Відгук Nissan Juke 2022

Позашляховик / Кросовер Кузов
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
6-12 місяців Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Так склалися зірки, що стала я власником букашки Juke 2022 після Kia Ceed 2008.
Відгуків про цю букашку можна знайти хіба шо з оглядів різних на ютубі, але можу впевнено сказати, не у всіх розказують про певні нюанси комплектацій. Коли в салоні запитуєш різницю, то часто розказують загальні, але там їх більше наприклад, тільки в одному оглядів я взнала, що в Acenta барабанні гальма в усіх вищих комплектаціях - дискові.

Мої спостереження на даний момент майже тисячу накатала
+ досить маневрена, хоча ще не давала їй жару, але на деяких обгонах на трасі сподобалось як вона набирає і швидко робить свою справу
+ їсть як букашка і правда :по трасі з блок постами і пробками, бачила і 4,5, і 5,5 Для міста взагалі дуже економічна
+ якщо порівняти з С класом 2008 рокуз моїм попереднім автото по розмірам практично те саме. Багажник зручний і його достатньо для покупок, візочків дитячих, біговелів. В новому жуку позаду достатньо місця для двух дитячих крісел і дітям там досить комфортно. Для двух дорослих там в цілому теж досить таки норм, нічого нікуди не упирається

+ підвіска хоч і балка, але веде себе дуже добре, мені навіть більше подобається в порвнянні з сідом, де вона була незалежна. Веде себе досить стійко на дорозі і трасі
+ виворот - чудовий, як і в сіда. На спортеджі наприклад доводиться робити ще один маневр щоб вивернути десь у вузенькому місці
+ в мене в комплектації н-конекта + чорний дах - дуже розумна, все підказує, по електроніці напічкана якраз те шо треба :
+ класні лед фари, іноді здається, що я з дальнім їду, так вони яскраво світять в порівнянні з моїми звичайними на сіді :
+- дуже боялась маленького об"єму і в варіанті з роботом. Мене попередили, що тупить вона буде перші кілометри, поки ми одна до одної не звикнемо. В цілому так і є. Є моменти руху на задній під гірку в мене виїзд з гаражу з високим уклоном, підбішує, шо вона іноді котиться вперед, тоді як на гідравліці такі моменти дуже рідко бували і точно не на виїзді з гаражу :
- те шо однозначно не сподобалось, але можна підфіксити - не закриті нічим пороги, поцарапались в перші ж дні, хоча я в кедах-кросовках їжджу, з каблуками взагалі мабуть жах був би.. Придбала накладки, але скільки вони там протримаються на тому скотчі, не знаю, поки більше не царапається
- нема накладки на стоянці для лівої ноги. Там просто тканинка і все, боюсь вона там може довго не прожити, тому подаровані з салону коврики, довелось замінити на інші, які закривають цю частину
Поки більше мінусів не знайшла. Не очікувала, що довдедеться пересісти на цю букашку, але в принципі можу сказати, що це досить непогана машинка.

Kateryna
20 жовтня 2022