Nissan 2 відгука про Nissan Sentra 2007 року

дизайн кузова, простір салону, керованість, динаміка, витрати палива

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Nissan Sentra 2007

Дизайн,подвеска

Запчасти,радио

Владею этим авто уже 3 года. Покупалась как первая машина чтобы научиться водить. В итоге не могу с ней расстаться, отличное авто в плане управления, удобства, внешнего вида. Единственное НО: автозапчасти; Да к сожалению ждать их долго, заказывать с США, но благо с эти столкнулась я только 3 раза, 2 раза заказывала воздушные фильтры, доставка в течении 21 дня. Машина также была опробывана по полям, лесам, подвеска низковата конечно, но не жесткая, а вполне плавная. в общем я очень довольна выбором авто.

Nissan Sentra 2007

дизайн кузова, динаміка, простір салону, витрати палива, керованість

полное отсутствие воздушного и салонного фильтров, пришлось заказывать в США, колодки подходят от Теаны и Примеры. Из конструктивных недостатков: толстоватые передние стойки, приходится активно двигать головой, очень неудобные зеркала заднего вида, их плавнотреугольная форма съедает достатчно большой сектор обзора - опять-таки же приходится много двигать головой. С датчиками давления в шинах тоже была проблема, закачал азот, и все, проблемы нет, лампочка не горит. Проблема так же в том, что эта машина пока одна в Казахстане.

New Nissan Sentra 2,0 S, 2007 г.в. АКПП CVT, диски 16", цвет "серебро", бензинчик 92, 140 л.с. на сегодня пробег 20 тыс миль. Очень нравится, салон реально большой, очень четкий руль, вариатор это вообще "нечто", разгоняется плавно как тролейбус и весьма быстро. Стольник набирает примерно чуть за более 9 сек. Экономичен - это правда. внешне выглядит дерзко и не кажется большим, а когда рядом что-то типа камри, видно, что машинка-то не маленькая.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 56 відгуків про Nissan Sentra
  • Nissan Sentra 2016

Nissan Sentra 2016

Nissan Sentra 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки

Мені сподобалась збалансованість, машина різка, в той самий час економічна. Витрати пального 7-8 л на 100 в місті Дніпро, а також можливо становити звичайне ГБО. З оснащення все необхідне є, навіть більше: підсилювач керма, кондиціонер, електросклопідйомники на всіх дверях, два кольорових екрани, магнітола з Bluetooth, AUX та USB, камера заднього виду, без ключовий доступ та запуск двигуна кнопкою, круїз-контроль, датчики світла, датчики тиску в шинах, 6ть подушок безпеки, три режими їзди: звичайний, економічний та спорт, ABS, ESP .... Крісла, на диво дуже зручні, як спеціально під мене розробляли. Ще мені сподобався кармани, який знаходиться з переду в кріслах, вони надзвичайно зручні, чому в інших машинах їх нема? Салон просторий, міста для колін буже багато, не гримить. Великий багажник. Зовнішні, вигляде сучасно. Вважаю, що Sentra у нас не недооцінена.

Виталий

Дивитися всі 6078 відгуків про Nissan
  • Nissan Primera 2002

2.6
Nissan Primera 2002

Nissan Primera 2002

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, керованість, ціна

Брав з рук, не знаю можливо така попалася. Просто найгірше авто що у мене коли небудь було, ВАЗ 21093 і то в рази краще. Обслуговування часте та дорогезне, постійні проблеми з датчиками АBS та постійно минає лампочка подушки безпеки, посилку навчився скидати сам, вистачає на пів року максимум, постійна проблема з датчиком пасажира на правій передній сідушці, пікаж навіть як пристебнутий. Роз'єднані клейму і все рішення. Постійні заміни стабілізаторів, перед/зад, поміняв демфер дорогий капець... Одним словом один негатив, продав і видихнув. До неї мав, ВАЗ, Паджеро потім знову ВАЗ і потім примеру, зараз їзджу на Гранд Вітара і отримую задоволення...

Віктор Володимирович Чорний

Відгуки про моделі Ніссан