Nissan 1 відгук про Nissan Bluebird 2005 року

простір салону

Низька оцінка дизайну
Дизайн цього автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Nissan Bluebird 2005
Nissan Bluebird 2005

Nissan Bluebird 2005

простір салону

Пока особых проблем не было.А появятся думаем решим!

Купил свою Ниблюсю-так я её называю,чудом- с аукциона в Японии.Расстаможил 12 января 2009 года,сами понимаете.Брал уже с небольшими царапинами- на скорость вообще не влияет.Натерпелась моя ласточка за два года много.Была одна серьёзная авария-"шестёрка" в меня влетела,лишился отпуска, но машину восстановил,правда в 70000 обошлось,но я не жалуюсь она заслужила-спасла жизнь и мне и дочке.Потом несколько раз опять же"Рашен дерьмопром" недавал нам скучать,но уже по мелочи.за два года менял только жидкости пока и один раз передние колодки.Всё остальное в норме.Если кратко то я люблю свою машину."Ест не много-по городу с полной нагрузкой 10,5 литров,за городом 9.Зато едешь отдыхаешь,может не столь скоростная, зато удобная и не капризная.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 84 відгука про Nissan Bluebird
  • Nissan Bluebird 1986

Nissan Bluebird 1986

Nissan Bluebird 1986

вартість обслуговування

в целом автомобилем остался доволен проходимость супер просторная в салоне свободно и не тесно ходовая простая до ужаса независимая подвеска делает езду комфортной отделка салона качественная за 32 года эксплуатации никаких потертостей скрипов и тд печка очень хорошая теплая динамичная неплохая комплектация хоть и не было кондера летом с закрытыми стеклами и включённым на всю печкой в салоне терпимо захват свежего воздуха с улицы спасал ситуацию по обслуживании дороговатая и многие запчасти уже не выпускают приходилось подбирать с других авто много зпч подходят с лайноса свет хороший но днем при солнечном свете плоховато видимы поворотники задние кстати хоть там и нет никакой шумоизоляции но в салоне тише чем в новом лайносе

Виталик

Дивитися всі 6076 відгуків про Nissan
  • Nissan Qashqai 2023

Nissan Qashqai 2023

Nissan Qashqai 2023

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

витрати палива, ціна

Перший власник 3 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Володію новим кашиком близько 3 х місяців, до цього був також кашкай попередньої генерації 1.2 МТ. Якщо порівнювати з попереднім кашкаєм то звісно відчувається що авто побудовано на новій платформі. Двигун 1.3 в поєднанні з електродвигуном дуже потужний , варіатор працює також класно, якісні матеріали в салоні, підігрів керма та ін. додають комфорту. Цей кашкай став м'якше їхати , більше місця в салоні , трохи покращили шумку. Єдиний мінус це поки що по місту високий розхід палива 12-13 але це якщо в режимі спорт чи стандарт , якщо в економ режимі 7-8 літрів, є перемикач на 3 режими спорт,стандарт та еко. Загалом авто задоволений

Роман

Відгуки про моделі Ніссан