Peugeot 1 відгук про Peugeot 504

Peugeot 504 1980

Peugeot 504 1980

Большинство деталей надо заказывать их Европы, ждать долго, да и цена получается немаленькая.

У моего брата Пежо, мне очень нравится, и я себе тоже по случаю приобрел Peugeot 504. Первое, на что обращаешь внимание – оригинальный внешний вид и просторный салон, как у Волги. Движок мощный, тормоза отличные, ни разу не подводили. Вообще, главное достоинство этого Пежо – надежность и долговечность, сколько я на ней отъездил, а она еще серьезно не ломалась. Но есть и минусы, большинство деталей надо заказывать их Европы, ждать долго, да и цена получается немаленькая.

Дивитися всі 3113 відгука про Peugeot
  • Peugeot 3008 2010

Peugeot 3008 2010

Peugeot 3008 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

динаміка, якість матеріалів, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Хороший сімейний автомобіль тільки для далеких подорожей, який виправдовує себе лише комфортом та багажником. Враховуючи всі плюси та мінуси, ціна такого авто явно завищена. Для міста взагалі не рекомендую, розхід 8 літрів 1.6 дизель, динаміка розгону бажає кращого, на бруківці та вибоїнах підвіска не справляється, а вартість обслуговування такого дизеля вище середнього, і то якщо знайдете хороше СТО. В Україну приганяють в основному вже вбите авто яке вичерпало свій ресурс і не вигідно ремонтувати, якому придають товарний вигляд, після чого вилазять всі косяки француза, які коштують чимало. А наша солярка на АЗС, щоб там не казали, не для цього француза, за пів року приведе до СТО та капремонту двигуна. Думаю для міста краще вибирати з бензиновим двигуном, хоча там і розхід значно більший.

Андрій

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо 504 по рокам

Хочете придбати Пежо 504 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot 504 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Пежо 504 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.