Отзыв Ford Fusion 2016

Более 5 лет Водительский стаж
2-3 года Время владения

динамика, стоимость обслуживания, управляемость, цена

качество сборки, шумоизоляция

Отзыв

Версія AWD Sport 2.7 bi-turbo. Максимальна комплектація.

Машина просто зшумує сумувати, бо розумієш тепер, що для того щоб купити собі шось краще доведеться купити Панамеру чи Е-класс амг.

Плюси: нічого не ламається. Купив з пробігом 100к, зараз 135. Тільки масло і фільтрим. Навіть підвіска ціла. 5с до 100 з повним приводом це просто приниження будь якого мускула на світлофорі який буде шліфувати.
Дуже приємний салон, купа фіч алькантара кайф, ролік замість ричага на коробці, led-фари. Якщо лити 100 то трасса виходить 8-9. Дистанційний пуск з охолодження/підігрівом крісел/керма просто неймовірна штука, ніколи не думав, що так часто буду користуватись.

З мінусів: зазори гуляють, шось десь скрипне, шумка слабенька. Інколи екран темний, доводиться перезавантажувати, але немає нічого що відверто бісило б в машині. Хіба шо посадка, дуже висока, в БМВ 5-ках приємніше, там майже дупою на підлозі, а тут некомфортно для 190 зросту. Але не критично.

Не купуйте тупі і порожні 2.5 SE. То різні машини. Беріть хочаб 2.0 титани.

Никита
14 июля 2022

Подпишитесь на рассылку отзывов о Ford Fusion

avatar
Роман Ляшов | 18 января 2023 г., 02:17
Підкажіть будь ласка, хочу 2.7 собі взяти. Пишуть ще є проблеми в них з масляним піддоном у 2016-2017 роках. І начебто з 2018 року цю проблему вирішили. Можливо були у вас з цим якісь питання. Буду вдячний за будь яку інформацію з цього приводу! Дякую.

Отзывы о моделях Форд

Отзывы о Форд Фьюжн по годам