Nissan 1 відгук про Nissan Sentra 2001 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

Низька оцінка дизайну
Дизайн цього автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Nissan Sentra 2001
Nissan Sentra 2001

Nissan Sentra 2001

317 тис.км 8.2 л / 100 км Подорожі

Сентра- американская версия альмеры. Но по качеству намного лучше. Даже если взять по весу , то от альмеры вес больше на 300 кг. От классик почти на пол тонны тяжелее. Дорогу держит отлично. В дальних поездках не устаешь. В общем машина то что надо получилась. За 8 лет владения ни разу не было, что не доехал домой. Ни разу не подвела.
Затраты на переборку подвески стоят 600 грн. Нечему ломаться, подвеска очень простая. Из больших затрат это только замена цепи , больше денег на нее не требовалось

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 56 відгуків про Nissan Sentra
  • Nissan Sentra 2018

Nissan Sentra 2018

Nissan Sentra 2018

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція

117 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Стиль мого керування спокійний і при цьому більше 7.8 літрів по Києву у мене не було, а за містом з урахуванням поїздок на 400-500 км - 5.4-5.6 л/100 км. Повного бака в залежності вік якості пального вистачає на 730-830 км під заа'язку. Тож авто дуже економне для 1.8. не поганий просторий салон, дуже об'ємний багажник, в плані загрузки і розміщення більше ніж фольц пасат. Із мінусів- погана ізоляція і слабі стойки ,не для наших доріг. А взагалі добра машина на свою вартість.

Юрий

Дивитися всі 6078 відгуків про Nissan
  • Nissan Rogue 2014

Nissan Rogue 2014

Nissan Rogue 2014

шумоізоляція

Автомобіль чудовий за свої гроші! У мене хороша комплектація SL, є все що потрібно. На газу розхід 12-13л газу при їзді по місту, у перерахунку на бензин 6-7л. Вмісткий у салоні, 5 дорослих людей почуваються комфортно. В обслуговуванні теж норм, запчастини є в наявності, без проблем б/у чи нові. З мінусів тільки поки що шумоізоляція, а більше нарікань поки немає. Користуюсь авто більше ніж пів року, кожного дня.

Василь

Відгуки про моделі Ніссан