Peugeot 2 отзыва о Peugeot Expert пасс. 2008 года

качество сборки, дизайн кузова, коробка передач, объем багажника, простор салона

стоимость обслуживания, дорожный просвет, качество материалов, шумоизоляция

Смотреть все б/у Peugeot Expert пасс. 2008

динамика, качество сборки

стоимость обслуживания

250 тыс.км 7.2 л / 100 км Семья

Двух кубовий мотор працюе як бджілка 8 років він умене ще нераз не підводив головне вчасно міняти фільтра і масла служити буде довго на ривок на старте мотор бомба рекомендую для сім\'ї кращого авто незнайти знайдудся і інші що будут казати що це немашина на цвет и вкус товарищей нет машиной я доволен

Peugeot Expert пасс. 2008

дизайн кузова, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

динамика, дорожный просвет, качество материалов, стоимость обслуживания, шумоизоляция

Первый владелец 186 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Очень неплохой автомобиль для семьи и личных целей. Для коммерции думаю не подойдёт, дороговат в обслуживании.

Смотреть все 38 отзывов об Peugeot Expert пасс.
Peugeot Expert пасс. 2007

Peugeot Expert пасс. 2007

180 тыс.км 8 л / 100 км Путешествия

Придбав 2007 р.в. у 2014 році в Німеччині з пробігом 89 тис.км. дизель 2.0.віддав немалі гроші. Для мене всі авто цього класу, які перероблені з фургона на пасажиж- посміховиська. 14 років- ні крапельки гиржі. Мотор шепоче, свічки ще в житті не мінялися, стойки - оригінальні також ще не мінялися. гранати та ричаги 2 рази заміна , грм та мастило по потребі. Знайомі , які хотіли Мерса Віто, мають гниль , розчарування і зависть. Поїздки щорічні - моря, Закарпаття,Німеччина,Голандія, на трасі царую 120 к.с. Один недолік , сидіння оригінальні - це біда для пасажирів, потрібно непожлобитися на класні пасажирські, відкидні і тоді ідеально. Продав з пробігом 187 тис.км., людина їздить і тішиться і я задоволений за гарну ціну . Чомусь український покупець дивиться на рік , а не на стан і забуває народну мудрість : молодиця губки намастить , а п,яти то порепані.

Віктор

Смотреть все 3094 отзыва об Peugeot
  • Peugeot 5008 2012

Peugeot 5008 2012

Peugeot 5008 2012

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, коробка передач, шумоизоляция

Даний автомобіль перебував в мене у власності 2 роки, за весь час експуатації був задоволений, комплектація була майже максимальна без шкіри та чистий Француз,мінус, що треба було поміняти прокладку мотору і щеплення. З плюсів: комфортний, просторий в салоні для сім‘ї саме то, економний, дешевий в обслуговуванні, немає тих проблем,які були в фірми Пежо до 2012, а саме проблеми з електрикою. Мотор 1.6 е-HDI взагалі класний має 3 режими роботи двигуна:тихий,звичайний і старт-стоп, та ще багато плюсів. З мінусів: низький кліренс, а саме довгий капот, панорама не відкривалася, хоча вона на цілий автомобіль, зимою на роботі важко керувати, оскільки капризував робот не хотів буксувати. В цілому рекомендую даний автомобіль, якщо хтось розраховує на сім‘ю.

Володимир Годунко

Отзывы о моделях Пежо