Nissan 3 відгука про Nissan Juke 2017 року

3.7

дорожній просвіт, гальма, дизайн кузова, якість збірки, коробка передач

динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

Дивитися всі вживані Nissan Juke 2017

Nissan Juke 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

98 тис.км 8 л / 100 км

Перед покупкой были сомнения т.к. автомобиль, который привлекает взгляды людей, думал мало места внутри, но что-то подсказывало что он мой. купили и не пожалели, высокий клиренс, что позволяет нормально парковаться и не переживать. Хорошая сборка салона, все на своих местах, есть режимы езды как нормальный, эконом, спорт, езжу на нормальном. Расход на трассе 6 город с кондиционером или зима печка 8л, вместительность отличная, ездит жена, но и я тоже с моим ростом 185 отлично за рулём и сзади пассажирам хватает места, отличный багажник. Да это не универсал и холодильник не влезет, но он брался для езды на работу, детей возить и иногда на природу, справляется на ура. Неплохая подвеска, как и у всех авто этого класса, много наворотов как ксеноновые дневные фары, Bluetooth и мульти руль, подогрев, одним словом миникросовер для города и не только, люди обращают внимание, неприхотлив.

Nissan Juke 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, гальма, керованість

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Перший власник 11 л / 100 км Сім'я

зашел почитать отзывы по поводу расхода автомобиля и был удивлен ...то тчо пишут дамы это понятно ... а вот что именно с автомобилем большой вопрос... Так как машина жены езжу редко и она в восторге !!! но со своей стороны что хочу сказать..вот отзыв реальный об этой машине..

Хотіли високу машину, бюджет був в районі 450000 грн. Після тест-драйву вибів впав на Juke. Салон: якість матеріалів дуже бюджетно, після 8000 км пасажирське крісло почало дуже гучно скрипіти, людина на передньому пасажирському зростом вище 180 см впирається головою в стелю. Зборка салону дуже посередня, немає місця на телефон. По ходовій: на бруківці авто дуже жорстке, все відчуваєш на собі, але ями тримає непогано. Найгірше в цьому авто- динаміка, двигун риве дуже гучно на старті, але динаміка слаба, на трасі при обгоні треба буде впевненим, після 120 динаміки зовсім немає. Шумоізоляція: чути двигун на високих обертах, також чути передні арки авто. Немає такої елементарної але необхідної опції як датчик тиску в шинах в досить недешевій компліктації.

могу добавить что машина управляеться хорошо и в ней хороший тормоз... а так за эти деньги нет нет нет... мы брали жук 2017 года в 2018 году на вариаторе за 24уе... это овер до.ига для этой машины...торохтит торпеда , даже не знаю с чем сравнить ...
вывод такой- расход полный бак мне влазит около 42л хватает на 375км по трассе.
сиденье скрипит
музыка периодично выкл вкл. самостоятельно
и когда проехал 4 тыс. начал шуметь кандер приехал к официалам по гарантии узнавать что и как мне сказали что это у них проблема такая , что они почему-то ломаються ну сразу же сказали что по гарантии устранят неполадку или туда попал просто листик с дерева что тоже очень часто бывает тогда это 1тыс грн.... так и случилось 5 мин ...мне принесли показали листик и забрали тысячу. и еще на некоторую сумму по доливали разную жидкость .. и напомню машине 4 тыс. и это уже после планового ТО... так что вам решать...

Nissan Juke 2017

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, гальма, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

6 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Те кто пишут, что это юркая машина никогда на таковых не ездили =) Управляется как баржа, очень валкий автомобиль, с вялой динамикой, плохой шумоизоляцией и самым стремным дизайном после Pontiac Aztek. Расход с передним приводом 8-9 литров по трассе в спокойном режиме... Огромные и бесполезные зеркала, которые в принципе не нужны при наличии задней камеры. Обзорность как из БТР-а. Утешением для новичков за рулем будет то, что видно капот. Для тех кто давно ездит это же будет раздражителем =) Кроме клиренса и относительной дешевизны ничего достойного в машине нет.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 199 відгуків про Nissan Juke
  • Nissan Juke 2018

Nissan Juke 2018

Nissan Juke 2018

дизайн кузова, дорожній просвіт, вартість обслуговування, гальма, керованість

динаміка, об`єм багажника, шумоізоляція

55 тис.км 7.3 л / 100 км Сім'я

Питань по технічній стороні не має. Городськв невеличка машінка. Не стрімка, гарна.

Микола

Дивитися всі 6078 відгуків про Nissan
  • Nissan Qashqai 2023

Nissan Qashqai 2023

Nissan Qashqai 2023

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

витрати палива, ціна

Перший власник 3 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Володію новим кашиком близько 3 х місяців, до цього був також кашкай попередньої генерації 1.2 МТ. Якщо порівнювати з попереднім кашкаєм то звісно відчувається що авто побудовано на новій платформі. Двигун 1.3 в поєднанні з електродвигуном дуже потужний , варіатор працює також класно, якісні матеріали в салоні, підігрів керма та ін. додають комфорту. Цей кашкай став м'якше їхати , більше місця в салоні , трохи покращили шумку. Єдиний мінус це поки що по місту високий розхід палива 12-13 але це якщо в режимі спорт чи стандарт , якщо в економ режимі 7-8 літрів, є перемикач на 3 режими спорт,стандарт та еко. Загалом авто задоволений

Роман

Відгуки про моделі Ніссан