Renault 531 відгук про Renault 2007 року

об`єм багажника

Перший власник 179 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Хороший, компактный, вместительный. Клиренс достаточной степени, по сравнению с кенго что клиренс, что длина абсолютно одинаковы. Полностью устраивает что жену так и меня. Главное чтобы жена была довольна.

Renault Kangoo пасс. 2007

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

240 тис.км 4.8 л / 100 км Сім'я

Удобный и надёжный. Экономичный. Удобен в управлении. В любые морозы завел и поехал.

Renault Master груз. 2007

Renault Master груз. 2007

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

426 тис.км 8.2 л / 100 км Комерційні перевезення

Бус використовував на власному підприємстві з виготовлення меблів.Самий зручний, у розмірі H2L3.Не дивлячись на передній привід, у снігу застряє ледь сівши на пузо.Витрата у середньому 8.2 л.Друге покоління саме дешеве в обслуговуванні й по запчастинах.Не любить поганих доріг і перенавантаження.Мотор надійний, але прихотливий до палива.Знову придбав Рено Мастєр тільки 2016 р.

вартість обслуговування

Очень вместительный и резвый автомобиль собран очень качественно и имеет множество преимуществ ABS ESP Електроручник, полный електропакет навигация отличная ергономика, поставил шины 215*55 R17 и клиента стал как у КРОССОВЕРА с расходом дизеля в среднем 7 литров для двигателя 1.9 с турбиной считаю отличный семейный вариант. В коротыш в багажник влазит каляска + сумки всех 5 пассажиров

Поїздки в місті

Очень мягкий и комфортный автомобиль. Не дорогой в обслуживании, экономичный по городу и по трассе.

дизайн кузова, шумоізоляція

180 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Соответствие цена, качество. Хороший расход, вместительный, не дорогой в обслуживании если вовремя делать ТО и заливать хорошее топливо.

шумоізоляція

233 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Авто мені подобається. При теперішніх цінах на пальне в авто досить скромниц апетит. Салон досить великий і вмістимий. Наявністи різних ніш і шухляд дозволяю мати великий не захаращений багожник. Про кліренс можна сказати що він досить хороший. Салон хорошої якості і на нерівностях і бруківці нічого не дребіжжить. По обслуговуванні можна сказати що ціни на запчастини по досить доступних цінах. По ремонту все роблю сам. Як на мене то могла бути краща шумоізоляція від двигуна. Основним плюсом є те що авто Дуже стійке до корозії, що є важливим у зовнішньому вигляді, та й в технічному також. Скажу що маючи це авто 6 років я ніразу не пошкодував про це.

Renault Kangoo пасс. 2007

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

Надійний, економічний автомобіль. Витрати на ТО незахмарні. Головне вчасно міняти фільтра, масла і автівка буде служити довго і вірно. Користуюсь авто більше 7 років, тільки планові ТО, та деякі нюанси по ходовій, але це більше претензії до наших шикарних автомагістралей

об`єм багажника

175 тис.км 6.7 л / 100 км Сім'я

В 2011 році придбав пригнаний з Німеччини рено лагуна 2 фаза 2 рестайлінг з 2.0 бензин 133 к.с. пробіг 106 тис.км, машині була проведена повна передпродажна підготовка, тому стан був ідеальний. За майже 10 років проїхав під 70 тис.км. використовував, як авто вихідного дня, здебільшого для далекий поїздок, в т.ч за кордон. Зі значних затрат на Профігаз було встановлено та вписано дороге гбо, що дуже суттєво знизило затрати на утримання машини. За весь час володіння рено лагуна 2 мною особисто в гаражі було замінено дві верхні опори передніх амортизаторів - 800 грн за все, задній правий ступічний підшипник- 600 грн, і комплект ремня грм біля 2000 грн- оце і всі затрати, не рахуючи зміни масла, фільтрів та інших замінних матеріалів та деталей на кшталт ламп, двірників і т.д. Як людина, яка експлуатує рено лагуну 2 10 років можу сказати впевнено, що це авто надійне і не дороге в експлуатації і обслуговувані. Машина ні разу не підвела, дуже комфортно їде, має 5 зірок за безпеку і створена для далеких поїздок, якщо треба їхати швидко, то на 180-190 км вона впевнено тримається на трасі Кузов не піддається корозії, кліренс 17 см дає змогу не боятися ям та бугрів. Машиною дуже задоволений і не збираюся продавати.

Renault Grand Scenic 2007

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки

Хороший автомобіль,не дорого в ремонті і досить комфортний .Навіть для мене зі зростом 195 см.
Тому великогабаритні люди будуть себе комфортно почувати

Renault Modus 2007

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

динаміка, дорожній просвіт, простір салону, керованість, шумоізоляція

Небольшой городской автомобить, достаточно просторный спереди, вместительный багажник, расход радует, эргономика на уровне, комфортная посадка. Дизайн примечательный.
Оснащение радует, управляемость выше среднего. Расходы на содержание умеренные. Надёжные моторы, расходники все есть в продаже за разумные цены. Из минусов - динамика слабовата, шумоизоляция тоже. Мало места задним пассажирам при условии высоких спереди. Клиренс маловат.

Renault Laguna 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість матеріалів, якість збірки

Вдалий вибір між всіма моделями рено це лагуна 3 клас машини D, хоч є де рости порівняно з її конкурентами.Дешева в обслуговуванні двигун як 1.5ДСІ нічого особливого.Зручна у подорожах так як вмістимий багажник і мало споживає пального траса до 5л, місто з середньою швидкісю 15.5км 8.8л на 100км

Renault Scenic 2007

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

210 тис.км 7.4 л / 100 км Поїздки в місті

Мотор 2.0, КПП механическая 6ст, Пробег 210 тыс.км. Этот автомобиль всегда оставался в стороне от моего внимания, но потом всё изменилось. Вокруг меня многие люди ездили на таких авто и рекламировали. В итоге решил и я приобрести такой аппарат.
На моё удивление автомобиль показал себя с хорошей стороны. Все неудобства которые я нашёл, это електро ручник, который автоматически устанавливается постоянно, и очень короткие первые 3 передачи в КПП. Это очень неудобно в городе. Но уже привык. Иногда включаюсь просто через передачу, с 1й на 3ю или со 2й на 4ю... В остальном автомобиль прекрасен. Это огромный багажник, панорамная крыша, климат контроль, круиз контроль, удобные сиденья, множество органайзеров и т.д. и всё это за доступную и вменяемую цену 6000$. Да, есть всякие мелкие недочёты, но цена всё перекрывает.
Подробный видеообзор Вы можете посмотреть в Ютубе на канале "Auto Sculptor".

Renault Megane Scenic 2007

Автомобиль приобретал в Европе с родным пробегом 138 тыс. км. Из Польши в Украину ехал на нём своим ходом.
По трассе очень порадовал расход топлива в районе 5,5 литров на 100 км. при средней скорости 110 км/ч. В городском режиме по Киеву расход составляет около 8 литров.
Заменил масло в двигателе, маслянный и воздушный фильры - всё это обошлось вместе с работой 1200 грн.
На эти бензиновые двигатели очень хорошо ставится ГБО - газовое оборудование.
Замену ремня ГРМ надо делать каждые 60 тыс. км. По деньгам комплект роликов + ремень ГРМ вместе с работой на автосервисе обходится в районе 100 долларов.
Автомобиль комфортный, маневренный и вместительный. Кузов из оцинковки - не ржавеет и не гниёт.
Рекомендую! Не пожалете!

Renault Laguna 2007

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива

Автомобіль не поганий, але все в порівнянні.
Кузов супер ходова дуже сильна.
Двигун 1.5 заслабий, щоб 1500-кг тягати, а якщо ще з пасажирами, то по місту добре, а траса слабо.Та й в місті розхід палива 8.5л то багато як для 1.5дсі, так марки Е211 беруть на автоматі 2.2дсі.

Renault Clio Symbol 2007

Renault Clio Symbol 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, шумоізоляція

За все время експлуатацыи плановое то и замена задних пружин .Идеальное соотношение цена качества, комфортный и дешевый в обслуживании. Минус короткие передачи на трассе большие обороты но принтом расход не больше 7 литров.

Renault Megane 2007

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

217 тис.км 5.3 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобильс огромным багажником, коляски и велосипеды помещаются без проблем, добавить минимальный расход дизеля, не дорогие запчасти и динамику разгона- получается отличный семейный авто. Качественные материалы салона, отличные тормоза самое главное- управляемость, это можно только прочувствовать!

якість матеріалів

177 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Недорогий та зручний автомобіль з невеликою витратою палива. Динаміки по місту вистачає з головою. Місткий багажник. Якість збірки нормальна,але матеріали пластикових елементів могли би бути кращої якості. Кузов просто чудовий, не гниє. На трасі не вистачає шостої передачі, обороти двигуна на швидкості за 110 км/г трохи за великі. Підвіска авто відпрацьовує на всі 100 відсотків,в поворотах не валиться. Тормоза цілком нормальні. Тож якщо хтось хоче нормальний автомобіль за адекватні гроші, але не для того щоб сильно ганяти то можу рекомендувати.

Renault Megane Scenic 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

гальма, шумоізоляція

Місткий сімейний автомобіль.За рахунком великої кількості електроніки збільшується комфорт користування :клімат, круїз , мультируль і т.д.
З переваг також 6-ступка, 3 окремих задніх сидіння які можна повністю зняти без зайвих проблем і купа шухлядок під ногами.

гальма, шумоізоляція

Відгуки про моделі Рено