Renault 5 відгуків про Renault Trafic пасс. 2003 року

керованість, дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Renault Trafic пасс. 2003

300 тис.км 8 л / 100 км

Авто супер, по скорости и маневриности превосходит некоторые седаны плюс высокая посадка и на дороге ты царь.

Renault Trafic пасс. 2003

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка, якість збірки, гальма, керованість, шумоізоляція

За 8 років експлуатації, тільки великий +. Авто супер. Як на дальні поїздки так і по місту.
Рекомендую.

Renault Trafic пасс. 2003

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, об`єм багажника, витрати палива

Прекрасный семейный авто. За восемь с половиной лет ни разу не подвел. Бывали в разных переделках и ситуациях. Везде вел достойно. За рулем очень комфортно. В обслуживании очень даже экономичен. Все запчасти можно без проблем найти за разумные деньги. Из минусов в моем варианте: слабоват двигатель(80 л.с.)и великоват расход. А в остальном - отличный авто. Свой уже продал. Если бы стал вопрос покупать бус - то только Рено Трафик.

Renault Trafic пасс. 2003

Одні плюси в цьому автомобілі

З мінусів,майже нічого ненайшов

Авто надійне,ніяких проблем не було,були інколи ремонти,і на так дорого як деякі говорять.Взагадьному все супер.

динаміка, керованість

эта машинка появилась у меня недавно.до этого я перепробовал все автомобиле в этом классе начиная от Hyundai H 100 до Мерседес ВИТО, были и фольксы и Форды,но Трафик кажется мне лучшим на данный момент микроавтобусом с учетом его доступности.больше всего нравится двигатель. Такого набора и отрыва не всегда добьешся от легковушки а от буса темболее,не сравнить даже с Вито112.Рекомендую всем

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Трафік пасажирський по рокам