Nissan 4 відгука про Nissan Primastar груз.

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива

шумоізоляція

Дивитися всі вживані Nissan Primastar груз.
Nissan Primastar груз. 2010

Nissan Primastar груз. 2010

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

Комерційні перевезення

Економне, швидке, надійне авто.кузов цинковий. Ходова надійна, дуже м'яка.

шумоізоляція

Доволі якісне та надійне авто, при умові відповідної експлуатації. Трішки жорстковата ходовка, але вона впевнено переносить наші "дороги".Раджу.

Nissan Primastar груз. 2011

Машинка надійна, економна. Високий кліренс. На комфортній ходовій ! Саме те для українських доріг.

Nissan Primastar груз. 2013

Nissan Primastar груз. 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість

якість матеріалів, простір салону, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Очень дорого возить на ней пятую точку. Будет зарабатывать, тогда все ок.

Відгуки про моделі Ніссан

Відгуки про Ніссан Прімастар вант. по рокам

Хочете придбати Ніссан Прімастар вант. та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Nissan Primastar груз. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 4 відгука відгуків про Ніссан Прімастар вант. будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.