Renault 4 відгука про автомобілі

Renault Trafic 2010

Renault Trafic 2010

дизайн кузова, якість матеріалів, шумоізоляція

205 тис.км 8 л / 100 км

Хорошая цена машины, цена на обслуживание довольно не большая, если сравнивать в данном классе автомобиля. Динамика и расход тоже на уровне, средний расход по городу 7.5, трасса и того меньше. В целом на свои деньги машина хорошая и выносливая. Кто ищет не дорогой и надёжный автомобиль он именно для Вас.

Renault Trafic 2004

Renault Trafic 2004

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

гальма, ціна, шумоізоляція

Від користування даним авто залишилися тільки позитивні емоції. Перед покупкою провів аналіз, вирішив віднайти з 2.5 л мотором ІІ покоління. Завдання виконано - автомобіль груз-пас мій. Ще кілька днів роботи 1000уе деталі+ сервіс і авто готове до користування. Відновлено ходову частину, замінено мастило, комплект ременів +ролики, шків, термостат + антифриз, тормозні колодки трос ручного гальма. Авто у мене майже 3 роки, проблем по авто не виникало катаюся із задоволенням. Мотор достатньо ресурсний на одометрі за 300 тис. масло від заміни до заміни на місці, фільтри паливний і повітряний по середині ТО, так рекомендував знайомий для кращого збереження паливної системи. Кузов лужений на свій вік в достойному стані. Хто шукає рекомендую звертати увагу на стан мотору, паливної системи та електроніки. Все інше зробите для себе і буде радість від користування.

Renault Trafic 2009

Renault Trafic 2009

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

123 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Найкращий автомобіль для подорожей, зокрема, для поїздок з наметами на море. Ми з дружиною, чотирма дітьми і собакою з комфортом подорожували. Автомобіль вимагає якісного пального. Витрати на трасі близько 7,0 л. У місті - 9 л. Завдяки влаштованому столику і можливості розвертати крісла можна посидіти компанією, якщо погода чи час доби несприятливі для посиділок на вулиці. Тех. обслуговування і ремонт проходив лише на СТО Renault.

Renault Trafic 2011

Renault Trafic 2011

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

277 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Первый бусик,который попробовал и больше не хочу легковых авто. Отличная машинка, что подтверждается лидерством продаж БУ на нашем рынке. Изначально хотел брать Хюндай Н1, но дорогая цена, задний привод и другие специфические моменты отпугнули - вернулся к моей любимой марке - Рено. Не ни одного другого буса в классе с таким количеством продаж авто. Из минусов могу назвать только тяжелый передок и небольшой клиренс - даже на малом бездорожье боязно лезть в грязь. Отработала машинка честно и славно, в основном вижу только плюсы.Покупать желательно выпуск со второй половины 2010 года - после 2006 шли капризные форсунки, а до 2006 года будут уже доить владельца ремонтами.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Трафік по рокам