Renault 6 050+ відгуків про Renault

Renault Megane 2007

Renault Megane 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, коробка передач

Володів близько 2-х років Renault Megane 2, 2007 року! Тому є що сказати!
З ПЛЮСІВ: Купував з пробігом 220 тис.км та відразу поставив ГБО на якому проїздив до 300.000 км! В мене було авто в оригінальному обвісі на дисках r17 і незважаючи не це воно дуже і дуже комфортне! До цього їздив на Accord 7 а після на Infiniti G37! Ходова дуже класно ковтає наші ями, рельси переїзжає дуже м’яко, на бруківці не трухає! Електропідсилювач керма - рулиш одним пальцем! Дуже подобається як відкриваються і закриваються двері/багажник, як в авто класом вище! Матеріали салону дуже зносостійки! Майже весь пластик м’який! Посадка за кермом дуже комфортна і їздили із Херсону у Львов - втомленості самий мінімум! Ергономіка салона дуже продумана, все на своєму місці, єдине що в мене постійно визивав «тупняк» так це блок клімат-контролю, так і не звик до нього! Тормоза дуже «гострі», хватають з самого низу! По салону на задніх дверях і на задньому склі- сонцезахисні штори! Дуже цікаво! Купа всяких схованок під ногами передніх пасажирів та під заднім склом! Що дуже здивувало в авто - це те що в салоні немає ні скрипів, ні сторонніх звуків навіть у зимку!
А ТЕПЕР ПО МІНУСАМ: Мотор 2.0 нікуди не їде, навіть із 6МКПП, на трасі на 6-й передачі - 110 км/год це 3000 об/хв! І це його крейсерська швидкість! Але цього мотору хватає для звичайної їзди! Передачі дуже короткі і у місті треба часто перемикатись, але коли включаєш клімат-контроль то різниці у потужності не відчуваєш! Коли купив авто, то відразу замінив датчик тиску масла за 20$, трос ручного тормоза, і колодки в коло та мастила з фільтрами! ТО коштує як на Ланос/КІА/Хюндай! Колодки так само! Також через 10-20 тис.км замінив фазорегулятор- це іх проблема після 200 тис.км. та ремінь ГРМ в комплекті! Заказував все оригіналом із Франції - коштувало 350$. Як кажуть - поміняв і забув! Також декілька разів вискакували помилки і також одразу зникали! Кажуть на Французах то норма! Також була неприємність - коли тонував лобове скло- «майстри» налили води і згорів «запобіжник» підсилювача керма! Щоб поміняти його - треба зняти акумулятор, розібрати акумуляторну площадку і тільки там знизу буде блок силових «запобіжників»- ще той труд поміняти! Ну як кажуть - у кожному авто є якась «ізюмінка»!
ПІДСУМКИ- дуже і дуже надійний і не затратний авто! Мені здається що за 5-6 тис. умовних одиниць це дуже гарний варіант! У місті з кліматом -11 літрів на 100 км, траса 7-8! Газ переварює відмінно, проблем ніяких не виникало, головне щоб ставили майстри з рівними «руками»! Ставлю 5/5 по відношення ціна/якість! Те, що я описав - ЦЕ МОЯ ОСОБИСТА ДУМКА І МОЇ ОСОБИСТІ ВРАЖЕННЯ!
ВАЖЛИВО: Дуже часто буває таке, що люди купляють пригнані авто з реальними пробігами по 400-500 тис км, але перед продажем для «душевного спокою» майбутньому покупцю відмотують до 200 тис км! А далі - ви зрозуміли… Купив француза - а він «сиплеться і постійно ламається» Якось так…

Renault Megane 2013

Renault Megane 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

коробка передач, керованість, шумоізоляція

267 тис.км 6.2 л / 100 км Поїздки в місті

Машина була на свої гроші дуже непогана. Надворі був грудень 2019 року, авто 2013 року з пробігом 267 тисяч. Вкруг фарбована, місцями шпакля, вікна радні і дах не фарбований, технічно непогана. Найбільші затрати потягнула коробка, але скоріш черезмайстра. Олександру Логвиненку щирий привіт. Бо ніколи не варто ремонтувати п'ятиступку, краще відразу замініть на б/в. А шестиступка просто не ламається, автомат краще не беріть, бо там робот, жахливий робот, який французи компенсували чудовою механікою. Любите сюрпризи – беріть робот. Дизайн на любителя, але в мене була морда від останнього третього рестайлу, бо попередню морду хтось розбив і встановили рестайл. Виглядала вона досить непогано та свіжо, плюс 17 диски з низьким профілем і не було рейлінгів так машина здавалася дещо нижчою. В такому варіанті для мене це був вогонь. Ніяк не рулиться і нікуди не їде, що цілком очікувано, бо це кінь, який просто робить свою роботу за дуже скромну порцію їжі. Як думаєте, який я купив наступний автомобіль? Так, Рено Меган 3, але вже 2016 року, адже мої запити до автомобіля не змінились і свої функції він виконував цілком.

Renault Kangoo 2009

Renault Kangoo 2009

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

якість матеріалів, ціна, шумоізоляція

Автомобіль в загалом не поганий, як для роботи по місту зручний, ідеальний. Як для сім\'ї також дуже зручно, але хочеться більше комфорту.
Все влазить, і коляска в багажник, і кладеш, кладеш, а місця все одно багато.В салоні місця також багато. За кермом зручно, запчастини не дорого.По трасі шумно, за рахунок шуму відчувається втома.По місто супер.розхід малий.Потужності 86 мало, але на ньому й не хочеться ганяти, для простої їзди норм.
В цілому задоволений, авто хороше, велике, маневрене, не дороге в експлуатації, малий розхід ДТ, за кермом зручно, багато місця.
Не сподобалось: шумоізоляція, по трасі 90-100, 110 не дуже комфортно, втомлюєшся.
Задні двері поскрипують, ну це таке.
Якщо брати для сім\'ї, то оригінальний пасажир і з кондиціонером і круїзом.

Renault Scenic 2000

Renault Scenic 2000

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, ціна

270 тис.км 6.7 л / 100 км Сім'я

Комфортне сімейне авто, просторий салон та містки багажник при невеликих габаритах авто , надійний двигун, загалом рекомендую, відчувається, що це топчік від Рено . Якісні матеріали ,пластик чудовий , навіть кожен болтик гвинтик крутиш і відчувається якість, за 20років жоден не закис , цинку на них добряче. Витрати пального: Авто зараз з пробігом 270К. Витрати пального 6.7трасса на швидкості 100кмч при трьох дорослих та трохи багажу . В Києві 9л сотня. Газу 9.5місто 10трасса , отак , вперше такий нонсенс, що за містом більше газу ніж в місті , все перевірив все в нормі. Якщо 120кмч тримати, то і 11л газу може бути . Може високий кузов дається в знаки. Двигун: К4М 1.6 бомба , ресурс 350-400К, якщо ремінь нормальний будете ставити, інакше якщо обірве одразу капіталка. Рекомендую ставити оригінал і все буде чікі пікі. Зараз на 270т в мене мастила не бере взагалі . Каталізатор кераміка, на 220т стала видавати помилку друга лямбда, поставив обманку , але сам кат не забитий , вирізки не потребує. ГБО стає без проблем. Динаміка: Не ракета , але це і авто не для цього , обгони проблем не викликають мене влаштовує. Кузов : Хоч программа і видає, що обробка кузова не ахті в цій моделі , але в мене їй вже 22роки і ніякого натяку на корозію , наче повністю оцинкована , навіть дверка знизу продана до метала і не ржавіє вже 3роки... Якщо у вас ржавіє, то скоріш за все була бита в тому місці. Ходовка: Підвіска м'яка , не для гонок , а от дальні поїздки одне задоволення. Крузака нема апріорі , але я поставив від опеля і тащуся. Слабке місце сайленты задньої підвіски , хоча , мабуть ні , досі стоять рідні в тріщинах але робочі , вже 50т в тріщинах і хочу поміняти ,але досі ходять... Задок при таких роках просідає , але торсіон дозволяє переставити на зуб і підняти , але щоб торсіон після цього не лопнув , бо скрутка буде сильніше треба трохи відбійники наростити. Сайленти якщо міняти то тільки лемфердер або оригінал 50уе пара, це той же лемф. Не жлобіться бо роботи там вагон , а копії не ходять . Передні приводи досі рідні міняно тільки сайлент КПП при заміні сцепи на 220т вперше за історію доречі та пильник осі біля КПП той що з підшипником . На КПП хвороба це тіче сальник куліси , але для ремонту треба колоти КПП , тому підливаєте по 100грам на 10к, разом з заміною моторного та й не паритесь . Світло добре і без ксенону. Всі кричать що у Рено електроніка не надійна , але я нічого такого не помітив , все працює до останньої кнопочки , попередній власник казав , шо дісплей бортовіка щось підглючував і він щось робив , але в мене вже 50к все норм . А , була проблема із стартером , підвивав після відпускання ключа не хотів виходити з зацепу. Руки прямі то думав відремонтую ан ні . Тобто стартер не ремонтопригдний , якщо і підшаманите , то через пів року він про себе нагадає беріть одразу з разбору. Кондиціонер досі в нормі , за два роки долив тільки 160грам фріону з 720 потрібних. А, з недоліків ще відносно туга сцепа , причому з завода . Хоча гальма дуже гарні , педалька легка та потужні. Ну а салон : Це просто бомба , всі власники ланосів як покатаються кажуть теж хочуть велике авто , хоча воно ще й коротше ланоса. Місця достатньо всім , нема центральної балки , ззаду комфортно і втрьох . Сідухи ззаду всі окремі , демонтуються одним рухом , якщо зняти отримаємо рівну підлогу та можна перевезти слона . Можна зняти тільки центральну і у вас 4 комфортних місця , купа місця для багажу та прямий доступ в багажник з салону , можно велік перевезти знявши тільки переднє колесо і це при 4х пассажирах. Купа шухлядок і ніш для дрібничок, мрія контрабандиста. Кліренс не великий ,але обережненько навіть по триндецовому бездоріжжю вистачало , не чіркав. Якщо бордюр десь вище стандарту, то можна і почовгати. Шумоїзоляція середненька . Рекомендую слідкувати за зливними отворами на крилах інакше може залити салон, а там купа шумки на підлозі, замахаєтесь сушити , розберете весь салон. Тачка гуд , не жалкую .

Renault Megane 2009

Renault Megane 2009

простір салону

Автомобиль сделан людьми для людей... Даже в минимальной комплектации масса мелочей, помогающих водителю в управлении и добавляющих комфорта. Кузова оцинкованы и с 12-летней гарантией, ресурсные малопроблемные моторы с чугунными блоками и гидрокомпенсаторами, достаточно надёжные механические КПП, просторный салон, удачная эргономика... ходовка тоже не доставляет много хлопот. Из не самой развитой, в плане дорог, Чехии приехала при 220000км с родной ходовкой. Единственный минус салона - мало места для колен задних пассажиров в хэтчбеке.

Renault Duster 2020

Renault Duster 2020

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів

Перший власник 45 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Вполне достойный автомобиль за свои деньги. К плюсам можно отнести: большой дорожный просвет, короткие передний и задний свесы, что позволяет преодолевать крутые углы подъёма и спуска, простота и неприхотливость конструкции подвески. Бензиновый двигатель не такой резвый, как дизельный, но достаточно тяговитый для объема 1,6 литров. В паре с короткоходой КПП располагает больше к умеренной езде. Это автомобиль явно не для гонок. Слабые амортизаторы на отбой. При проезде, например, лежачих полицейских их не хватает чтобы погасить энергию отскока. Из-за возникают стуки. Рулевое управление с электроусилителем нравится. К минусам отнесу задние барабанные тормоза. Наличие системы стабилизации при пробуксовывании одного из передних колес - это плюс! Система помощи при трогании под горку - тоже плюс, но она не всегда корректно работает. Интерьер, по моему, очень симпатичен как для такого бюджетного авто. Особенно нравятся окантованные под алюминий дефлекторы отопителя. Отделка сидений из самого скромного материала. Водительское сидение регулируется по высоте. Магнитола с блютуз играет неплохо, но алгоритм мне не нравится. Французы сделали регулировку звука кнопками, а регулировку станций крутилкой, что очень не удобно, т.к. в движении трудно найти нужную станцию - приходится отвлекаться. К минусам отнесу отсутствие регулировки дворников. Вроде бы мелочь, но очень не хватает. Расход топлива очень небольшой, как для авто подобного класса. С завода этот автомобиль укомплектован очень хорошими шинами, с цепким протектором, которого хватает, чтобы эксплуатировать их круглый год. В остальном, считаю данный автомобиль очень удачным и конкурентным, что подтверждается количеством продаж этих авто на нашем рынке. А также, что немаловажно, ликвидным. С годами эта автомобиль не так сильно обесценивается.

Renault Scenic 2007

Renault Scenic 2007

дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива

Хороший вариант для города,2 литра,бензин,автомат,вместительный,удобный,много всяких фишечек типа ящичков, полноразмерная запаска,в моей комплектации мне не хватает только Электро зеркал,расход в городе ниже 13 литров не падает,бывает и больше, катализатор вырезан до меня,из неудобства при замене масла в двигателе тяжело менять масленый фильтр да и воздушный с кондиционером тоже ещё та с пляской,хотел фильтр топливный поменять,но не нашёл его на днище.

Renault Duster 2016

Renault Duster 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість

простір салону

Перший власник 175 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

Автоматизований режим роботи повного приводу 4Х4 AWD. Завдяки високому кліренсу, гребе по бездоріжжю доки не зависне на пузі.
Турбіруваний дизель дає про себе знати на трасі на відміну від бензинової версії цієї моделі! Відчувається одразу коли натиснеш на педаль газу, при цьому розхід радує око! На трасі можна досягнути 5 л. Швидкий обігрів салону. Зручні сидіння.

Renault Kadjar 2016

Renault Kadjar 2016

об`єм багажника

218 тис.км 4.8 л / 100 км Поїздки в місті

Міський автомобіль , з високим кліренсом, дуже економічний, середній росхід 4.8л . Якість салону на висоті. Єдиний мінус авто маленький багажник, але це як на мене, можливо когось він і влаштує.

Renault Grand Scenic 2008

Renault Grand Scenic 2008

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, вартість обслуговування, шумоізоляція

240 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Шукав з двигуном 2.0 dci. але не знайшов купив 1.9. Авто має велику перевагу кузов за корозію можна забути, що немало важно.
Після позбавлення сажового фільтра перепрошивки на євро3 та чіповки двигуна авто помітно ожило що правда витрати палива не зменшились в змішаному режимі 6.5 л.на 100км. Режим не ,,метеорит,, но близко до нього. Двигун має запас потужності в трасі при обгонах не вагаєшся ,,встигну чи не встигну,,???? але і має великий мінус шатуні вкладиші бояться провороту але Т.О. по регламенту може збільшити ресурс вкладишів. В цілому автомобілем задоволений.

Renault Clio Symbol 2006

Renault Clio Symbol 2006

шумоізоляція

Отличная машина в своем классе и на свой бюджет. Оцинкованный кузов, все модели что я встречаю на улице, все без гнили и рыжиков даже, не берём машины, которыми хозяйва не занимаются. Моя машина не исключение, 2006 год, при покупке, только были сколы по кузову не большие, ни каких намеков на корозию. Очень энергоемка подвеска, даже при изношенных узлах в ходовой, стуков нет. Хорошие тормоза, что в моей машины после покупки, было обнаружено полных износ барабанов и колодок задних. Купил с пробегом 170 000, сейчас 175 500, по машине делал все что находили, но в основном это молечовка такая как стойки стабилизатора или задняя подушка двигателя. Что поламалось неожиданно, это сгнил глушитель и отпал и задняя стойка потекла. Но, хозяин прошлый говорил, что не разу их не менял, так что 175 000 на родных стойках это очень нормально. Мотор 1.4 8V достаточно резвый для города, расход газа 9 литров, бензина 7.5-8. И даже когда включенный кондиционер, машина нормально едет. С запчастями проблем нет, всегда все есть по наличию и не космос денег стоит. Большой багажник, даже при наличии газового баллона на месте запаски, места достаточно даже с запаской в багажнике. Салон возможно кому то покажется тесноват, но мне удобно и всё нравится. Очень удобно, что есть регулировка сиденья по высоте у водителя. Не на всех машинах эконом класса есть такое.

Renault Trafic 2010

Renault Trafic 2010

дизайн кузова, якість матеріалів, шумоізоляція

205 тис.км 8 л / 100 км

Хорошая цена машины, цена на обслуживание довольно не большая, если сравнивать в данном классе автомобиля. Динамика и расход тоже на уровне, средний расход по городу 7.5, трасса и того меньше. В целом на свои деньги машина хорошая и выносливая. Кто ищет не дорогой и надёжный автомобиль он именно для Вас.

• Погано
    1.8
Renault Logan 2011

Renault Logan 2011

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Купив це авто 10 місяців тому в першого власника з пробігом 120000 тисяч , проїхав за 10 місяців 12000 тисяч в основному по місту. За цей час ламалося все що може ламатися від дверного замка до форсунок , тормозної системи , підвіски , електрики . З приводу дешевизни запчастин це також міф , якісні запчастини коштують не менше ніж у інших дорожчих авто. Ще один мінус це збірна солянка встановлених деталей поки не знімеш деталь не замовиш , навіть по VIN коду , причому це стосується розхідних матеріалів "колодки і задні і передні , тормозні диски , помпа , ролик ГРМ, ремінь генератора " . В плані їзди то логан не комфортний 100 кілометрів проїжаєш таке відчуття що вже пів дня за кермом , шумний особливо на швидкості більше 100км , динаміки ніякої " обгін на трасі це прям випробування , якщо тобі не пощастило обігнати ходом і прийшлось притормозити , то обігнати фуру не перехрестившись дуже тяжко " . З + це кліренс , великий багажник , і місця в салоні багато правда посадка не комфортна .

Renault Megane 2006

Renault Megane 2006

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, гальма

Брав, щоб щось було, пересів після passat cc. І уявіть моє здивування коли я поїхав на ньому 150, і перестав розганятися тільки через те, що не вистачає 6 передачі. Прикольна машинка. Не вибаглива. Зрозуміло, що вона нікуди не їде, але за зручністю та оснащенням за ці гроші я не знаю кращих варіантів, на порядок краще за лачеті чи авео. Нічого не ламалося, поміняв одразу фазорегулятор. Решта лише планове ТО. Після цього став інакше дивитися на рено, колись вони для мене були аля ланос.

Renault Kangoo 2016

Renault Kangoo 2016

За три роки проїхав майже 100 тис.км, кожні 10тис. робив ТО на офіційних СТО, вартість близько 5000 грн., вважаю це не дорого з заміною фільтрів: масляного, паливного, повітряного і салону, Мастило Elf, діагностика ходової та комп’ютера, а також розвал-сходження. Машина економна, шустра, об‘ємний салон, гарний кліренс. Мінусів не бачу, для свого класу автомобіль дуже гарний.

Renault Trafic 2004

Renault Trafic 2004

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

гальма, ціна, шумоізоляція

Від користування даним авто залишилися тільки позитивні емоції. Перед покупкою провів аналіз, вирішив віднайти з 2.5 л мотором ІІ покоління. Завдання виконано - автомобіль груз-пас мій. Ще кілька днів роботи 1000уе деталі+ сервіс і авто готове до користування. Відновлено ходову частину, замінено мастило, комплект ременів +ролики, шків, термостат + антифриз, тормозні колодки трос ручного гальма. Авто у мене майже 3 роки, проблем по авто не виникало катаюся із задоволенням. Мотор достатньо ресурсний на одометрі за 300 тис. масло від заміни до заміни на місці, фільтри паливний і повітряний по середині ТО, так рекомендував знайомий для кращого збереження паливної системи. Кузов лужений на свій вік в достойному стані. Хто шукає рекомендую звертати увагу на стан мотору, паливної системи та електроніки. Все інше зробите для себе і буде радість від користування.

Renault Espace 2009

Renault Espace 2009

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива

285 тис.км 11.5 л / 100 км Поїздки в місті

Первое, к чему надо быть готовым владельцу этого авто - ненависть к Вам на СТО, даже официалы говорят, что машина официально не завозилась и делать мы не будем... Теперь по порядку о машине: у меня 2.0 дизель на автомате aisin, 173 кобылы. Машина тяжёлая, но едет, особенно на трассе, в городе не любитель гонять, но если что - можно. На трассе реально обгон не проблема да и дорогу держит хорошо. Обзор хороший, свет отличный, даже без дальнего все хорошо видно, зеркала заднего вида побольше бы чуть и было бы здорово. Сидения удобные, можно часами ехать и ничего не болит. Сзади места достаточно, правда второй ряд если ставить три сидения, то крайние два не разложить полностью назад. У меня было только пять сидений, багажник огромный, кучу сумок можно сложить. Сидения все снимаются за пару минут и у вас грузовой минивэн. У меня пластик скрипел в машине, но звукоизоляция на высоте, некоторые люди даже сомневались, что это дизель, двигателя почти не слышно. По надёжности как все французы... Как взял машину, пригоняли из Швейцарии,то весь передок пришлось делать, с заменой масла и фильтров вышло почти 650 баксов. Чтобы поменять стойки, надо из салона разбирать часть панели, да и вообще, на СТО этой машине удивляются. Сигнализацию только на 5м СТО согласились поставить, всю торпеду надо разбирать, чтобы до модулей добраться. Вентилятор печки находится под пассажирским сиденьем второго ряда. Некоторые запчасти только оригинал и очень дорого, например вентилятор печки более 330 у.е. стоил, повезло, что старый починили. Стойки стоили 90 у.е., шаровые брал по 15, наконечники около 30, шаровые правда тысяч 30 отходили. Расход не радовал, у меня с климатом выходило 12.5, зимой бывало и 14 с прогревании и заводской вебасто, по трассе 8.5 при 130км/ч.После чистки егр упал до 10.5. В целом хорошая машина, была бы экономнее чуть... Кузов оцинкован, коррозия не страшна, хотя у меня возле ручек начала краска отслаиваться. Клиренс у меня 18 см, хотелось бы больше. ТО в пределах 3000 грн с работой , масла просто нужно больше 7 литров лить, двигатель на цепи, а ремень генератора ещё не менял. Двигатель и форсунки считаются надёжным, только форсунки прикипают. Турбина тоже надежная, но у меня на 280 тысячах прогорела прокладка, пришлось снимать, заодно и картридж менял уже, хотя не могу сказать, что старый был убитый. Есть у эспейсов болячки по салону: бардачок средний деформируется на краю и трудно открывать, тросы стеклоподъёмников менял два раза, зеркало заднего вида отпададо, накладки на кнопки потолочного освещения и т.п. Навигацию так и не сумел найти, Европа есть, Украины нет. Пока буду кататься, всем добра!

Renault Kadjar 2017

Renault Kadjar 2017

об`єм багажника, шумоізоляція

101 тис.км 4.2 л / 100 км Сім'я

На всі 1000% виправдовує себе як сімейний міський позашляховик! В ходу достатньо м'який, хоча не любить вибоїн. Найекономніший паркетник у своєму класі серед конкурентів. При швидкості 100 км розхід по трасі 4.0. Достатньо просторий з відмінним кліренсом на всі випадки і поїздки. Багажник трішки менший ніж в меганів але його вистачає і для подорожей і для повсякденного використання. Щодо скарг на шумоізоляцію, не можу сказати що тут є проблема. Габарити, парусність та шум вітру від великих бокових дзеркал є. Але нічого критичного, з музикою тим паче!

Renault Sandero StepWay 2019

Renault Sandero StepWay 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

коробка передач, шумоізоляція

Перший власник 28 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Машиной в целом довольна. Брала в салоне в 2019 в максимальной комплектации Zen+, дизельный двигатель, МКП. При покупке авто ставила задачи: высокий клиренс, экономный расход топлива, недорогое ТО, надёжность. Перечитала массу отзывов про автомобили в этом ценовом диапазоне, остановилась на этом авто и не пожалела. Из минусов: плохая шумоизоляция, дешёвый пластик внутри салона, который легко царапается. Ещё раздражает задняя передача, которая не всегда втыкаеться с первого раза. Расход в смешанном режиме с включенным климат конролем летом: 5-6 л/100км, зимой: 6.5-8л. Если не включать климат контроль, то по городу 5л, в тянучке 5,5л. Пробег на данный момент 30тыс, поломок не было.

Renault Clio 2009

Renault Clio 2009

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Доброго дня. Користуючись уже більше 2х років автомобілем renault clio дизельним зрозумів, що за такі гроші кращого нічого не знайти.
Автомобіль шустрий, легко управляємий, економний, комфортний.
За рахунок більшої гуми 195/65 р15 автомобіль став вище, проїзжав ним в таких місцях зимою і в грязь, що не всі джипи згоджувались туди їхати, лізе як трактор
В місті натомість це маленька комфортна машинка з маленькими габаритами ззовні і об'ємна всередині. Мені з ростом 182 хватає місця вдосталь, сідаю сам за собою спокійно.
Панель приємна на дотик, не тарабане, шумоізоляція просто бомба. Напічкана в салоні всякими приколами, що в класі В не в усіх машинах максимальної комплектації знають що це таке. Особлива увага фарам хочу уділити, світять просто клас, + має бокове підсвітлення.
В обслуговуванні дешева. По трасі 5 л, місто 6. Якби рідна ризина можливо і менше б їла але так зовнішній вигляд краще.
Всім рекомендуваю це авто. Воно доречі у 2013 році у Франції зайняло 1 місце по безпеці.

Відгуки про моделі Рено

Хочете придбати Рено та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 6 050+ відгуків відгуків про Рено будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.