Nissan 1 відгук про Nissan Note 2018 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

Дивитися всі вживані Nissan Note 2018
Nissan Note 2018

Nissan Note 2018

Аналог Ниссан лиф, полное название авто Ниссан ноут Е-Power, ходовая и коробка с лифа, двигатель 1.2 не соединяется с трансмиссией, он выполняет только подзарядку батареи, до сотни 8 сек, расход лето 2.5 литра на 100км, зима 3 литра.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 374 відгука про Nissan Note
  • Nissan Note 2012

Nissan Note 2012

Nissan Note 2012

об`єм багажника, шумоізоляція

3 года я проездила на Note 2012 г.в. и просто супер довольна этой машиной. Особенно для женщины, мне кажется, лучше просто не придумаешь. Очень экономная - по городу в среднем 7-8 л/100 км, по трассе - 5,5 -6 л. Довольно вместительна внутри. Очень экономна в расходных материалах, недорогое ТО, так что денег из семьи эта малышка совершенно не тянет. За все 3 года ни единой серьёзной поломки или проблемы- сделана очень качественно.

Ольга

Дивитися всі 6078 відгуків про Nissan
  • Nissan Rogue 2014

Nissan Rogue 2014

Nissan Rogue 2014

шумоізоляція

Автомобіль чудовий за свої гроші! У мене хороша комплектація SL, є все що потрібно. На газу розхід 12-13л газу при їзді по місту, у перерахунку на бензин 6-7л. Вмісткий у салоні, 5 дорослих людей почуваються комфортно. В обслуговуванні теж норм, запчастини є в наявності, без проблем б/у чи нові. З мінусів тільки поки що шумоізоляція, а більше нарікань поки немає. Користуюсь авто більше ніж пів року, кожного дня.

Василь

Відгуки про моделі Ніссан