Ford 4 отзыва о Ford S-Max 2013 года

динамика, объем багажника, простор салона, качество материалов, расход топлива

шумоизоляция

Смотреть все б/у Ford S-Max 2013

Ford S-Max 2013

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

коробка передач, шумоизоляция

Купив з пробігом 98 тис.км після VW SHARAN 2.0диз., DSG, 2011р.в., що проїхав 280тис.км. Тому можу порівняти. Прекрасне поєднання "ціна-якість". В авто влаштувало все: дизайн, керованість, комфорт, зручність, ціна, пробіг, кліренс., економічність. Трохи відчуваються дешевші матеріали салону. Але ціна і пробіг значно менші за VW. Однак є одне велике "АЛЕ"- робот Powershift і близько не дотягує до комфорту і надійності DSG. В результаті на 110 тис.км перший ремонт. Що цікаво-Форд не ремонтує роботи своїх машин, а відправляє на сторонні СТО!!! Ціна питання -1900 у.о. з гарантією 100 тис.км але лише на 1 рік. Через 4 місяці по гарантії міняли кришку-сальник, дійсно безкоштовно. В результаті, через 1рік і 10 днів-проїхав 18 тис.км- вона знову протікає і тепер заміна коштує 350 у.о., бо уже не гарантія. Сама кришка коштує відносні копійки, але зняття-установка коробки+долив масла- дуже дорого.
Далі іще цікавіше. Проїхав 1 рік-ще+20тис.км- коробка знову не працює. Пояснення сервісу- "Так вони більше 40 тис.не їздять, їх ремонтують, щоб продати"!!! Знову ремонт? Питання вирішив заміною робота на механіку, по ціні не сильно дешевше, бо комплект нового зчеплення, маховика, вижимного-оригінал-500у.о. з роботою. Але тепер чистий спокій, ще й розхід на 1,5 л менший. До речі, колись у 1998 р. міняв автомат на механіку на Форд Скорпіо. Мабуть, ці коробки слабке місце Форда.
Коротше кажучи- S-max дуже хороша машина, але тільки не Powershift. І це не проблема однієї машини, знаю кількох людей, які були в такій ситуаціїї.
Інших ремонтів не було, тільки сервісне обслуговування, яке на офіційному СТО традиційно не дешеве, але їжджу туди, щоб мати зафіксований пробіг.

Ford S-Max 2013

дизайн кузова, динамика, качество материалов, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, стоимость обслуживания

Семья

Чудовий сімейний автомобіль, в якому ж все для комфортної подорожі. Дуже гарно веде себе на трасі, іноді зовсім забуваєш що сидиш за кермом сімейного мінівену :

Ford S-Max 2013

динамика, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость

Первый владелец 150 тыс.км 6.3 л / 100 км Путешествия

Машину купував в салоні 2014 року, модель 13-го. По факту одна із самих вдалих моделей Форда в ті часи. Розділю відгук на 4 частини. Вибір, плюси, мінуси, ремонти і висновок.
1. Вибирав не по типу, а по бюджету між Кіа Спортейдж, Рено Дастер і ще приглянувся Форд Мондео. Кіа, дуже тісна здалася, та й у диллера чомусь мутиво якесь було, якийсь АвтоТак впарювали. Рено Дастер ну дуже дерев\'яним був всередмні. Форд Мондео все було супер, от тільки коли прийшлось купувати вже не було 13-го року з мотором 2.0 дизель, залишився тільки 1.7. Почухавшись, помітив S-max вкутику, сів, все сподобалося, просторний і мотор як мені потрібно, а в решті той же Мондео. Отже, я з салону поїхав на цьому чуді, хоча планував іншу взяти, проте ніразу за 6 років експлуатації непожалів.
2. Плюси машини:
- величезна
- тяговитий мотор 140 коней
- подорожувати по 2-3 тис.км комфортно
- для сім\'ї просто супер
- розхід 5.5траса/7 місто/6.3 середнє
- плюсів ще багато в порівнянні з іншими, але я думаю вони всі і всі відомі.
3. Думаю більше всіх цікавлять мінуси:
- фарба не дуже..., багато подряпин
- лобове таке, що я його 2 рази міняв, але це можливо після ремонтів доріг так каміння літає.
- рульова рейка "кажуть у всіх фордів таке" ремонт на 145 тис.км, ціна питання 8 тис.грн, причому це за 6 років самий дорогий ремонт в ній
- резинки, типу уплотнителі примерзають до дверок, в мене при -30 повідривав, відриваються і при закриванні дверей дряпають кузов.
- магнітофон закодувався пісоя заміни акумулятора, коду ніде не було і офіційники хотіли 400 грн за розшивку, а за 2400 я купив китаєць з gps на андроїді 8 дюймів, треба було після салону зразу таке зробити....
- немає запаски
4. Ремонти приблизно були в такому порядку, на 50 тисяч колодки, на 80 тисяч правий ричаг, на 110 тисяч ходова, сайлентблоки там і ричаги, скажем так "велике СТО", хотів масло замінити в коробці, сказали що воно розраховано на весь термін, на 135 тис колодки і знову сайлентблоки, на 140 міняв лобове і вирішив кондиціонер обслужити, після обслужки він пропрацював 3 дні, краще б не чіпали, ще до СТО недоїхав, бо зима у нас..., особливо не спішу.
Висновок: Машина мені просто дуже імпонує, ніразу не підвела, безвідказна. Друзі які брали супер надійні VW і Skoda, вже повкидували набагато більше в свої авто, а той з VW Golf 6 DSG7 вже й на коробку попав на 160 тисяч. Одним словом я дуже задоволений цією машиною, наступна моя теж Форд, правда Експлорер, американець, трохи вдарений і пробігу вже під 40 тис, але надіюсь він не буде більше ламатися чим мій S-Max, тоді я буду просто щасливий.
P.S: Суб\'єктивно моя думка, мав я PEUGEOT, CITROEN, OPEL, FORD, VW отакі машини за своє життя, то як не дивно, проте по рейтингу якості і надійності в мене на першому місці Форд, далі Опель, а потім вже VW, Пежо і Сітроєн, правда Опель тримався доки тримався, а потім просто посипалося все, надіюсь з Фордом такого не буде, тим паче що я його продаю вже.

Ford S-Max 2013

Просторный салон. Огромный багажник. Комфортные посадка и подвеска. Динамика.

Нет места для запасного колеса.

Взял у ОД новой, дизель 2л, МКПП, сборка бельгийская, за 2 года проехал около 72 тыс км - много путешествую и часто катаюсь на дачу. Машиной очень доволен, удобна для дачи и дальняков. На дачу таскаю все что угодно, влезает практически любой крупный габарит (со сложенными сиденьями - вагон), в багажнике эхо - забываю что там болтается. На дальняке - расход около 5.5л, бака хватает на 800-900 км хода (как топить), подвеска и посадка комфортные(ближе к автобусной), видитель(я) не устает, сам проезжаю 1000 км в одни руки в день (бывало и больше). Недавно катался с семьей из Москвы во французские Альпы - 3000 км в одну сторону с одной ночевкой, никаких проблем. В городе тоже проблем особо никаких - после Фокуса особых неудобств с парковкой пока не встретил. Динамика мне очень нравится - 320 Н/м отлично разгоняют авто практически с 5 км/ч, не ожидаешь от этого бегемота такой прыти. Разгон плавный и незаметный, не замечаешь как набираешь 100-120-140-160. Первый год набрал штрафов за скорость штук 10 :) ТО не разорительное, последнее у ОД было около 12 тыс руб. Пока никаких серьезных поломок не было, по гарантии поменяли (3 дня ожидания) шлейф к заднему датчику положения авто (ксенон дергался вверх/вниз сам по себе).Заводские тормозные колодки поменял на пробеге 60 тыс км. По поводу большого ветрового стекла и нагрева салона. У меня оно атермальное (немного фиолетовым отсвечивает)- в жару действительно помогает...но зараза дорогое (менял из-за скола). В мороз дизель без проблем и помощи заводится до -18, меньше - приходится помогать вебастой. Минус авто пока вижу только один - нет штатного места для запаски, а с завода с машиной шли компрессор и банка с клеем (издевательство кмк). Приходится с собой возить колесо в багажнике, что отнимает его место, да и не удобно.

Отзывы о моделях Форд

Отзывы о Форд С-Макс по годам