Renault 1 відгук про Renault Trafic пасс. 1995 року

динаміка, якість збірки

Низька оцінка керованості
Власники цих автомобілів вважають їх незручними в керуванні

Дивитися всі вживані Renault Trafic пасс. 1995
Renault Trafic пасс. 1995

Renault Trafic пасс. 1995

динаміка, якість збірки

Недавно приобрёл . Машина заеженна. Пока востанавливаю . Мне нравится её сила и проходимость.Мне нехватает сретств для того , что бы востановить её так , как я хочу! Немогу найти книгу о эксплуатации этой модели, но я потихоньку познаю! Мне нравится что всё открыто и можно ко всему добраться.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 76 відгуків про Renault Trafic пасс.
Renault Trafic пасс. 2009

Renault Trafic пасс. 2009

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, витрати палива, шумоізоляція

Владел бусом более 6 лет, сразу после покупки начали умирать форсунки. Перед покупкой советую обратить на них внимание.Заменил все 4 штуки, отдал 1000$+-.Двигатель 2.0 в принципе хватало, но летом при включённом кондиционере мощи маловато.И на этом всё, за 100 000 км пробега серьёзных проблем больше не было.

Иван

Дивитися всі 6054 відгука про Renault
  • Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки

30 тис.км Поїздки в місті

Відмвнний автомобіль за свої кошти. Я не розумію чому скаржуться на його шумоізоляцію. Якщо порівняти з мерседесом, то погоджуюсь, а якщо з іншіми тачками його класу, то мабудь краще за теслу трійку. Заппс ходу реально 380 км влітку та 250 км взимку. Це перевірено мною особисто. Якщо пропонувати, то краще брати базову комплектацію, томущо не варто переплачувати за функціі які погано працюють. Наприклад роспізнавання знаків тощо.

юлия

Відгуки про моделі Рено