Peugeot 1 відгук про Peugeot 108

Peugeot 108 2018

Peugeot 108 2018

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Для городского - отличное авто. Коробка передач плавная, не дергает. Бензина кушает мало, зимой с печкой - 6-6,2. Динамика отличная, я б сказала, для своего движка - удивительно отличная - с нуля разгоняется очень быстро/на светофорах например/. Больше 70 км/ч я не ездила - не было необходимости. Движок - 998см3 - на каплю меньше литра - авто не создано для гонок. Не знаю, насколько это зависит от машины, но ребенка в ней не тошнит, хотя в 90% случаев после пары км. в других машинах/с другим водителем/ ребенку уже плохо. Салон маленький, но сделан удобно. При пассажире на переднем сидении в 185 см на заднем свободно сидит ребенок 120см в полноразмерном авто кресле. Багажник маленький, но пару чемоданов точно влезут, а если опустить 1 сиденье сзади, то и 4 шины.
Само авто 3,5м х 1,8м - маленькое, поэтому можно парковаться там, где другие авто даже и не подумают. Диаметр разворота - 9,8 м.
Из минусов - на высокий бордюр не залезет, по ямам ездить жестковато, особенно тем, кто сзади, водителю - норм.
Для первого авто - отличный вариант, короткий перед и то что в заднее зеркало виден конец зада добавляет уверенности при парковке, но можно подумать о том, чтоб брать б.у, чтоб нестрашно было царапнуть.

Дивитися всі 3113 відгука про Peugeot
  • Peugeot 3008 2010

Peugeot 3008 2010

Peugeot 3008 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

динаміка, якість матеріалів, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Хороший сімейний автомобіль тільки для далеких подорожей, який виправдовує себе лише комфортом та багажником. Враховуючи всі плюси та мінуси, ціна такого авто явно завищена. Для міста взагалі не рекомендую, розхід 8 літрів 1.6 дизель, динаміка розгону бажає кращого, на бруківці та вибоїнах підвіска не справляється, а вартість обслуговування такого дизеля вище середнього, і то якщо знайдете хороше СТО. В Україну приганяють в основному вже вбите авто яке вичерпало свій ресурс і не вигідно ремонтувати, якому придають товарний вигляд, після чого вилазять всі косяки француза, які коштують чимало. А наша солярка на АЗС, щоб там не казали, не для цього француза, за пів року приведе до СТО та капремонту двигуна. Думаю для міста краще вибирати з бензиновим двигуном, хоча там і розхід значно більший.

Андрій

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо 108 по рокам

Хочете придбати Пежо та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot 108 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Пежо будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.