акп повністю нівелюють видуманий недостаток потужності в 110к.с. Трансмісія має декілька режимів, працює чітко і м\'яко.
Салон просторий, багажник супер розміру. Якість матеріалів достойна. Мотор і колеса "не їдуть" разом з вами в салоні.
Не зважаючи на великі розміри, автомобіль приємно керується, є дуже маневреним у місті.
Підвіска м\'яка, саме для наших доріг. Розмір коліс 225/55 R17 дозволяє не вклонятися перед кожною ямою і лежаком.
Оснащення і наявність великої кількості асистентів за помірну ціну це ще одна сильна сторона талісмана.
Один недолік - саме ця модель мало відома нашим автомобілістам, тому її продажі ще не такі великі.
Рекомендую всім до покупки.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 6054 відгука про Renault
  • Renault Clio 2006

Renault Clio 2006

Renault Clio 2006

витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

315 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Купував як перше авто, в 2021 році вже з чималим пробігом - 271 000 км. На наше щастя нам попався досить живий і безпроблемний варіант в офігенній комлектації, як для 2006 р - клімат, панорама, автоматичний люк, автосвітло, автодощ, круїз контроль. Двигун к9к дійсно легендарний і безпроблемний - авжеж при правильний екплуатації - міняв масло кожні 8000 км і тільки ELF. В обслуговуванні відносно не дорогий, розхідників маса варіантів на будь-який бюджет. Що ремонтував - форсунки, але не через якісь технічні нюанси, а через якість ДП. Що не подобається - досить жорстка підвіска, тіснуватий салон і абсолютно відсутня шумка. Із плюсів - витрата палива, недороге обслуговування. В мене версія на 86 к.с. то динаміка норм, трасу тримає добре, 120-140 взагалі без проблем. Наче все. Удачі на дорогах!

Павло Карапуд

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Талісман по рокам

Хочете придбати Рено Талісман та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Talisman від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 3 відгука відгуків про Рено Талісман будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.