Peugeot 1 відгук про Peugeot 204

Peugeot 204 1976

Peugeot 204 1976

якість збірки

Когда отец машиной занимался, я особо не вникал. А потом просто продали машинку, так что о серъезных поломках я не в курсе.

Peugeot 204 (Пежо 204) мой отец пригнал откуда-то из Европы, а когда я подрос, мне подарил, так что это моя первая машина. Конечно, машина мне досталась старая, но меня всегда поражала ее надежность, двигатель работал как часы, без крупных поломок. И хотя он всего 1.1 л, но для города лично мне хватало. А подвеска вообще класс, мягкая, едешь по нашим дорогам и радуешься, да и расход топлива по городу небольшой. Только слишком старая она была, купил недавно новую, тоже Рено.

Дивитися всі 2959 відгуків про Peugeot
  • Peugeot 208 2013

Peugeot 208 2013

Peugeot 208 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

об`єм багажника, шумоізоляція

Перший власник 366 тис.км 3.8 л / 100 км Подорожі

6 років я з цією машинкою. Від салона і до 366 тис пробігу. Просто ідеальна для подорожей по світу. Проїхали з нею 25 країн. Жив в ній по декілька неділь. Для двох людей спати на передніх сидіннях вистачає місця. Витрати палива до 4 літр на 100 км. керованість просто супер. Не підвела не разу за всі 366 тис. Ніколи нічого не міняв окрім звичайних росхідних деталей. Єдиний мінус що трішки шумна. Потрібно клеїти на скло бронь 2мм і буде норм. Обезшумку по всьому кузові і в підлогу наклеїв, але не дуже щось змінилось. Тонке скло в ній і це головна причина. Рекомендую автомобіль усім хто мріє проїхати європу уздовж та поперек. Молодим парочкам просто супер буде!

Устим

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо 204 по рокам

Хочете придбати Пежо 204 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot 204 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Пежо 204 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.