Nissan 2 відгука про Nissan Sentra 1994 року

динаміка, якість матеріалів, якість збірки

Низька оцінка керованості
Власники цих автомобілів вважають їх незручними в керуванні

Дивитися всі вживані Nissan Sentra 1994

якість матеріалів, якість збірки

Столкнулся с проблемами инжектора - 1 из 4 инжекторов засорился видимо или сгорел, машина стояла в гараже здания под землей, короче чтоби ее виташить надо било заплатить 100$ плюц ремонт, короче жаба меня задавила и я решил сам сделать, поехал-купил 2-ой инжектор, виташил старый(геморой еше тот) вставил новый и все заработало как прежде.

Считаю что машина хорошая, мойно положиться на нее-не подведет, конечно нуйно делать проверку периодическую, все-таки старая машинка уже...........................................
ездил 1500 одним днем, без каких-либо проблем.
Конечно ржавеет как все японцы, ето нормально.

динаміка

выключилась левая фара, ремонт стоил $60

мощней движок-меньше проблем

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 56 відгуків про Nissan Sentra
  • Nissan Sentra 2016

Nissan Sentra 2016

Nissan Sentra 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки

Мені сподобалась збалансованість, машина різка, в той самий час економічна. Витрати пального 7-8 л на 100 в місті Дніпро, а також можливо становити звичайне ГБО. З оснащення все необхідне є, навіть більше: підсилювач керма, кондиціонер, електросклопідйомники на всіх дверях, два кольорових екрани, магнітола з Bluetooth, AUX та USB, камера заднього виду, без ключовий доступ та запуск двигуна кнопкою, круїз-контроль, датчики світла, датчики тиску в шинах, 6ть подушок безпеки, три режими їзди: звичайний, економічний та спорт, ABS, ESP .... Крісла, на диво дуже зручні, як спеціально під мене розробляли. Ще мені сподобався кармани, який знаходиться з переду в кріслах, вони надзвичайно зручні, чому в інших машинах їх нема? Салон просторий, міста для колін буже багато, не гримить. Великий багажник. Зовнішні, вигляде сучасно. Вважаю, що Sentra у нас не недооцінена.

Виталий

Дивитися всі 6078 відгуків про Nissan
  • Nissan Primera 2002

2.6
Nissan Primera 2002

Nissan Primera 2002

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, керованість, ціна

Брав з рук, не знаю можливо така попалася. Просто найгірше авто що у мене коли небудь було, ВАЗ 21093 і то в рази краще. Обслуговування часте та дорогезне, постійні проблеми з датчиками АBS та постійно минає лампочка подушки безпеки, посилку навчився скидати сам, вистачає на пів року максимум, постійна проблема з датчиком пасажира на правій передній сідушці, пікаж навіть як пристебнутий. Роз'єднані клейму і все рішення. Постійні заміни стабілізаторів, перед/зад, поміняв демфер дорогий капець... Одним словом один негатив, продав і видихнув. До неї мав, ВАЗ, Паджеро потім знову ВАЗ і потім примеру, зараз їзджу на Гранд Вітара і отримую задоволення...

Віктор Володимирович Чорний

Відгуки про моделі Ніссан