Отзыв Mitsubishi ASX 2011

Внедорожник / Кроссовер Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
Менее 6 месяцев Время владения

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, коробка передач, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость

расход топлива, шумоизоляция

Отзыв

Машиною в принципі задоволений, звичайно що є різні моменти до яких можна зачепитись, але враховуючи її вартість то вона відповідає якості авто. Їде, керується дуже класно , тому хто любить швидкісну і маневрову їзду ASX підійде на всі 100%. В мене був автомат і розхід середній 9 л/100, для сьогоднішнього дня це не дуже мало, звичайно можна встановити ГБО. Якість матеріалів оздоблення салону посередня, інколи може поскрипувати потрібно час від часу це все діло поправляти "це все я робив сам". Шумоізоляція також не дуже, якби зараз купував зразу ж би обезшумлював. По обслуговуванню ходової, двигуна та іншого, нічого не скажу бо мене нічого не турбувало окрім розхідників, стійки стабілізатора, кермові наконечники, тяги, ну і заміна масла з фільтрами" в двигун ланцюговий привід тому питання ремнів роликів відсутнє +. Довелось поміняти АКБ "він там трішки відрізняється в ціні і типом" оскільки в мене був без ключовий доступ. Днище місцями почало рижіти, якщо дальше кататись то потрібно було б засмолити і думаю питання корозії пропало б ! Багажник нормальний, але не розрахований для далеких поїздок з валізами,
"але 4 шини з дисками вміщається" Ну і зовнішній вигляд... в цьому вона звичайно неповторна, всі вигини, решітка фари й т.д. для 11 року, як на мене дуже гарно і зі смаком зроблено, не раз помічав, як люди обертали голову в сторону ASX - а, і це звичайно радувало. Це лиш моя думка, тому беріть на тест драйв, пробуйте катайтесь і робіть власні висновки.

Тарас
16 июня 2020