Peugeot 7 відгуків про Peugeot 508 RXH

4.9

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, витрати палива, керованість

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Peugeot 508 RXH
Peugeot 508 RXH 2014

Peugeot 508 RXH 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість, ціна

Більш як рік тому я дуже прискіпливо вибирав автомобіль на зміну попередньому, і зупинився на Peugeot 508 RXH. Шукав саме універсал, паркетник вже пройдено. Мало сказати, що я задоволений - автомобіль перевершив усі мої сподівання. Потужний і при цьому економний щодо витрат палива, кліренс на 12+ як для універсала, коробка-робот дозволяє під час руху вибрати будь-який з чотирьох режимів. Жодних зауважень за час експлуатації і лише задоволення від їзди. Дефіцит палива швидко навчив витрачати біля 5,5 л/100км навіть у місті, незважаючи на велику масу авто, на трасі ще менше.

Peugeot 508 RXH 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Відмінний автомобіль. Керований і потужний. Виїжджаючий з зимових заметів за рахунок повного приводу. Після купівлі та ТО єдине що турбує - злітає тяга положення кузова. Мінімальний розхід по трасі 3.7.

Peugeot 508 RXH 2017

Peugeot 508 RXH 2017

Супер надійна і динамічна зв\'язка коробки й двигуна. На мою думку, найпривабливіший універсал на ринку у своїй категорії. Радує якість матеріалів та їздові характеристики.

об`єм багажника

Приятно їздити на батареї, хороше освітленя , добротні матеріали в салоні,економия пального попри 2т маси і повного привода. Я задоволений

Peugeot 508 RXH 2013

Гарний, комфортний, динамічний за свою вартість кращого точно нічого не знайдете. Пересів на RXH після позашляховика.Перший місяць була ейфорія від витрати пального, комфорту від водіння.Швидкість одіння відчувається після 160.Зауважень поки немає.Буду старатись в процесі використання доповнювати відгук.Всім вдалих продажів та купівель!

Перший власник 70 тис.км 6 л / 100 км Поїздки в місті

Очень хороший автомобиль. Экономичный, большой, мощный, мягкий, комфортный, готов для любых путешествий...

Peugeot 508 RXH 2016

Peugeot 508 RXH 2016

217 тис.км 7.3 л / 100 км Сім'я

Дане авто приганяв з Європи. На даний час мій пробіг склав 25000 км. Двигун 2,0 дизель 180 кс. Євро 6,1 згідно перевірки він коду. Витрати пального по трасі на круїзі при швидкості 110 складають 5,2 літри, в місті 7,3 літра , але все залежить від стилю водіння . Кліренс за паспортом 185, фактично не міряв але на дорозі там де люди чухрають "пузом" на хонда акорд мазда 6 і т. д. проходить з легкістю. Загалом авто варте уваги та недооцінене в Україні.

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо 508 РХХ по рокам

Хочете придбати Пежо 508 РХХ та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot 508 RXH від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 7 відгуків відгуків про Пежо 508 РХХ будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.