Peugeot 1 відгук про Peugeot 604

простір салону

Низька оцінка керованості
Власники цих автомобілів вважають їх незручними в керуванні

Дивитися всі вживані Peugeot 604
Peugeot 604 1977

Peugeot 604 1977

простір салону

С запчастями для нее сложно, все надо заказывать и долго ждать.

Peugeot 604 я купил по объявлению в Интернете, увидел фото и понял, что такой машины ни у кого больше нет. Очень нравится салон, просторный, кожаный, как никак, люкс класс. Машина очень комфортная для езды, подвеска мягкая, богатое оснащение, очень отзывчивая и легкая в управлении, даже при большой скорости. Кстати о скорости, двигатель стоит мощный, объёмом 2.3 литра, поэтому авто очень динамичное и разогнать можно хорошо. И все это сочетается с высокой надежностью Пежо. Только вот с запчастями для нее сложно, все надо заказывать и долго ждать.

Дивитися всі 3113 відгука про Peugeot
  • Peugeot 3008 2010

Peugeot 3008 2010

Peugeot 3008 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

динаміка, якість матеріалів, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Хороший сімейний автомобіль тільки для далеких подорожей, який виправдовує себе лише комфортом та багажником. Враховуючи всі плюси та мінуси, ціна такого авто явно завищена. Для міста взагалі не рекомендую, розхід 8 літрів 1.6 дизель, динаміка розгону бажає кращого, на бруківці та вибоїнах підвіска не справляється, а вартість обслуговування такого дизеля вище середнього, і то якщо знайдете хороше СТО. В Україну приганяють в основному вже вбите авто яке вичерпало свій ресурс і не вигідно ремонтувати, якому придають товарний вигляд, після чого вилазять всі косяки француза, які коштують чимало. А наша солярка на АЗС, щоб там не казали, не для цього француза, за пів року приведе до СТО та капремонту двигуна. Думаю для міста краще вибирати з бензиновим двигуном, хоча там і розхід значно більший.

Андрій

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо 604 по рокам

Хочете придбати Пежо та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot 604 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Пежо будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.