Nissan 2 відгука про Nissan Juke Nismo RS

коробка передач

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Nissan Juke Nismo RS
Nissan Juke Nismo RS 2014

Nissan Juke Nismo RS 2014

яркий дизайн,компактный кроссовер

маленький салон

Владелица этой модели уже 3 года! Никаких проблем, лучший компактный внедорожник, паркетник, он же кроссовер. Выпускают жуков с 2011, Нисму с 2013, много плюсов- спортивный руль, подвеска, мотор 1.6 с турбонаддувом, динамичный разгон-7.8; салон - кожа, встроенная навигация, удобен и комфортен в управлении, хороший обзор, боковые зеркала большие, разная комплектация и цены. Из минусов- маленький салон. Авто конечно не семейное, но достаточно вместительное. В целом- машина достойная, рекомендую.

Nissan Juke Nismo RS 2013

Nissan Juke Nismo RS 2013

Любимая машина

Отсутствует багажник,слишком мал

Поменяв не один десяток машин, остановилась пока -что на Juke Nismo.Как ни странно, но простой Juke мне абсолютно не нравится . А это. Мои маленький космос . Во -первых он не медлительный. Во -вторых интеллектуальный полный привод (подключаемый)Вот не знаю почему, но машины низкие не нравятся совсем. Чувства, как -будто по земле волочусь. Приятный момент в сиденьях с прошивками и алькантара. Расход топлива примерно 12-13литров .Заливаю 98 бензин. Так-как на опыте выяснилось, что турбированный двигатель не любит 95. Единственное что смущает, это вариатор. Но он был заменён по гарантии. В данный момент пробег около 50тыс.И проблем нет)))

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 6078 відгуків про Nissan
  • Nissan Primera 2002

2.6
Nissan Primera 2002

Nissan Primera 2002

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, керованість, ціна

Брав з рук, не знаю можливо така попалася. Просто найгірше авто що у мене коли небудь було, ВАЗ 21093 і то в рази краще. Обслуговування часте та дорогезне, постійні проблеми з датчиками АBS та постійно минає лампочка подушки безпеки, посилку навчився скидати сам, вистачає на пів року максимум, постійна проблема з датчиком пасажира на правій передній сідушці, пікаж навіть як пристебнутий. Роз'єднані клейму і все рішення. Постійні заміни стабілізаторів, перед/зад, поміняв демфер дорогий капець... Одним словом один негатив, продав і видихнув. До неї мав, ВАЗ, Паджеро потім знову ВАЗ і потім примеру, зараз їзджу на Гранд Вітара і отримую задоволення...

Віктор Володимирович Чорний

Відгуки про моделі Ніссан

Відгуки про Ніссан Juke Nismo RS по рокам

Хочете придбати Ніссан та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Nissan Juke Nismo RS від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Ніссан будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.