BMW 126 відгуків про BMW 320

динаміка, дизайн кузова, керованість, якість матеріалів, якість збірки

Дивитися всі вживані BMW 320

BMW 320 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Прекрасне авто для дороги БЕЗ ЯМ!!!!!
Дуже радує розхід палива і дуже бісить низький кліренс.Немає місця для запаски.
Дуже комфортне авто для подорожей,надійне,є все необхідне.

BMW 320 2002

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування

Швидка та комфортабельна автівка!
І для мене особисто комфорт це не надзвичайно м\'яка підвіска, а впевненість в маневреності автівки! Бешка реагує на кожен міліметр повороту керма і це реально круто! Поки не спробуєте не зрозумієте про що я! Правда "тошнити" нею по місту чи по трасі ви не захочете, да й дух автівки вам цього не дасть і в цьому заключається її невеличкий мінус. ти постійно кудись спішиш і як слідство, стрілка паливного бака починає натякати що типу чувак пора на АЗС...
Але людям які люблять емоцію, які готові оплачувати кайф за кермом це не проблема!
Це ще та трушна БМВ, яка не вимагає гігантських фінансових вкладень, але дарує впевненість, адреналін, азарт.
Німецька тачка вона і в Африці німецька тачка! Звісно є конкуренти й новіші та практичніші, але хто обере БМВ про це не пожалкує. А ось водії передньоприводних новіших автівок періодично поглядають на мою борзу старушку! Вот так то... Всім добра і правильних покупок/

BMW 320 2016

динаміка, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість

об`єм багажника, шумоізоляція

Поїздки в місті

Машиною задоволений, нарікань в цілому немає, шумоізоляція і розмір багажника невеличкий мінус. А так в цілому все супер.

BMW 320 2000

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону

Чудове управління, комфортний салон. На великі дистанції підходить ідеально, не відчуваєш втоми, спина не болить. З мінусів тільки дорожній просвіт.

BMW 320 2010

BMW 320 2010

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дорожній просвіт, простір салону, гальма, шумоізоляція

Хороший і надійний автомобіль
Дуже економний і водночас динамічний
За час володіння а це майже 2 роки при пробігу 300тис жодних ремонтів, за винятком розхідників. Всім рекомендую даний автомобіль

динаміка, витрати палива, керованість

Надійне та економне авто. Досить комфортне. Хороша маневровість. Ціна якість!

BMW 320 2000

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Такесяке, часто ломається, дорогі запчастини, якщо починає сипатися-то не може зупинитись. А так все добре, кузов крепкий, важко знайти в хорошому стані.

BMW 320 2000

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

BMW 320d 2.0л 2000г E46, 136 л.с., 100 KW, M47.
Користувався даним авто 4 роки. Це моє третє авто після Citroën Berlingo і Renault Espace IV. Цілком задоволений. Обирав саме німецьку класику. Вже ніякі Kia, Hyundai, Mazda і т.д. я не сприймав. По комфорту - це надійна стримана класика. З моїм ростом 1.90м 90кг відчуваю себе достатньо зручно. Зручна впевнена їзда. Досить динамічна. 160 км/час їхав добре, але вже звісно відчувається перегазовка, не забувайте що це дизель. По витратам палива - бортовий бреше, було показував навіть 4.6 л/100, але я перевіряв вручну "пройдений кілометраж з повного баку": місто =8.5л, траса =6л при 100-120 км/год. По ТО: в моєму випадку пробіг був 320тис, але я впевнений що він був скручений мабуть в половину. По ходовці не скажу що обслуговування все дешево, але точно не так багато як розповідають, що BMW це пропасть для грошей - нічого подібного. Все робиться за цілком доступні гуманні ринкові суми, як і інші авто подібного класу. За весь час моєї експлуатації авто, а це я нагадаю 4 роки, я попав на:
Ремонт Турбіни =6000 грн 2016 рік.
Ремонт ТНВД =8500 грн. 2017 рік.
Все решта дрібниці - фільтра, масла, аморти, передні пружини. Одним словом - розхідний матеріал, з якими немає проблем на ринку.
Загалом, моя оцінка тверда "4" з "5" можливих. Це в моєму розумінні.

BMW 320 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Двигатель вечный, лить только хорошее масло и дизель, остальное сожет мелочь выстреливать. Задняя ходовая вообще копейки стоит передняя до 10000грн можно вложиться. Демфер коленвала можно за 3500 новый хороший взять раз в несколько лет. Вообще не проблемная машина. Берите лучше такие авто чем новые до 15тыс долл с нищей комплектацией и гниющие на 5й год

об`єм багажника

Користуюсь БМВ е46 вже 10 років, машина просто клас, особливо потужний двигун 2.0д м47н 150 кс. розхід 5-7 л, дуже тішить, на 200-тис на впускному колекторі обов\'язково викинути заслінку, масло ллю оригінал БМВ турбо5w30, не підбирає взагалі,
Останнім часом глючить центральний замок не відкриває, від старості розсипалась підсвітка номера,
Ходова частина надійна і проста, стійки стабілізатора, сайлентблоки передніх важелів і плавучий задніх більше нічого і не міняв, кермова рейка реставрована замінили втулки, на простачках підняв кліренс на зиму,
малий багажник один мінус

BMW 320 2004

Автомобіль хороший, якість збірки дуже класна 16 років автомобілю, а по гравійній дорозі іде дуже тихо. Мотора 2.0 дизеля хватає для нормальної їзди й витрата пального 7-л. Дизайн хороший. Авто за такі гроші дуже навіть нормальне!

BMW 320 2003

BMW 320 2003

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону

Бмв в кузове Е46 очень удачная для своего времени, приятно удивлял расход, на трассе 5.5, в городе до 8, очень крепкая, «сбитая» машина, на свои года красивый дизайн.
Из минусов только клиренс и года.
Управляемость супер, тормоза такие же.

BMW 320 2004

Экономичный, но в то же время динамичный дизельный двигатель, низкий центр тяжесть, благодаря которому управлять этим автомобилем одно удовольствие. Очень сбалансированный универсал!

BMW 320 2007

Быстрый, комфортный, надёжный, безопасный автомобиль! Регламентная замена масел, и жидкостей, и ни каких проблем!

BMW 320 2006

BMW 320 2006

Автомобіль емоція.. дуже задоволений користуванням.
Динаміка, Дизайн, Комфорт на високому рівні

BMW 320 1999

BMW 320 1999

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування

Отличный авто, как для повседневной езды экономный и маневренный! Ремонтировать пришлось только форсунки ремонт обошёлся в 5 тысяч грн масло берет как и все остальные бмв и вечная проблема с гидроусилителем вторая бмв в 46 кузове и у второй выть начал насос

BMW 320 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Бмв 320i . Владел на протяжении года , как таковых проблем не возникало , своевременное ТО каждые 7-8 тыс. , кушала масло где то 1.2л. От замены до замены. Стереотип что бмв ломается не верьте этому . Любители ездить и не ремонтировать будут это говорить вечно. За машиной нужно ухаживать и вовремя все менять , и не будет никаких проблем . Так же желательно при покупке проверить давление масла в коробке если это автомат . Зачастую бывает не меняют масло всю жизнь и ездят так . В таких случая советую заливать не полностью новое а частично примерно 4 л. Масла .

дорожній просвіт, ціна, шумоізоляція

Автомобіль 11 місяця 16 року в кузові F30 FLC/рестайлінг на повному приводі, перше що хочеться зазначити це розхід, він мене приємно вразив тому, що на трасі вийшло 7.2-7.0 л/100 км !!
а вразив тому що мотор в даного авто стоїть N20 на 184 к.с. точно такий самий як і в бмв Х3 F25 на 245 к.с. і на х3 я їздив і їздив багато і там розхід виходив по трасі 10-9.5. Що стосується 320,авто досить жорстке і на ньому ви будете відчувати кожну нерівність на дорозі кожен стик асфальту, але коштом такої твердості воно дуже цікаво керується, руль дуже чутний, і в повороти я став заходити на 320 на більших швидкостях, по динаміці не можу сказати що прям ракета, але на спорт режимі авто дуже навіть динамічне навіть можливо нічим не уступає х3 на 245 сил коштом меншої маси.
Простір в салоні нормальний, 4 дорослих сидять вільно, багажник на диво великий, помістилося два великих похідних наплічника і залишилося місце, легко поміщається дитяча коляска, звичайна не тростинка, з мінусів я б відмітив дорожній просвіт і можливо шумку хотілося б кращої, також в моїй комплектації стоїть стандартна музика і її , на мій погляд, не вистачає, в загальному, автомобілем задоволений цілком і повністю ! на ідеальній дорозі їхати неймовірне задоволення !!

BMW 320 2004

Очень хороший и удачный автомобиль, но для хороших дорог. Продал из-за низкого клиренса.
В обслуживании очень простой и не дорогой.
Рекомендую выбирать рестайлинговые модели после 2001 года. Все недостатки уже устранены.
Так же выбирать данный автомобиль рекомендую в максимальной комплектации и с 6 цилиндровым двигателем м54 или м57. Два лучших двигателя этой модели.
Слабых мест почти нет.
Немного идет коррозия по аркам. Нужно обращать внимания.

BMW 320 2008

На ці кошти авто реально стоїть в топі вибору.За ці гроші все в одному:Економність, надійність, динамічність, та комфорт їзди.Головне вчасно обслуговувати по регламенту

Відгуки про моделі БМВ

Відгуки про БМВ 320 по рокам

Хочете придбати БМВ 320 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про BMW 320 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 126 відгуків відгуків про БМВ 320 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.