Nissan 3 відгука про Nissan Bluebird 1988 року

2.0
    3.3

якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Nissan Bluebird 1988

Плюсы во всем

Минусов я не нашел

Автомобиль мне очень нравится, еслибы не финансовые проблеммы не продал, никогда не подводил, за всю зиму не открывал капот, только для того , чтобу проконтролировать жидкости и масло, в любой холод, жару и т.д.-с пол оборота.Ходовая вообще сказка, трасу держит отлично, ямы, не ямы все мягенько. Уменя были гольфы, фиаты, 8-ки, 9-ки, Чери-Амулет и т.д.-сравнения с японцем нет.Буду покупать только Японца.А шумоизоляция, а печка, обдув-сказка!!! Советую приобрести и попробовать, по ходовой много всяких резиночек, но это того стоит, чувствуешь себя уверенно и комфортно, по царски.Если следить за мотором, вовремя все делать, я думаю он вечный.

Nissan Bluebird 1988

много автомобиля за свои деньги. надежный .болишой запас прочности.ремонтопригоден недорогие запчасти.замечательный салон

года берут свое

лучше первый класс из вторых рук чем второй класс из первых, машина сделана очень добротно(нетак как сейчас)былоу меня не один десяток машин и есть с чем срававнивать.замечательно ходит по нашим направлениям(так как дорог нет в Украине).Уменя был еще хечбек
вспоминаю доброй носталигией при выборе лучше брать японской сборки

• Погано
    2.8

вартість обслуговування

Не очень то легко найти к нему запчасти и литературу!Люди помогите!!!хоть ссылку скиньте где найти эту книгу!

Машина неплохая,но меньше всего мне понравилось то,что я нигде нимогу найти к нему книгу по эксплуатации!!!!!!Он меня вполне устраивает!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 84 відгука про Nissan Bluebird
  • Nissan Bluebird 1990

Nissan Bluebird 1990

Nissan Bluebird 1990

дизайн кузова, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, гальма, ціна

Автомобіль хороший, для поїздок по місту та за містом. Сподобався великий багажник

Людмила

Дивитися всі 6078 відгуків про Nissan
  • Nissan Qashqai 2023

Nissan Qashqai 2023

Nissan Qashqai 2023

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

витрати палива, ціна

Перший власник 3 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Володію новим кашиком близько 3 х місяців, до цього був також кашкай попередньої генерації 1.2 МТ. Якщо порівнювати з попереднім кашкаєм то звісно відчувається що авто побудовано на новій платформі. Двигун 1.3 в поєднанні з електродвигуном дуже потужний , варіатор працює також класно, якісні матеріали в салоні, підігрів керма та ін. додають комфорту. Цей кашкай став м'якше їхати , більше місця в салоні , трохи покращили шумку. Єдиний мінус це поки що по місту високий розхід палива 12-13 але це якщо в режимі спорт чи стандарт , якщо в економ режимі 7-8 літрів, є перемикач на 3 режими спорт,стандарт та еко. Загалом авто задоволений

Роман

Відгуки про моделі Ніссан