Renault 3 відгука про Renault Talisman

4.9

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Renault Talisman

Renault Talisman 2016

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Очень комфортный автомобиль, расход 5 литров по городу!
смело можно брать мотор 1,5 .
Двигателя хватает с головой
Подвеска мягкая
Авто большое
По обслуживание намного дешевле опелей и Пежо .

Renault Talisman 2016

Красивый, надежный, огромный, мега экономичный бизнес седан с БОЛЬШОЙ БУКВЫ!
Реальный расход по городу 5,5 литра дизеля такими показателями не похвастает НИ ОДИН седан таких размеров.
Это авто очень популярное в Европе, многие Европейские толстосумы очень любят именно этот автомобиль и для этого есть целый длинный ряд очень приятных причин.
Я когда первый раз просто подошел к этому красавцу понял, что глаз от его великолепного дизайна трудно будет оторвать. Кузова у автомобиля настолько правильно, гармонично и красиво подобрано, что просто для восхищения моего личного не хватит слов, все СУПЕР!!!
Так же красиво, все правильно и удобно расположено и внутри авто, места как говорят хоть конем гуляй, легко садится 5 мужчин с весом более 100 кг. проверено.
Двигатель несмотря, что такой маленький очень ТЯГОВИТЫЙ, включаешь в спорт режим и можешь на светофоре оставить позади себя большое количество машин.
При длительной поездке или когда устаешь после рабочего дня есть много режимов массажа, включаешь для себя комфортный массаж и приезжаешь домой уже расслабленный и довольный. Очень к с тате удобная и полезная функция.
Управляемость у авто великолепная, рулится очень легко, информативность у руля высочайшая как на БМВ без преувеличений.
Тормоза работают очень быстро и слаженно, авто легко останавливается при любой скорости.
Ходовая и подвеска очень мягкая и комфортная, не пробивает даже по нашим дорогам, легко глотаются все ямы и неровности, ехать максимально комфортно.
Шумоизоляция на высоте, никогда не скажешь что дизель под капотом. Слышимости лишней от работы двигателя и от шума дороги нет вообще, в салоне тихо и спокойно как дома...
Багажник просто огромный, можно положить все что душе угодно и даже больше...
Свет заводской Лед лупит отлично, видимость ночью как днем.
В обслуживании, Талисман будет в два раза дешевле чем Фольксваген В8 к примеру. По комфорту он ничем не уступает. Единственное, что талисман намного меньше известен и популярен. Но это скорее какой-то недоработанный маркетинговый ход со стороны линейки Рено.
Качества сборки на ВЫСОТЕ никогда не скажешь что это Рено чем то уступает покорившим наш рынок Немецким автомобилям.
Авто в целом покорило моё сердце! Считаю одно из лучших из больших седанов для Украины.
Мои выводы:
Мега экономичное + Внешне идеальное + Крепкое и надежное + Настоящий бизнес седан!
РЕКОМЕНДУЮ ОДНОЗНАЧНО!

180 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Невідомиа більшості але чудова модель talisman марки renault реально відповідає вимогам бізнес класу.
Двигуна К9К на 1,5л вистачає для динамічної і в той же час економічної їзди по місту і по трасі. Дехто вважає, що його "не вистачає" для такої великої машини, але так кажуть люди, котрі ніколи не кермували талісманом. Чудовий симбіоз прошивок двигуна і акп повністю нівелюють видуманий недостаток потужності в 110к.с. Трансмісія має декілька режимів, працює чітко і м\'яко.
Салон просторий, багажник супер розміру. Якість матеріалів достойна. Мотор і колеса "не їдуть" разом з вами в салоні.
Не зважаючи на великі розміри, автомобіль приємно керується, є дуже маневреним у місті.
Підвіска м\'яка, саме для наших доріг. Розмір коліс 225/55 R17 дозволяє не вклонятися перед кожною ямою і лежаком.
Оснащення і наявність великої кількості асистентів за помірну ціну це ще одна сильна сторона талісмана.
Один недолік - саме ця модель мало відома нашим автомобілістам, тому її продажі ще не такі великі.
Рекомендую всім до покупки.

Дивитися всі 6030 відгуків про Renault
Renault Master пасс. 2017

Renault Master пасс. 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Перший власник 134 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Вітання всім Сугубо моя думка, всім критикам прошу ігнорувати дане повідомлення. Рено Мастер 170 л с =125 кВт Euro 6 Передній привід Бус база L3 Не шкодую, найліпший конкурент для MB Sprinter, + бюджетніший. Вчасний сервіс авто систем - підтримують бодрий стан зазначених авто коней. З повагою до Всіх !

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Talisman по рокам

Хочете придбати Рено та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Talisman від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 3 відгука відгуків про Рено будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.