Peugeot 6 відгуків про Peugeot 508 RXH

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Peugeot 508 RXH

Peugeot 508 RXH 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Відмінний автомобіль. Керований і потужний. Виїжджаючий з зимових заметів за рахунок повного приводу. Після купівлі та ТО єдине що турбує - злітає тяга положення кузова. Мінімальний розхід по трасі 3.7.

Peugeot 508 RXH 2017

Peugeot 508 RXH 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Супер надійна і динамічна зв\'язка коробки й двигуна. На мою думку, найпривабливіший універсал на ринку у своїй категорії. Радує якість матеріалів та їздові характеристики.

Peugeot 508 RXH 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Приятно їздити на батареї, хороше освітленя , добротні матеріали в салоні,економия пального попри 2т маси і повного привода. Я задоволений

Peugeot 508 RXH 2013

Гарний, комфортний, динамічний за свою вартість кращого точно нічого не знайдете. Пересів на RXH після позашляховика.Перший місяць була ейфорія від витрати пального, комфорту від водіння.Швидкість одіння відчувається після 160.Зауважень поки немає.Буду старатись в процесі використання доповнювати відгук.Всім вдалих продажів та купівель!

Peugeot 508 RXH 2015

Очень хороший автомобиль. Экономичный, большой, мощный, мягкий, комфортный, готов для любых путешествий...

Peugeot 508 RXH 2016

Peugeot 508 RXH 2016

Дане авто приганяв з Європи. На даний час мій пробіг склав 25000 км. Двигун 2,0 дизель 180 кс. Євро 6,1 згідно перевірки він коду. Витрати пального по трасі на круїзі при швидкості 110 складають 5,2 літри, в місті 7,3 літра , але все залежить від стилю водіння . Кліренс за паспортом 185, фактично не міряв але на дорозі там де люди чухрають "пузом" на хонда акорд мазда 6 і т. д. проходить з легкістю. Загалом авто варте уваги та недооцінене в Україні.

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо 508 RXH по рокам

Хочете придбати Пежо та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot 508 RXH від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 6 відгуків відгуків про Пежо будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.