Ford 1 отзыв о Ford Transit Connect пасс. 2011 года

динамика, качество материалов, качество сборки, простор салона, управляемость

дорожный просвет, расход топлива, шумоизоляция

Смотреть все б/у Ford Transit Connect пасс. 2011
Ford Transit Connect пасс. 2011

Ford Transit Connect пасс. 2011

Надёжный,хорошая подвеска,вместительный.

Большой расход,не комфортные сидушки,слабый двигатель.Большие габариты.

В целом достойный автомобиль за свои деньги.Хорошая проходимость зимой и не только.Тяжелый,тягач.Холодно, зимой долго греется.Автомобиль не для города.В основном предназначен для коммерческой деятельности.Качает на трассе при обгоне фур.Жесткпя подвеска,шумный салон.Двигатель работает как трактор.Метал кузова оцинкованный,толстый.В обслуживании прост,но и не дешевый.

Смотреть все 49 отзывов об Ford Transit Connect пасс.
Ford Transit Connect пасс. 2008

Ford Transit Connect пасс. 2008

дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания

Дуже вмісткий,салон трансформер швидко складний. Міцний кузов наче рамний, 4 подовжних ланжирона посилення кузова коли в звичайному авто 2 а також поперечні. Авто не буду на ухабах переломлювати і скрипіти в середині як деякі кросовери типу Duster.

ОЛЕГ

Смотреть все 6466 отзывов об Ford
  • Ford Focus 2015

Ford Focus 2015

Ford Focus 2015

динамика, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет, качество материалов, объем багажника

Первый владелец 72 тыс.км 7.7 л / 100 км Поездки в городе

Авто привезене з США на замовлення. Звісно, у певному сенсі, це завжди чорний ящик. У моєму випадку чорний ящик то пофарбований з балончика шкіряний салон. Скоріш за все таким чином "вирішили" проблему плям чорної фарби на світлому салоні у прекрасному штаті Техас. Щодо приємного - це пробіг, двигун, комплектація TITANIUM та механічна коробка передач. Машина "прийшла" з початковим пробігом у 42 тис. км. Наразі ця цифра дорівнює 72 тис. км. За 3 роки експлуатації авто ніразу не підвело: ні у місті, ні на дистанціях у 700 км. Із того, що подобається так це динаміка авто. Вона просто неймовірна: 2-літровий двигун з 163 к/с у додатку з МКПП це нереальна суміш. Загалом я прихильник спокійної виваженої їзди, проте, коли необхідно зробити випередження чи обгін, чи різко змінити темп - це авто виконувало свою функцію на 100%. Витрати палива також дуже приємні: місто - 7.4 - 7.7 л; траса - 5.0 - 5.6 л; Витрат на ремонт майже не було через те, що машина з достатньо невеликим пробігом, проте обслуговування я проходив раніше встановлених норм і завжди проводив заміну мастил або інших рідин виключно оригіналами, що вказані в мануалі. Сама комплектація заслуговує окремої сторінки: це і двухзонний клімат контроль, підігрів сидінь, підсилювач електрокерма, електросклопідйомники з безліччю функцій, система управління SYNC 2 з голосовим керуванням, обігрів дзеркал, старт/стоп, безключовий доступ, кодовий замок, автоналаштування фар, підсвітка салону з можливістю вибору кольору, просто нереальна аудіо система с сабвуфером і підсилювачем, датчики світла і дощу та багато іншого. За такі кошти я не знаю ніодної марки авто яка б мала подібні функції. Попри усі плюси, я не можу не сказати про деякі незручності: кліренс - з урахуванням наших доріг це може стати проблемою; об'єм багажнику трішки замалий; якість матеріалів, навіть у цій комплектації не дуже зносостійка;

Кирило

Отзывы о моделях Форд