Peugeot 1 відгук про Peugeot 204

Peugeot 204 1976

Peugeot 204 1976

якість збірки

Когда отец машиной занимался, я особо не вникал. А потом просто продали машинку, так что о серъезных поломках я не в курсе.

Peugeot 204 (Пежо 204) мой отец пригнал откуда-то из Европы, а когда я подрос, мне подарил, так что это моя первая машина. Конечно, машина мне досталась старая, но меня всегда поражала ее надежность, двигатель работал как часы, без крупных поломок. И хотя он всего 1.1 л, но для города лично мне хватало. А подвеска вообще класс, мягкая, едешь по нашим дорогам и радуешься, да и расход топлива по городу небольшой. Только слишком старая она была, купил недавно новую, тоже Рено.

Дивитися всі 3113 відгука про Peugeot
  • Peugeot 3008 2010

Peugeot 3008 2010

Peugeot 3008 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

динаміка, якість матеріалів, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Хороший сімейний автомобіль тільки для далеких подорожей, який виправдовує себе лише комфортом та багажником. Враховуючи всі плюси та мінуси, ціна такого авто явно завищена. Для міста взагалі не рекомендую, розхід 8 літрів 1.6 дизель, динаміка розгону бажає кращого, на бруківці та вибоїнах підвіска не справляється, а вартість обслуговування такого дизеля вище середнього, і то якщо знайдете хороше СТО. В Україну приганяють в основному вже вбите авто яке вичерпало свій ресурс і не вигідно ремонтувати, якому придають товарний вигляд, після чого вилазять всі косяки француза, які коштують чимало. А наша солярка на АЗС, щоб там не казали, не для цього француза, за пів року приведе до СТО та капремонту двигуна. Думаю для міста краще вибирати з бензиновим двигуном, хоча там і розхід значно більший.

Андрій

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо 204 по рокам

Хочете придбати Пежо 204 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot 204 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Пежо 204 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.