Nissan 1 відгук про Nissan Juke 2022 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Nissan Juke 2022
Nissan Juke 2022

Nissan Juke 2022

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Перший власник 1 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Так склалися зірки, що стала я власником букашки Juke 2022 після Kia Ceed 2008.
Відгуків про цю букашку можна знайти хіба шо з оглядів різних на ютубі, але можу впевнено сказати, не у всіх розказують про певні нюанси комплектацій. Коли в салоні запитуєш різницю, то часто розказують загальні, але там їх більше наприклад, тільки в одному оглядів я взнала, що в Acenta барабанні гальма в усіх вищих комплектаціях - дискові.

Мої спостереження на даний момент майже тисячу накатала
+ досить маневрена, хоча ще не давала їй жару, але на деяких обгонах на трасі сподобалось як вона набирає і швидко робить свою справу
+ їсть як букашка і правда :по трасі з блок постами і пробками, бачила і 4,5, і 5,5 Для міста взагалі дуже економічна
+ якщо порівняти з С класом 2008 рокуз моїм попереднім автото по розмірам практично те саме. Багажник зручний і його достатньо для покупок, візочків дитячих, біговелів. В новому жуку позаду достатньо місця для двух дитячих крісел і дітям там досить комфортно. Для двух дорослих там в цілому теж досить таки норм, нічого нікуди не упирається

+ підвіска хоч і балка, але веде себе дуже добре, мені навіть більше подобається в порвнянні з сідом, де вона була незалежна. Веде себе досить стійко на дорозі і трасі
+ виворот - чудовий, як і в сіда. На спортеджі наприклад доводиться робити ще один маневр щоб вивернути десь у вузенькому місці
+ в мене в комплектації н-конекта + чорний дах - дуже розумна, все підказує, по електроніці напічкана якраз те шо треба :
+ класні лед фари, іноді здається, що я з дальнім їду, так вони яскраво світять в порівнянні з моїми звичайними на сіді :
+- дуже боялась маленького об"єму і в варіанті з роботом. Мене попередили, що тупить вона буде перші кілометри, поки ми одна до одної не звикнемо. В цілому так і є. Є моменти руху на задній під гірку в мене виїзд з гаражу з високим уклоном, підбішує, шо вона іноді котиться вперед, тоді як на гідравліці такі моменти дуже рідко бували і точно не на виїзді з гаражу :
- те шо однозначно не сподобалось, але можна підфіксити - не закриті нічим пороги, поцарапались в перші ж дні, хоча я в кедах-кросовках їжджу, з каблуками взагалі мабуть жах був би.. Придбала накладки, але скільки вони там протримаються на тому скотчі, не знаю, поки більше не царапається
- нема накладки на стоянці для лівої ноги. Там просто тканинка і все, боюсь вона там може довго не прожити, тому подаровані з салону коврики, довелось замінити на інші, які закривають цю частину
Поки більше мінусів не знайшла. Не очікувала, що довдедеться пересісти на цю букашку, але в принципі можу сказати, що це досить непогана машинка.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 199 відгуків про Nissan Juke
  • Nissan Juke 2019

Nissan Juke 2019

Nissan Juke 2019

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону

Перший власник 56 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Купував новим у салоні. Це було моє перше власне авто. Загалом, дуже сподобалась підвіска, надійність, вартість обслуговування. Адекватний розхід палива, ненапружуючись і неекономлячи десь 7 л 95го у змішаному. Брав таке авто для міста з рідкими виїздами на трасу - такою вона і є. Але, з цією підвіскою та кліренсом не старшно і на бездоріжжі. З мінусів: - варіатор, через нього розхід помірний, але він робить авто майже повзучим, при цьому шумить - збірка салону і якісь матеріалів, трохи вище за рівень логана - мене весь час щемили та підрізали на дорозі, це настільки дістало що вирішив змінити авто

Сергій Гулько

Дивитися всі 6078 відгуків про Nissan
  • Nissan Rogue 2014

Nissan Rogue 2014

Nissan Rogue 2014

шумоізоляція

Автомобіль чудовий за свої гроші! У мене хороша комплектація SL, є все що потрібно. На газу розхід 12-13л газу при їзді по місту, у перерахунку на бензин 6-7л. Вмісткий у салоні, 5 дорослих людей почуваються комфортно. В обслуговуванні теж норм, запчастини є в наявності, без проблем б/у чи нові. З мінусів тільки поки що шумоізоляція, а більше нарікань поки немає. Користуюсь авто більше ніж пів року, кожного дня.

Василь

Відгуки про моделі Ніссан