Відгук Renault Laguna 2007

Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
Більше 5 років Час володіння

об`єм багажника

В 2011 році придбав пригнаний з Німеччини рено лагуна 2 фаза 2 рестайлінг з 2.0 бензин 133 к.с. пробіг 106 тис.км, машині була проведена повна передпродажна підготовка, тому стан був ідеальний. За майже 10 років проїхав під 70 тис.км. використовував, як авто вихідного дня, здебільшого для далекий поїздок, в т.ч за кордон. Зі значних затрат на Профігаз було встановлено та вписано дороге гбо, що дуже суттєво знизило затрати на утримання машини. За весь час володіння рено лагуна 2 мною особисто в гаражі було замінено дві верхні опори передніх амортизаторів - 800 грн за все, задній правий ступічний підшипник- 600 грн, і комплект ремня грм біля 2000 грн- оце і всі затрати, не рахуючи зміни масла, фільтрів та інших замінних матеріалів та деталей на кшталт ламп, двірників і т.д. Як людина, яка експлуатує рено лагуну 2 10 років можу сказати впевнено, що це авто надійне і не дороге в експлуатації і обслуговувані. Машина ні разу не підвела, дуже комфортно їде, має 5 зірок за безпеку і створена для далеких поїздок, якщо треба їхати швидко, то на 180-190 км вона впевнено тримається на трасі Кузов не піддається корозії, кліренс 17 см дає змогу не боятися ям та бугрів. Машиною дуже задоволений і не збираюся продавати.

Александр
04 березня 2021