Renault 5 відгуків про Renault Kangoo Express 2009 року

витрати палива, дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки

Дивитися всі вживані Renault Kangoo Express 2009

Renault Kangoo груз. 2009

дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Проїздив шість років. При поганій солярій - вилітають мультиплікатори.,ціна питання 500&. Ходова не продумана,...для великого міста може підійти,але на поганих дорогах жесть,за рік-два рази заміна наконечників,+ рульова рейка не розбірна, застукала...заміна цілої.

Renault Kangoo груз. 1.5dci MT (75 л.с.) 2009

Renault Kangoo груз. 1.5dci MT (75 л.с.) 2009

шумоізоляція

Користуюсь даним авто вже 5 років Авто супер на свою ціну навіть більше В своєму класі я вважаю найвдаліший Росхід 5 літрів в середньому Кліренс шикарний як на кросовері Раджу ставити резину 205/65 R15 Раджу авто 100%

178 тис.км 5 л / 100 км

Ціна - Якість
Найкращий варінт
Хороше економне авто
Недорого в обслуговуванні

Комфорт, надежность, дизайн, практичность

нет

От авто получил больше, чем она стоит. Комфортная, практичная, красивая, очень надежна. Очень нравится интерьер, все выполнено удобно, просто. В машине присутствует минимализм, при этом есть все необходимое, сложно в чем то запутаться. В техническом плане, очень качественная, легко ремонтируется, не дорогие детали.

Renault Kangoo груз. 2009

В авто два плюса. Мотор(который заводиться при -30,расход до 6л/100км., уровень масла почти не меняеться после 10тыс.км.пробега

Шумовиброизоляция отсутствует.Нет никакой устойчивости на поворотах.Ресурс КПП 300тыс.км. Дороговатые запчасти как для пирожка.

На Рено кангу 1.9dti в день катаю около 150км. КПП вышла из строя, поставил б/у от 1.9D. Изменилось передаточное число. Передачи стали очень короткими, зато теперь на 5-й передаче при скорости 60-70 км/час получаеться самый економный режим. И соответственно расход в городе упал до 5л/100км.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Кенго Експрес по рокам