Renault 314 відгука про Renault Kangoo пасс.

простір салону, витрати палива, дорожній просвіт, якість збірки, керованість

шумоізоляція, якість матеріалів

Дивитися всі вживані Renault Kangoo пасс.

Renault Kangoo пасс. 2008

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону

дизайн кузова, витрати палива, вартість обслуговування

Дуже економне авто, у змішаному розхід 4.8. Дуже великий салон - сидиш як у літаку. Розкішний дизайн торпеди, ручника - як у літака.

Renault Kangoo пасс. 2010

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, керованість

Сімейний автомобіль, універсальний, економний. Дуже вмісткий салон, поміщається дуже багато речей.

Renault Kangoo пасс. 2005

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, ціна

динаміка, якість матеріалів, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

Підвіска не підходить від звичайного Kangoo , дорога в обслуговуванні, двигун 95 к.с. - слабкий, великий розхід пального, авто було 16 років, не варто брати в таких роках, сиплеться все. Жорсткий, слабкий, дорогий в обслузі, не економічний.

Renault Kangoo пасс. 2009

Renault Kangoo пасс. 2009

якість матеріалів, ціна, шумоізоляція

Автомобіль в загалом не поганий, як для роботи по місту зручний, ідеальний. Як для сім\'ї також дуже зручно, але хочеться більше комфорту.
Все влазить, і коляска в багажник, і кладеш, кладеш, а місця все одно багато.В салоні місця також багато. За кермом зручно, запчастини не дорого.По трасі шумно, за рахунок шуму відчувається втома.По місто супер.розхід малий.Потужності 86 мало, але на ньому й не хочеться ганяти, для простої їзди норм.підвіска м\'яка, комфортно, але на трасі після 110 може похитує, що не дуже комфортно.
В цілому задоволений, авто хороше, велике, маневрене, не дороге в експлуатації, малий розхід ДТ, за кермом зручно, багато місця.
Не сподобалось: шумоізоляція, по трасі 90-100, 110 не дуже комфортно, втомлюєшся.
Задні двері поскрипують, ну це таке.
Якщо брати для сім\'ї, то оригінальний пасажир і з кондиціонером і круїзом.
Авто +.

Renault Kangoo пасс. 2007

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

З плюсів - надійний мотором к9к, досить жвавий як на 68 к.с., кузов оцинкований, просторий салон, достатній кліренс, недорогий в обслуговуванні, невеликий розхід до 6-л. на нормальному д.т.
З мінусів - відсутність 6-тої передачі, шумоізоляція, звук аудіо.

Renault Kangoo пасс. 2002

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, шумоізоляція

Надійне авто , просте та дешеве в обслуговуванні. Але шумоізоляція бажає кращого. Та не вистачає 6 передачі , для швидкості по трасі.

Renault Kangoo пасс. 2005

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, ціна

Вместительный .большой клиренс . Короткие дорожные свесы,хорошая проходимость.

якість збірки, шумоізоляція

Чудовий автомобіль для сімї та для малого бізнесу. Салон просто величезний і багажний відсік. Природа, рибалочка супер.
Мінус по ДВС форсунки довго не ходять чез не якісне пальне

Renault Kangoo пасс. 2007

дизайн кузова, якість матеріалів, шумоізоляція

Як на мене за такі кошти чудовий автомобіль, витрати пального в середньому 5 л/100. В ремонті не дорогий практично ніколи не підводив, двигун 1.5 dcl бажано заправляти якісне паливо і проблем не буде.

Renault Kangoo пасс. 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка, вартість обслуговування, шумоізоляція

Сім'я

Чудовий автомобіль
Застосовував як для сім\'ї., так і для роботи.
За рік наїжджав не менше 30 тисяч
Зробив ходову як купив накатав 90 тисяч поміняв тільки втулки стабілізатора.
Задоволений
Проблема була
Заправився на "нашій заправці" прийшлося робити форсунки злили соляру, а вона була біла як молоко.
Вибаглива паливна потребує якісного пального не економте !!!!!
Якісне пальне і проблем нема з цим авто
Чудовий автомобіль для сім\'ї
Жінка досьогодні жалкує за цим авто.

Renault Kangoo пасс. 2000

Renault Kangoo пасс. 2000

Сімейний автомобіль, підходить для наших доріг, м\'яка, але шумна в салоні, економна в обслуговуванні.

Renault Kangoo пасс. 2002

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування

З дизельним двигуном 1.9 - це простий, надійний домашній помічник. Для домашніх цілей повністю підхоть, не вистачає комфорту, проте можна перевозити чимало об\'ємних речей...

Renault Kangoo пасс. 2008

Надійний, місткій, дешевий в обслуговуванні з невеликими витратами на пальне. Моє перше та улюблене авто. Дійсно універсальний автомобіль з подовженим кузовом підійде у вирішені усяких робочих та сімейних питань. Машина доглянута та в справному стані відслужить ще багато років. Була б можливість - залишив би.

Renault Kangoo пасс. 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Перший власник 237 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Полюбив Кенго з пешої моделі. Не знаю кому як, а для мене в цій машинці одні плюси, окрім шумоізоляції, шумнувато трохи, але лікується додатковою шумкою. Наступна машина буде тільки Кенго, тільки новіша.

Renault Kangoo пасс. 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

якість матеріалів, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Ластівка дуже сподобалась по характеристиці все відміно окрім клапана ЕГР !
Ще дуже великий мінус це обслуговування Спеціалістів у нас в Україні нема! І ще напевно з нашим менталітетом спеціалістів по обслуговувані даного двигуна 1.5dci довго не буде! Одні шахраї !
Якщо самому займатись авто то і дешево і якісно!

Renault Kangoo пасс. 2007

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Удобный и надёжный. Экономичный. Удобен в управлении. В любые морозы завел и поехал.

Перший власник 259 тис.км 5.7 л / 100 км Сім'я

Семейная, комфортная машина. Очень мягкая по дорогам нашим. Вместительная

Renault Kangoo пасс. 2001

Renault Kangoo пасс. 2001

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

В общем напишу так. Машиной доволен, так как эта машина больше относится к коммерческой ну и естественно я её использовал по назначению. Расход по городу очень радует 6/100км, по трассе выходит 4,5-5/100км, лучшего расхода и быть не может, причём что в городе я стабильно держу 70-80км , а трасса 110-120км. В обслуживании она совсем недорогая, как жигули, некоторые запчасти чуть дороже, некоторые чуть дешевле, ну и окупается эта машина прям отлично
Мой первый отзыв, не судите строго. Всем добра.

Renault Kangoo пасс. 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Дуже практичне сімейне авто. Повністю влаштовує. Але прийшов час оновити сімейне авто. Змінював мастило і фільтри кожні 8-12 тис. Ходова дешева в обслуговуванні. По двигуну нарікань немає.

Renault Kangoo пасс. 2012

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, керованість, шумоізоляція

236 тис.км 5 л / 100 км Комерційні перевезення

За період користування авто позитиву більше ніж негативу.Машина багатофункціональна сім\'я ,подорожі ,щоденні переміщення по місту та за його межами.повноцінне комерційне використання.Сподобалось:практичність ,маневреність ,функціональність,економічність,об\'єм салону по відношенню до розміру кузова.
Несподобалось:звукоізоляція,слабка підвіска в Українських реаліях,дубовий пластик,відсутність енергономіки сидінь -для довгих дистанцій не підходить,малопотужна пічка -досить довгий період підігріву салону.
Майбутнім власникам порада-як авто для комерційного користування досить практичне та економічне ,для подорожей шукайте авто більш комфортніше.В ціновому діапазоні 6800-8000$ 2010-2012р.враховуючи всі вади та особливості Рено досить хороше та безпроблемно авто.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Кангу по рокам

Хочете придбати Рено Кангу та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Kangoo пасс. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 314 відгука відгуків про Рено Кангу будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.