Відгук Renault Trafic 2004

Дизель Двигун
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
2-3 роки Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

гальма, ціна, шумоізоляція

Від користування даним авто залишилися тільки позитивні емоції. Перед покупкою провів аналіз, вирішив віднайти з 2.5 л мотором ІІ покоління. Завдання виконано - автомобіль груз-пас мій. Ще кілька днів роботи 1000уе деталі+ сервіс і авто готове до користування. Відновлено ходову частину, замінено мастило, комплект ременів +ролики, шків, термостат + антифриз, тормозні колодки трос ручного гальма. Авто у мене майже 3 роки, проблем по авто не виникало катаюся із задоволенням. Мотор достатньо ресурсний на одометрі за 300 тис. масло від заміни до заміни на місці, фільтри паливний і повітряний по середині ТО, так рекомендував знайомий для кращого збереження паливної системи. Кузов лужений на свій вік в достойному стані. Хто шукає рекомендую звертати увагу на стан мотору, паливної системи та електроніки. Все інше зробите для себе і буде радість від користування.

Володимир
17 червня 2022

Підпишіться на розсилку відгуків про Renault Trafic

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено трафік по рокам