Renault 264 відгука про Renault 2009 року

Renault Megane Scenic 2009

Renault Megane Scenic 2009

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, шумоізоляція

230 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Хороший семейный автомобиль, с огромным багажником. Комфортный в езде на дальние дистанции. Хороший дорожный просвет.
Цены на запчасти к авто- доступны и в изобилие

Renault Clio 2009

Renault Clio 2009

динаміка, дорожній просвіт

86 тис.км 7.7 л / 100 км Поїздки в місті

Комфортный, современный, экономичный, недорогой в обслуживании городской автомобиль. Энергоёмкая подвеска, масса удобных функций электроники, но малый клиренс. Мотор 1.2 на 75лс надёжен, но слабоват, надо "крутить" для динамичной езды.

Renault Modus 2009

Renault Modus 2009

124 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобіль створений для міста, тут почуває себе більш ніж впевнено, по комфорту за цю ціну немає з ким порівняти.
1. Електро підсилювач керма в рази легший за гідро
2. Підсвітка поворотів — при повороті керма від певного кута підсвічується поворот.
3. Зміна швидкості роботи склоочисників в залежності від швидкості автомобіля.
4. Хороша посадка в автомобілі, проїхав більше 1000-км. за раз і фактично не відчув.
5. Регулювання заднього ряду сидінь, можна регулювати таким чином об\'єм багажника, або місце для ніг задніх пасажирів.

Renault Megane 2009

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція

Перший власник 203 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Сподобався дизайн, не сподобався замалий клiренс. Витрати на ТО були вiдносно не великi. Автомобiль в ремонтi був не часто, але запчастини по доступним цiнам.

Renault Kangoo пасс. 2009

Renault Kangoo пасс. 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива, шумоізоляція

Поїздки в місті

Чудовий сімейний автомобіль. Дешевий в експлуатації бензиновий мотор. Легкий в їзді по місту та паркуванню.

Renault Scenic 2009

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

Дуже комфортне, та економне авто. Вмісткий салон. Зручне авто у використанні як в місті так і для подорожей

дорожній просвіт

Володів Гранд Сценіком-3, 2009 року п\'ять років. Продав з однієї причини. Виникла необхідність в авто з більш високою посадкою й автоматичною трансмісією. За 5 років наїздив 100 тисяч. Були і далекі подорожі,- на Арабатку, на Світязь, в Закарпаття. Щодня їздив на роботу. Кілька разів на тиждень в Київ. Придбав в п\'ятирічному віці з пробігом 163 тисячі. Відразу замінив вкладиші. Так радили на форумі. Процедура не складна і не дорога. Замінив к-т грм. З часом гальмівні диски. Передні стійки. Правий ричаг, стійки стабілізатора. Через два роки акумулятор. На 230 тисячах зчеплення. Масло і фільтри міняв через 15 тисяч. Машина надійна, комфортна. Всі кнопочки на момент продажу були робочі. Не диміла. Масла від заміни до заміни не доливав. З недоліків відмітив би низький кліренс. Точніше, довга база при цьому кліренсі призводить до того, що переїжджаючи через нерівності можна чиркнути днищем. Але це така конструктивна особливість. До Сценіка були В-3, В-4, течик, віварик. Стаж понад 40 років. Є з чим порівнювати. Сценік достойний автомобіль. Та й Рено по формулі ціна/якість конкурує з німцями. Правда зараз американці дещо карти плутають. Але наступний свій автомобіль шукаю серед Колеосів. Всім гарних доріг.

Перший власник 250 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Сподобалось: маневровість, легкий старт, вмістимось, великий багажник.Не сподобалось:Недостатньо хороша шумоізоляція.3-4 тис. гривнів витратив на розхідні матеріали.За п`ять місяців користування поки не ремонтував

Renault Master груз. 2009

Renault Master груз. 2009

динаміка, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

298 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Цена- качество супер. Оцинкованный. за 6 лет накатал 120 000 км. Особых проблем не было, только ходовую менял периодически щаровые,подшипники ,рулевые тяги наконечники. Расход Пустой по трассе расход 7л/100 км город 8-9 л/100км . Зимой город 10л/100 км. Ремонт в отличии от мерсов и фольцвагенов не дорогой. Благодаря переднему приводу, зимой управление как легкового авто. Всем рекомендую .

Renault Trafic пасс. 2009

Авто в хорошому стані. машина сподобалася мені всьому.якщо взяти кліренс то прохідна всюди.на СТО заїжджаю образно один раз на рік саме дороге на ремонт залишав це 2800гр.

об`єм багажника

187 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Гарна, комфортна машина та економна. Приємна в керуванні. Дуже резвий і маневровий автомобіль.В авто стоять проставки для підвищення кліренсу.Повністю шкіряний салон з підігрівом.Електро сидіння водія.Ексклюзивна модель.Авто оброблене з заводу антикорозійною сумішшю.

Renault Trafic 2009

Renault Trafic 2009

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

123 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Найкращий автомобіль для подорожей, зокрема, для поїздок з наметами на море. Ми з дружиною, чотирма дітьми і собакою з комфортом подорожували. Автомобіль вимагає якісного пального. Витрати на трасі близько 7,0 л. У місті - 9 л. Завдяки влаштованому столику і можливості розвертати крісла можна посидіти компанією, якщо погода чи час доби несприятливі для посиділок на вулиці. Тех. обслуговування і ремонт проходив лише на СТО Renault.

Renault Scenic 2009

На даний момент, автомобілем задоволений!!! Місця вистачає як першому так і другому ряду. За містом при 90км/ год слегко впишетесь в 5 літрів на 100. Комфортне сімейне авто,в якому вистачає потужності для обгону!!!

вартість обслуговування

шумоізоляція

Дуже нормальне авто за помірну ціну.Більш ніж п\'яти років володіння авто практично без зауважень.Обслуговування за помірну ціну.У ремонт віддавав тільки на планове обслуговування.Що не сподобалось, шумоізоляція авто. А так все ок.

об`єм багажника

295 тис.км 8.5 л / 100 км Сім'я

Мені як водієві авто дуже сподобалося.добре тримається дороги.мінусів як для мене не має. Головне в вчасно до авто приділяти увагу.

Renault Megane 2009

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

Очень удобный и экономичный автомобиль. При нормальном обслуживании прослужит долго.
Недорогой в обслуживании, довольно комфортный.
Рекомендуем!

Renault Megane 2009

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

Хороший, экономичный автомобиль, очень удобный для города.
При надлежащем уходе прослужит долго

Renault Trafic пасс. 2009

дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

288 тис.км 7.2 л / 100 км Сім'я

достаточно надёжный, неприхотливый в обслуживании и эксплуатации автомобиль. расход в городе до 8.5 , летом трасса 6.5

динаміка

270 тис.км 6.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Отличный автомобиль для многих целей качественное исполнение в отличие от других моделей хотя и более свежих пластик не шумный, владел многими моделями, есть с чем сравнить хорошая комплектация не уступает немецким аналогам в общем доволен.

Renault Grand Scenic 2009

машина хороша. гарнаю, поворотка, як і для міста і далеких доріг. 7 місць і ще є місце для багажника не великий розхід топлива

Відгуки про моделі Рено