Renault 6 050+ відгуків про Renault

Renault Duster 2011

Renault Duster 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

якість матеріалів, якість збірки, керованість, шумоізоляція

200 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобиль очень хорош и надёжный, идеальный для сельской местности, но в городе хочется чуть-чуть больше комфорта.

Renault Laguna 2001

Renault Laguna 2001

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування

Дуже економне! Пишу на рахунок дизеля, за бензин не знаю. Зручне, комфортне, гарний дизайн! 6-ти ступка кпк. Колеса R16. Пластикові передні крила. Алюмінієвий капот. З мінусів хіба що, не дешево запчастини.

Renault Scenic 2006

Renault Scenic 2006

коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

дорожній просвіт

Перший власник 320 тис.км 5 л / 100 км Комерційні перевезення

Машинка по витраті палива із мотором1,5дизель дуже економна. Один мінус це коли міняєш акумулятор перестають відкриватися стекла, а також це електричний ручник. В принципі машиною задоволений.

Renault Master груз. 2016

Renault Master груз. 2016

динаміка, коробка передач, витрати палива

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, шумоізоляція

188 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Продал недавно, но - не рекомендую данное авто! крайне слабый кузов для наших "автобанов"
Признаки проблем с кузовом - шпаклёвка, изгибы, лопнувшая стойка возле сдвижных дверей,передние двери болтаются на навесах, словно вот-вот отвалятся из-за - постоянных деформаций кузова их петли буквально вырывает. Если такое заметили - крайне вероятно, что уже есть трещины на лонжеронах и силовой перегородке между двигателем и кабиной.
По нашим ямам машина просто разваливается в трещинах.
Двигатель, коробка, хорошие.
п.с. модераторам которые постоянно удаляют такие отзывы: - погуглите в Иннете сами, посмотрите эндоскопом на состояние лонжеронов, даже у свежих машин через одну такие проблемы. Зачем вы удаляете такие отзывы и вынуждаете украинцев покупать такие машины??? знал бы я про такое - никогда бы не купил в свой парк такую машину.

шумоізоляція

Автомобиль, дуже хороший, але, я його не продав, а поки що, оставив соби, обставини зминились,,

Renault Trafic груз. 2001

Renault Trafic груз. 2001

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, керованість, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна

360 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Не машина , а біда чорна . За 100 тис. км перебрав все що можна крім мотора і коробки, але час уже їм підходив ! Електрика просто нема слів … на авто проїхав 1.5 тис. км за тиждень і раз на два тижні в сто з поломкою , стартер ремонтував два рази , потім купив другий , генератор 3 рази ремонтував , колодки понад 10 тис. не виходжують.
Ворогу не бажаю такого авто !

Renault Master груз.-пасс. 2017

Renault Master груз.-пасс. 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, керованість

якість матеріалів, якість збірки, ціна

198 тис.км

Расскажу сухую правду, для тех, кто собрался покупать сие чудо инженерной мысли.
Самая большая и критичная болячка этой машины - кузов, очень тонкие силовые элементы, его либо уже порвало, либо порвет в ближайшее время, но инженеры рено решили эту проблему - вы не увидите в начале этого, т.к. сразу рвет под обшивкой, шумкой и т.д.
Короче - если двери телепаются словно вот-вот отвалятся или крутились крылья и двери уже поставили на большие шайбы, стойка возле сдвижной двери чуть-чуть шпаклевана, типа притерли, но на самом деле лопнула и деформировалась, а у двигателя на определенных оборотах словно цепь дребезжит, потому что треснули силовые элементы кузова, на которых он держится и это они такой звук в резонансе делают. Знайте - к кузову пришел белый и пушистый зверек, благодаря которому, вы рискуете просто развалиться по дороге. Это почти на каждой машине которую я видел на продаже.
Двигатель хороший, но не в ту машину его поставили.

Renault Symbol 2004

Renault Symbol 2004

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

278 тис.км 8 л / 100 км

Хороший, экономный, динамичный, надёжный автомобиль. Если вовремя и качественно обслуживать. В целом всем доволен.

Renault Grand Scenic 2006

Renault Grand Scenic 2006

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

194 тис.км 5.8 л / 100 км Сім'я

За відгук не ганьте, на хлопський розум пишу.
я вам скажу, машинка бомба
просторий салон, розхід малий, обслуговування дешеве, ніколи не підводила.
електрика ще як каже дехто що проблемна, то брехня.
мотор ще як кажуть що проблемний то брехня.
я купляв у 2013році, 8років петляв на ній, як думаєте? варта вона уваги?
нічого не ржавіє, покраска кузова з заводу хороша, салон не скрипить, до електронного табло треба звикнути.
ніяких сажовиків нема, ЕГР можна перекрити, але буде коптити, бо гази підуть всі в трубу.
чіпанути можна до 125л.с. тоді набирає з низів обороти добре.
форсунки прості, не капризні до солярки.
масло лийте одне і те ж. не міняйте. я лив ELF EVOLUTION SXR900 5W-40.
на фільтрах не економте.
є ще проблема в демпферах.
нові ходять до 100тис. LUK чи SACHS
рекомендую цю машину.

Renault Clio 2008

Renault Clio 2008

Дуже хороша у використанні динамічна легка в управліні простора компактна

Renault Duster 2010

Renault Duster 2010

дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач

Перший власник 180 тис.км 10 л / 100 км Сім'я

Відповідає ціна/якість. Великий вибір запчастин. Гарна підвіска. Надійний мотор, якщо обслуговувати. Не вистачає потужності. При їзді на 6 передачі 100 км/год на тахометрі 3000 обертів. Це мінус. Нема легкого змаху склоочисників, зразу включається циклічна робота. Задні склопідйомники в просторі для ніг заднього центрального пасажира - забиваються сміттям. Виникає корозія біля заливної горловини.
Амортизатори ходять приблизно 80т. Кардан 120. Далі заміна хрестовин. Ремінь генератора змінив на 175т і ще стан був нормальний до 200 доїздив би. На 175 зламався вижимний циліндр. Змінили разом зі зчепленням.

Renault Megane 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, шумоізоляція

Динамічна машинка, відмінна за свої гроші. Для міста відмінний варіант по трасі трохи шумна.

Renault Megane 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач

Не берите такое авто на EDC коробке - ремонт у официалов стоит +/- 1.5к долларов, и это только блок управления коробкой передач, я уже не говорю про сцепление в сборе, которое стоит тоже около +/- 1к долларов. Так как все машины ввозятся в Украину 2009-2013 года с пробегом как минимум 200 т км, а проблемы с вышеуказанными агрегатами начинаются как раз к таким пробегам, будьте готовы через полгода - год к такому ремонту, и не все официалы за него возьмутся, обычные СТО вас пошлют на 3 буквы сказав что "мы не будем возится с этой коробкой". Также, ездил на разных Меганах +/- тех же годов выпуска с той же EDC, и все они немного пинаются с 1-й на 2-ю передачу, и это не починить никак. Учтите то что эта машина стоит 7-9к долларов на текущий момент примерно 2010-2013 годов выпуска, и теперь прикиньте что ремонт коробки это +/- половина стоимости автомобиля.
С обычной 6-и ступенчатой механикой этот автомобиль не убиваем, проедет 300-350k без особого ремонта. С двигателями проблем нет от слова совсем.

Renault Kangoo пасс. 2001

Renault Kangoo пасс. 2001

динаміка

Автомобіль пушка з двигуном 1.9 дизель без турбіни, трохи не вистачає динаміки розгону коли на трасі з 4 передачі йдеш на обгін, а в загалом це французький жигуль, дешево-сердито, надійно, для сім\'ї.

Renault Laguna 2011

Renault Laguna 2011

дорожній просвіт

Сподобався автомобіль співвідношенням ціна-якість. Надійне авто, хороша підвіска, економне, за 5 років користування не мав жодних проблем, крім поточних обов\'язкових т/о. Досить достойне авто!

Renault Koleos 2010

Renault Koleos 2010

шумоізоляція

Могу сказать одно, очень хороший автомобиль как для города, так и для бездорожья.
1. Высокий, по городу, бордюры оказывается не такие большие если ты на Koleos.
2. 3 прикуривателя по салону.
3. Рыбалка на нем просто отлично.
4. Обслуживание как на Жигули, недорого
5. за 8 месяцев проехал 45 000 км и по ходовой ничего не делал.
6. по трассе если ехать 90 - 100 на круизе расход около 8.5 - 9 литров
7. Вариатор вообще без проблем.
8. Круиз, ограничитель, подключаемый задний привод, пониженные передачи, подсветка при повороте, датчиках свету и дождя, подогрев, легкий в управлении
9. ГБО баллон на 60 л. и бак на 65 = 1300 км проехал
Минус
1. Шумоизоляция
2. хочу вебасто, но дорого
Вообще авто хорошее, мне все понравилось и продавать особо не хочу.

дорожній просвіт, шумоізоляція

174 тис.км 4.8 л / 100 км Сім'я

Даний автомобіль економний, комфортний, трішки поганий огляд дороги. В цілому задоволений цим автомобілем.

Renault Kadjar 2020

Renault Kadjar 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Перший власник 19 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Нравится все,кроме шумоизоляции.
Из полутора десятка машин прошедших через мои руки,эта самая удачная...
Писать много не буду. Авто класс!

Renault Master пасс. 2009

Renault Master пасс. 2009

динаміка, керованість

гальма, шумоізоляція

220 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Автомобіль оправдав очікування. Як для комерційних потреб так і для сім\'ї. Як для буса, дуже швидкісний, при потребі може розганятися до 170км/год. Тримає дорогу добре. Потужності з головою, кузов не гниє. Робот без проблем, дуже зручний.
Із нюансів: неочікувано 2 рази за 5 років вилітав вижимний підшипник, але з іншої сторони це не дивно в робота, який на світлофорі працює на вижатому щеплені.
Рекомендую це авто, воно заслуговує уваги. Вдалих покупок!

Renault Sandero StepWay 2021

Renault Sandero StepWay 2021

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, керованість, шумоізоляція

Перший власник 3 тис.км Поїздки в місті

Очень недовольна данным автомобилем. Автомобилю пол года. Купила в салоне Рено авто 30 апреля 2021 года. Бережно водила авто, берегла. В ямы и аварии не попадала. В октябре начала слышать стук в салоне авто приезде. Обращалась в салон Рено в сервис 3 раза. Поломку не устраняли, не находили. В четвертый раз обратилась в салон в сервис Рено, сказали протекает масло, нужно отдавать машину на ремонт который займёт от двух дней до двух недель. Отдала машину. Прошла неделя. Машину не вернули и сказали что до сих пор не нашли что стучит в машине. Приходится только ждать, переживать и надеятся что хотя бы через две недели вернут машину. Не ожидала от новой машины приобретённой в салоне, этого года, такого разочарования.

Відгуки про моделі Рено

Хочете придбати Рено та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 6 050+ відгуків відгуків про Рено будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.