Ford Отзывы о Ford F-700

К сожалению, по Вашему запросу отзывов не найдено.

Уточните параметры поиска

Смотреть все 6465 отзывов об Ford
  • Ford Focus 2015

Ford Focus 2015

Ford Focus 2015

динамика, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет, качество материалов, объем багажника

Первый владелец 72 тыс.км 7.7 л / 100 км Поездки в городе

Авто привезене з США на замовлення. Звісно, у певному сенсі, це завжди чорний ящик. У моєму випадку чорний ящик то пофарбований з балончика шкіряний салон. Скоріш за все таким чином "вирішили" проблему плям чорної фарби на світлому салоні у прекрасному штаті Техас. Щодо приємного - це пробіг, двигун, комплектація TITANIUM та механічна коробка передач. Машина "прийшла" з початковим пробігом у 42 тис. км. Наразі ця цифра дорівнює 72 тис. км. За 3 роки експлуатації авто ніразу не підвело: ні у місті, ні на дистанціях у 700 км. Із того, що подобається так це динаміка авто. Вона просто неймовірна: 2-літровий двигун з 163 к/с у додатку з МКПП це нереальна суміш. Загалом я прихильник спокійної виваженої їзди, проте, коли необхідно зробити випередження чи обгін, чи різко змінити темп - це авто виконувало свою функцію на 100%. Витрати палива також дуже приємні: місто - 7.4 - 7.7 л; траса - 5.0 - 5.6 л; Витрат на ремонт майже не було через те, що машина з достатньо невеликим пробігом, проте обслуговування я проходив раніше встановлених норм і завжди проводив заміну мастил або інших рідин виключно оригіналами, що вказані в мануалі. Сама комплектація заслуговує окремої сторінки: це і двухзонний клімат контроль, підігрів сидінь, підсилювач електрокерма, електросклопідйомники з безліччю функцій, система управління SYNC 2 з голосовим керуванням, обігрів дзеркал, старт/стоп, безключовий доступ, кодовий замок, автоналаштування фар, підсвітка салону з можливістю вибору кольору, просто нереальна аудіо система с сабвуфером і підсилювачем, датчики світла і дощу та багато іншого. За такі кошти я не знаю ніодної марки авто яка б мала подібні функції. Попри усі плюси, я не можу не сказати про деякі незручності: кліренс - з урахуванням наших доріг це може стати проблемою; об'єм багажнику трішки замалий; якість матеріалів, навіть у цій комплектації не дуже зносостійка;

Кирило

Отзывы о моделях Форд

Хотите купить Форд Ф-700 и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Ford F-700 от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более Отзывы о Форд Ф-700 любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.