Peugeot 2 відгука про Peugeot 308 SW 2013 року

гальма

Дивитися всі вживані Peugeot 308 SW 2013

Peugeot 308 SW 2013

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

Перший власник 136 тис.км 5.6 л / 100 км Сім'я

Владею данным автомобилем без малого 7 лет. Покупал в салоне Илта. На сегодня одни тёплые и положительные эмоции, за весь период эксплуатации. Если бы после 3-4 лет эксплуатации можно было купить такой же самый автомобиль, я бы купил. Но была уже новая модификация, она мне не подошла по 2-м принципиальным моментам: 1. на 8см ниже сам автомобиль, и 2. силовой агрегат, который предлагался не 112 дизельных коней, а 92....., так как % 40 по километражу прошёл в Европе по автобанам. Тот двигатель, который стоит и выдаёт крутящий 270 номов-гномов очень и очень интересный, готов после 110-120 ещё выстреливать...для обгона.
Звукоизоляция прекрасная, на классы выше, материалы торпедо мягкие, ничего не скрипело. Сиденья удобные с поясничной поддержкой, по расстоянию максимальное для себя с 3-х ночи до 19 вечера прошел 1341км, от Грюнштадта/Германия до Ярослава Польша/Украина, спина "деревянной" не была.... Максимум по кругу мы проехали по Европе 8880 за 2 с копейками недели...отлично, не подвёл ни разу! Этой зимой в Закопане ездили по кругу 3300 вышло, средний расход Татры/автобаны/большие города 5.6л/100км. Если с нашим топливом в городе "рвано" и в пробках ездить - можно подобрать и 8/9л. А утром часа в 4 можно проехать весь город до окружной с расходом 3.5л. Как нажимаешь - так и получаешь.
Расход если хотеть, то можно достигать.....только купил, выехал за город, плавно и спокойно вел авто, до 75км/ч, расход получил 2.8литра...... Около 10км проехал, надоело, поехал как все....
Качество ПЕЖО 308 SW доволен, все узлы выхаживают правильно. Кстати до сих пор родной свет, аккумулятор и многие другие расходники....

Peugeot 308 SW 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість збірки, гальма, керованість

220 тис.км 7.7 л / 100 км Поїздки в місті

Перед тим була Мазда Примасі 2005р. вічне попадання на гроші. Багато хто відмовляв від Пежа, ото я - іжджу і очікую на щоь погане.. 30 тис наїздив - витратні матеріали, стойка стабілізатора, датчик парктроніка, набільша поломка - муфта кондиціонера. Велике авто як на легковушку, ззаду троє дітей - легко. 5-7-18 років. Задоволений. Їздив сам за ним у Польщу брав на 195 тисячах км. Авто з Польського салону, в Польщі їжджене... Економне, рєзве.. На довгі відстані - 500-900 кеме - дуууже комфортне. ДИЗАЙН ще й зараз актуальний, радує око. Загалом, якщо найдете не вбите авто - то те що треба! кліренс 145 - як і в мегана якшошо. рекомендую!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 49 відгуків про Peugeot 308 SW
  • Peugeot 308 SW 2015

Peugeot 308 SW 2015

Peugeot 308 SW 2015

Вибрав авто між меганом і Пежо, після того коли проїхав вибір був очевидний Пежо. Дуже комфортне та стильне авто а особливо розмір руля та розміщення приборки, в автомобілі все подобається. Але є і багато мінусів з якими я стикнувся, авто приїхало з Європи з пробігом 190 тис. Зараз 220 і за цей період мені прийшлося непогано витратитися на ремонт, а це заміна щеплення з маховиком, робочого циліндра щеплення, кліпси педалі щеплення, проблеми з системою адблю та сажовим фільтром які прийшлось відшити, заміна ущільнень форсунок, клапан картерних газів, а тепер ще треба замінити прокладку головки. Но не дивлячись на це я автомобілем задоволений.

Анатолій

Дивитися всі 3097 відгуків про Peugeot
  • Peugeot 308 2016

Peugeot 308 2016

Peugeot 308 2016

дорожній просвіт

5 л / 100 км

Е один мінус цього авто це його кліренс,а от плюсві багато це автоматична коробка aisin дуже надійна,класне лед освітлення,суперове кермо,зручні сидіння,величезна панорама,хороший огляд, комфортна підвіска,класна функція самопаркування паркується сама просто ідеально.

Коля Сокальський

Відгуки про моделі Пежо