Peugeot 8 відгуків про Peugeot Expert пасс. 2006 року

простір салону, витрати палива, якість збірки, вартість обслуговування, керованість

якість матеріалів

Дивитися всі вживані Peugeot Expert пасс. 2006

якість матеріалів, шумоізоляція

300 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Дуже хороший та економний автомобіль. Є можливість подорожувати великою компанією, а також перевезти не дуже габаритний вантаж. Кондиціонер та сервокермо дає можливість насолоджуватися поїздкою.

Peugeot Expert пасс. 2006

простір салону, витрати палива, вартість обслуговування

240 тис.км Сім'я

В мене 7 років. Нічого крім расходників не робив. Дуже міцна, надійна машина. Сміло можна брати. Дуже тяжко знайти не вбиту, але можна.

Peugeot Expert пасс. 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, коробка передач

Перший власник 360 тис.км 6.8 л / 100 км Сім'я

Вітаю. Хороше надійне авто. Недоліки: корозія порогів і днища ззаду, не дуже тепло зимою в салоні при -15⁰С, слабкі шарові опори, скриплять бокові розсувні двері, ламаються ричажки управління обдувом салону.
Плюси: міцний кузов, надійні двигуни, міцна ходова, сприйнятливі ціни в обслуговуванні й запчастинах.

шумоізоляція

Перший власник 256 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

Сподобалося в авто все. Ми купляли машину в 2013 році у грузовому варіанті. Потім переробили на пасажира дев\'ять місьць салон гарно утеплили обшили зробили регламент і почали з радістю користуватися авто. За час володіння я наїздив на машині 90 тисяч до мотора не дивився ніхто тільки раз на початку зими поміняв свічки накалу .
Подорожував на автомобілі всюди і на море літом зимою в гори їздили .
Класний двох кубовий мотор не підводив ніразу єдине що по наших дорогах розбивалися передні ричаги раз в рік треба було міняти а так все супер

динаміка

315 тис.км

Надійний автомобіль. Ідеальний для сім'ї. Не дорогий в обслуговуванні. Хороша якість матеріалів. Співвідношення ціна-якість - 5+.

Peugeot Expert пасс. 2006

Легкая в управлении, устойчива, мягкая на ходу и не дорогая в обслуживании. правда мало где ремонтируют у нас, в связи с тем, что эти авто очень мало ломаются, это только случаи ДТП разьве.

За 10 лет эксплуатации этих марок, недостатков не имею.

У меня эти марки более 10 лет, сейчас продаю Эксперта 2006г, авто СУПЕР, что для семьи, что для работы, легкая в управлении,мягкая на ходу, экономичная по топливу. Хочу взять такую же но новее.

Peugeot Expert пасс. 2.0 HDi MT (120 л.с.) 2006

Peugeot Expert пасс. 2.0 HDi MT (120 л.с.) 2006

надійна, малий розхід, потужна,вмістима

велика, електронні збої бувають, відсувні двері постійно мучать бо налаштувати неможливо

мав його півроку, надійний мотор, ходова і коробка,
надійна, малий розхід, потужна,вмістима
недоліки:

Peugeot Expert пасс. 1.6D MT (90 л.с.) 2006

Peugeot Expert пасс. 1.6D MT (90 л.с.) 2006

Комфорт

Рамне шасі— їхня слабість

Як на мене, автомобіль створений для сім\'ї, комфортний, сучасний. Як для бізнесу непідійде, бо, слабка ходова(більше заплатите за ремонт ніж заробите)

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо Експерт пасс. по рокам