Renault 486 відгуків про Renault 2012 року

Renault Megane 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість збірки, шумоізоляція

250 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Непогане авто. Катаюсь на ньому вже 2,5 роки. За цей час та 40 тисяч км не було жодних критичних проблем. Здебільшого, планове обслуговування. З незапланованого - заміна термостату та датчика удару правої передньої дверки. Загалом, на обслуговування за 2,5 роки і 40 тис.км., не враховуючи шини і мийку витратив ~$1500.

Використовую здебільшого для дальніх поїздок по трасі. Витрата на трасі від 4 літрів - при швидкості 80 км/год без кондиціонера до 6 л/100км при швидкості 120+ та кондиціонером. В місті - від 6 до 8, залежно від сезону.

Дуже об'ємний багажник. Сколи і подряпини не піддаються корозії.

Не вистачає кращої шумоізоляції. Дорога заміна задніх гальмівних дисків, бо суміщені з ступичним підшипником.

На свою ціну машина цілком непогана.

• Погано
    2.8
Renault Scenic 2012

Renault Scenic 2012

коробка передач, простір салону, витрати палива, керованість

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

Не розумію чому всі так хвалебно і пристрастно пишуть відгуки про це авто. Якість зборки-ніяке, задні сидіння гримить, шумоізоляція взагалі ніяка, кузов ніякий, злітає лак, задня кришка багажнику гнів біля номеру, запчастини не сказав би що прям аж таки дешеві, так як і у всіх стандартних економ авто, механізм дверей виходить з ладу і дуже скрипить, причому це історія всіх меганів і сцеників. З плюсів це розхід, але запам'ятати, що за все потім приходиться платити. В цілому, бюджетне авто, яка вартує не дешево, і якщо честно я би в другий раз не купив би це авто.

Renault Espace 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, ціна

200 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Авто купляли для подорожей. Можу впевнено сказати на скільки містка ця автівка. Ми в середину складали чотири велосипеди та садили чотири людини. Також був експеримент 3 велосипеди, 5 людей та купа речей. Салон - конструктор. Це великий плюс та дуже зручно. Нажаль, вже з 5 покоління цього в еспасах нема. Також в неї дуже кльовий огляд з водійського сидіння за рахунок бокових маленьких вікон. Нема сліпих зон через стійки. Як у акваріумі їдеш. По трассі в Україні витрати пального були в середньому 7-7,5, а от по автобанам у Європі 6-6,5. Автівка м'яка. Відчуття як на дивані. В сім'ї в нас це вже другий еспас 4 покоління. Нажаль, на попередньому втрапили в серйозне ДТП. Після цього реально оцінили на скільки безпечна автівка. З технічних неприємностей, що були. У еспасів є проблеми з кондиціонерами. Тому перевіряйте при придбанні б/в авто. Від двигуна може бути вібрація. Ми вирішували заміною подушок двигуна. Стало краще, але якщо ви нехочете взагалі ніяких звуків чути у салоні, то це не про еспас. З часом у салоні починає зі стін відклеюватись тканина. Загалом, чудове сімейне авто для подорожей.

Renault Koleos 2012

Renault Koleos 2012

Перший власник 190 тис.км 11.5 л / 100 км Подорожі

Всім мирного неба!
Читав відгуки, в основному все чесно, Колеос дуже чесний автомобіль, його вартість експлуатації особисто для мене не виходить за межі експлуатації малолітражки, так як ТО кожні 15 тис. невеликі гроші навіть на фірмовому СТО. Витрата палива на бензиновому 2.5 двигуну різна, який стиль водіння. Я експериментував, якщо в теплу пору року спокійно їдеш по місту, без різких розгонів то витра палива була 10.3 літри на 95-ому бензині, якщо агресивно літати то виходить під 13.5 по місту, траса від 8 до 9 літрів на 100 км, якщо швидкість до 110км/г, але якщо є бажання їхати 150-170 то витрата під 13 літрів. Ходова у мого Колеса проїхала 190 тисяч по різним дорожнім покриттям і от зараз буду міняти шарові, рульові тяги та сайлентблоки підрамника, амортизатори працюють, ще верхні опори гумові мають тріщини, напевно теж заміна. Варіатор працює без проблем, мастило в ньому замінюю кожні 60 тис.км. Салон просторий, взагалі це поняття риторичне, все залежить від анатомічних особливостей людини, хоча у Колесі на передніх сидіннях зручно людям зі зростом до 210 см, а от задній ряд не для довгоногих баскетболістів, хоча поміститися можна. Шумоізоляція нормальна, як для кросовера, після седану одразу чуєш, що у багажнику не закріплено. По салону жодних технологічних скрипів, якісне аудіо Bose, ергономіка теж зручна, всі кнопки під рукою та пальцями такі, як регулювання гучності, круїз-контроль, клімат-контроль, світло, підігрів сидінь, рег.дзеркал. величезний "бардачок" плюс маса шухлядок в картах дверцят, під передніми сидіннями, підлокітник з лотком, що виймається, додаткові сейфи під ногами задніх пасажирів та у багажнику. Автожурналісти та різні "обзорщики" постійно звертали увагу на нееталонну керованість Рено Колеоса, я зрозумів чому, справа в гумі на колесах. Базова гкма ставилася корейська Nexxen або Kumho і дійсно керованість на цій гумі така собі, ніяка. Я проїхав перші 250 км на гумі Nexxen, придбав та встановив Michelin Pilot 225/65/17 і керованість геть змінилася, так, це не Ferrari але кермується чітко, майже, як седан. Що мені особисто подобається, так це їхати на швидкості трасою і Колес їде рівно, що танк, немає зміщення від парусності, хоча авто 164 см заввишки. У бензиновому двигуну 2.5 саме головне регулювання клапанів кожні 60 тис.км, в експлуатації цього не вказано, цей факт вже встановлений досвідом, бо з пробігу більше 120 тис км двигун почав втрачати рівень мастила, а до 150тис.км витрата мастила за 10тис.ки становила вже 1.5 літри. На 170т.км.довелось знімати голову, та замінювати втулки клапанів, регулювати клапани, за одно вже й всі прокладки разом з ланцюгом ГРМ та всіма роликами, помпою... Але то таке, регламентом від заводу не передбачено. Після такого обслуговування Колеос знову помолодів та радує мене чудовою роботою та комфортною їздою. Вже 10 років володію автомобілем, купував новим, на щось поміняти пока не знайшов варіант, візуально подобаєттся Колеос II, але в ходу менше мені сподобався, не подобається налаштування ходової, воно більш жорстке, начебто конструктори хотіли догодити тим автолюбителям, яким подобаються німецькі авто, але тим самим Колеос тратив ту класичну французьку комфортну ходову. Є в сім'ї й інші авта останніх років 2021 Пежо та DS7, вони більш футуристичні але вже не такі надійні та прості. Маркетологи та дизайнери не дають конструкторам переважати у проектуванні нових моделей автомобілів. Бажаю всім гарного майбутнього!

Renault Megane 2012

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування

Полное разочарование. Взял в родном окрасе и с подтверждённым пробегом. Сразу прогорел поршень из-за неисправной форсунки . Двигатель 1.2 турбо бензин 115 лошадиных сил от Ниссан. Вскрытие показало что требуется замена ваносов, распред. валов , поршневой и цепи ГРМ. Официалы привезли запчасти с пол Европы. Распредвалы с Румынии, форсунки из Франции и т.д. Но это было только начало ремонтных приключений. Официалы , проделав кучу работ по электрике , попросили просто , без денег , забрать машину с СТО , потому что уже не знали что с ней делать. С их слов - проводка на Меган 3 практически без меди и просто в " косах" разрушилась... Их слова подтвердили и на обычном СТО. Но на короткое время проводку " вылечили", для того, чтобы избавиться от машины, почти хватило. Во время продажи , половина панели приборов просто погасла.

шумоізоляція

Автомобиль, дуже хороший, але, я його не продав, а поки що, оставив соби, обставини зминились,,

Renault Megane 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, шумоізоляція

Динамічна машинка, відмінна за свої гроші. Для міста відмінний варіант по трасі трохи шумна.

Renault Thalia 2012

Renault Thalia 2012

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

6.1 л / 100 км Сім'я

Придбав у Чехії вже з пробігом. Наїздив близько 50 тисяч км. Економічне авто, запчастини недорогі, обслуговування теж. За цей час машина не підводила.
Двигун хоч 1.2, але по місту його повністю вистачає. На трасі теж добре тримається і розхід палива радує.

Renault Laguna 2012

Renault Laguna 2012

динаміка, шумоізоляція

270 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Авто супер. 270 тыс родная ходовка. по двигателю вопросов за год владения не было. ТО дешовое.

Renault Trafic груз.-пасс. 2012

Renault Trafic груз.-пасс. 2012

шумоізоляція

дизайн кузова

209 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Довольно надёжная машина , недорога в эксплуатации при этом довольно комфортабельна

170 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Машина для дальних поездок. Очень комфортная и экономичная. Цены на запчасти вполне адекватные и в наличии. Можно проехать 1000 км не отдыхая. Вместительная,есть возможность докинуть парочку седух и уже получается полноценный бус,седушки ставятся и сниматься за секунды. Я не встречал такого решения ни на одной машине. Места для вещей конечно не остаётся, но наверху доставляется бокс и все ок. Те деньги, что за неё отдаёшь того стоят. Конкурентов очень мало, я имею в виду соотношения цены и качества и конечно комфорта кто в ней покатался меня поймёт.

Renault Master груз. 2012

Renault Master груз. 2012

Перший власник 630 тис.км 9 л / 100 км Комерційні перевезення

Двигатель 2.3 турбо на 150 л.с. Авто супер. За время эксплуатации в коммерческих перевозках ни разу не подводил. Зима или лето никаких хлопот завёл и поехал. По двигателю коробке ходовой, проблем 0 . Своевременное обслуживание и машинка отблагодарит своей работоспособностью. Кто бы что не говорил о данном авто я скажу с уверенностью что лучше буса нет. Кузов не гниет, движок тянет дай Боже,машинка мягкая и комфортная в ходу. Ребята поверьте опыту в 500000км на данном авто, проблем реально небыли. Рекорд по расходу топлива с весом 3.2т.по трассе 7.3л. За время эксплуатации на 450т. первая замена диска сцепления, а так замена масла каждые 15т. Тормозные колодки по износу и передние стойки менял 2-ды за 500т. пробега. Все сайлентблоки до сих пор родные задние амортизаторы родные и как ни странно работают очень неплохо. Кому нужен надёжный помощник рекомендую Рено Мастер 3, но только на спарке и 150л.с.

Renault Megane 2012

Найкращий автомобіль у сегменті до 10 тис. доларів !
У мене 1.5 81 кВт!
Меган дуже мягкий , комфортний , швидкий, автомобіль. Витрати палива в місті показує 5.9/100 км.
Великий комфортний салон, багажник, коли складав сидіння то перевозив передні бампера від Тойота Рав 4 2017 року, не в кожне авто влізе такий об’ємний вантаж.
Комплектації просто супер, навігація клімат контроль, датчики світла/дощу і т.д. це все є в мегані!!!
Керованість добра що на трасі що в місті!
При швидкості 160 -180 керуєш впевнено і при оборотах в 3 тис. не втомлюєшся на великих дистанціях!
Запчастини не дорогі і постійно є у дилерів.
Найкращий сімейний автомобіль!
Рекомендую всім!

Подорожі

Мені сподобався даний автомобіль як і в обслуговані, так і по комфорту економний швидкий сучасний вигляд чудова ціна.
Єдиний мінус хіба що підвіска для наших доріг малувата я поставив вставки й дана ситуація виправлена!

отличный городской автомобиль!
большой багажник, комфортный автомобиль.
Для поездок в городе и за пределами города-рекомендовал б резину ставить 205.60.16
в моем автомобиле заводской размер 195.65.15 были----то, диски на 16 намного комфортнее и больше клиренс.
автомобиль чувствительный к качеству Дт, если плохое Дт--расход может вырасти в городе до 7л., в среднем расход по городе 5.2-5.3

Renault Sandero 2012

Renault Sandero 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція

Витривала робоча коняка,яка допомогає усюди.І підвезти,і завезти.Без проблем.Оцинкована.Витривалий мотор.При правильному догляді,на газі при тому,в таксона уже 870 тис. бачив!І ще казав хоч би що...Моя уже 30 тис. на газі.Здається,що на газі краще їде.Мабуть так виставлено.Запчастини більш-менш терпимі по ціні.Правда залежно з чим рівняти,якщо наприклад раз на 50 тис. поміняти сайленблоки і взяти оригінали німаків,забув як їх там,то на джигулика вийде чуть не вся ходовка за ті гроші;Звісно це жарт,але недалекий.Мотор 1.4 слабийАле я вже привик,на ньому сильно не нагазуєш, тобто нагазуєш,але шкода машини сандеро комфортно себе вічуває при 100 - 120км/год.Після 4500 машина гуде дико,тому в принципі більше 3000 не кручу,дуже рідко більше.Всеодно толку мало,вона туга на підйом.Але в загальному хватає,а по наших дорогах ,то і забагато навіть.В середньому їджу 100-120.Всі задоволені - і я,і машина.Звукоізоляція в машині жахлива,як і теплоізоляція.Трохи днище позакладав гумовою тканиною,то зимою не так тягне знизу і багажник сухий.Немає таких наглих перепадів температури в салоні.Пробувала на арці злегка рижіти, машині вже 9 років,то легко зачистив,і з балона 3-4 слоя наніс і все на тому.Так більше ніде не бачив ржаки.Крісла не комфортні зовсім.Від пасата б6 в рази комфортніші.Хочу собі з часом від е53 поставити.Думаю,машину нормально не продам,бо багато вмятинок від каміння і сколів.Тому лишу собі.А вкладувати в покраску теж не хочу.Простіше докупити собі ще одну машину для інших цілей,а цю тримати на кожен день і для роботи

дорожній просвіт, шумоізоляція

206 тис.км 5.2 л / 100 км Подорожі

Супер стан. Рекомендую всім,особливо молодим сім\'ям які люблять подорожувати. Най економніше авто в своєму класі в поєднанні з автоматичною коробкою передач,комфортна та плавна їзда. При бажанні можна і поїздити з вітерцем,досі
непогано. Класна машина.

Перший власник 259 тис.км 5.7 л / 100 км Сім'я

Семейная, комфортная машина. Очень мягкая по дорогам нашим. Вместительная

Renault Megane Scenic 2012

Renault Megane Scenic 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

190 тис.км 5 л / 100 км

Чудовий автомобіль , в місткий та економний . Достатньо потужний . Авто зручне та динамічне,

Renault Kangoo пасс. 2012

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, керованість, шумоізоляція

236 тис.км 5 л / 100 км Комерційні перевезення

За період користування авто позитиву більше ніж негативу.Машина багатофункціональна сім\'я ,подорожі ,щоденні переміщення по місту та за його межами.повноцінне комерційне використання.Сподобалось:практичність ,маневреність ,функціональність,економічність,об\'єм салону по відношенню до розміру кузова.
Несподобалось:звукоізоляція,слабка підвіска в Українських реаліях,дубовий пластик,відсутність енергономіки сидінь -для довгих дистанцій не підходить,малопотужна пічка -досить довгий період підігріву салону.
Майбутнім власникам порада-як авто для комерційного користування досить практичне та економічне ,для подорожей шукайте авто більш комфортніше.В ціновому діапазоні 6800-8000$ 2010-2012р.враховуючи всі вади та особливості Рено досить хороше та безпроблемно авто.

Відгуки про моделі Рено