Nissan 2 відгука про Nissan Sunny 1986 року

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, витрати палива

дизайн кузова, об`єм багажника, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Nissan Sunny 1986

Nissan Sunny 1986

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

дизайн кузова, об`єм багажника, керованість, шумоізоляція

330 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Нормальне авто за свої гроші. Та сама японська 99-та, тільки набагато надійніша. Користувався ним близько трьох років. Багато чого зробив з авто за цей час, оскільки купував його в "плачевному" стані, під відновлення. Капіталив ГБЦ через халатність попередніх власників: заливали неякісну охолоджувальну рідину. Ремонт з регулюванням клапанів, заміною сальників, повірка каналів, шліфовка діагностика, монтаж-демонтаж обійшовся близько 6000 грн у 2019-му році. Зауважу - до двигуна претензій взагалі ніяких не було в 35-ти річної машини з більш як 300К пробігом. Не димів, масла не їв, заводився в морози легенько [свічки накалу вмикались з кнопки, 7-10с в мінус 20°С]. Якось буксував на бездоріжжі то в натяжку рушив з третьої. Мотор тягу має добру, і на п\'яти ступці без напрягу йде по трасі 140. Також міняв комплект щеплення без особливих проблем - близько 100$. Ну повірка, фарбування - само собою. Хоча вартість кузовних робіт що на жигулях, що на іномарках середнього класу, одна і та ж. Розхідники на авто доступні, запчастини без проблем. До пального невибаглива. Розхід приємний. Дорожній просвіт достатній для наших доріг. Салон для мого зросту 185 достатньо просторий. Невистачає регулювання руля по висоті та вильоту. Звісно авто дещо морально застаріле, але як для кого.. Шумоізоляція слабенька. Як на мене, не завадив би ГУР. Вцілому машинкою був задоволений.

Nissan Sunny 1986

Малый расход топлива , дешевые, запчасти :колодки - 60гр. подшибники 50 гр. ремень грм 45гр.фильтр масла жигулевский. воздушный АЗЛК 2141, подшибники, бампера 2109, крестовины Жигулевские, Надежная подвеска. большой клиренс, бровки без проблем. Открываеться задняя форточка для собаки. На трассе не быстро но хорошо, по городу не жалко , бровки, ямы, тротуары.Можно хорошо загрузить Возил собачью будку 1200 х 1500х 80, ( задняя дверь не закрывалась).Сложив задние сидения можно спать вдвоем + ребенок+ собака на переднем сиденье.Тяговитый двигатель не убиваемый. Крепкий кузов, родная краска, сверху задута Садолином, прямо в гараже.

Низкий потолок, неудачно расположен генератор его заливает, слабая 5 передача выбивает, ремонт стоит 1300 гр. Ежу на четырех. проблемы с прокладкой под головку, после ремонта 10000 опять начали прорываться газы( булькает- проехал 25 000) тяжело найти кузовные детали и рулевую (стучит).

Хорошая машина, надежная, простая, экономичная.
Очень надежная подвеска. За два года эксплуатации проехал 65000 км, средний расход 5.5 литров, максимальная скорость 130 км, крейсерская 95 -100.
Техническое состояние за два года фактически не изменилось.
Проводимые ремонты сразу после приобретения.
1. ремонт стартера, замена бендикса и щеток - 400 гр.
2. ремонт генератора замена регулятора и щеток - 250 гр.
3. замена рулевых наконечников правый -- 100 гр.
4. замена крестовины на рулевой - 100 гр.
Ремонты в процессе эксплуатации:
1. после 30000 замена прокладки под головку двигателя
замена колец сальников и вкладышей ( стандарт), ремней, помпа - 3000гр.
2. замена передней правой пружины, (Жигулевская подошла точно) -150гр.
3. замена колодок передних 2раза, задних 1 раз - 250 гр.
4. замена подшибников задних колес прав. лев. - 200 гр.
5. резина БЦ -20 4шт - 500 гр.
6. мелочи расходники - 1000 гр. Прекрасная альтернатива общественному транспорту, в село , в лес, но пристижа -0.
Машина не убиваемая . Трезвый расчет и никакого секса.

Вас також може зацікавити:

• Nissan Primera 2002

2.6
Nissan Primera 2002

Nissan Primera 2002

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, керованість, ціна

Брав з рук, не знаю можливо така попалася. Просто найгірше авто що у мене коли небудь було, ВАЗ 21093 і то в рази краще. Обслуговування часте та дорогезне, постійні проблеми з датчиками АBS та постійно минає лампочка подушки безпеки, посилку навчився скидати сам, вистачає на пів року максимум, постійна проблема з датчиком пасажира на правій передній сідушці, пікаж навіть як пристебнутий. Роз'єднані клейму і все рішення. Постійні заміни стабілізаторів, перед/зад, поміняв демфер дорогий капець... Одним словом один негатив, продав і видихнув. До неї мав, ВАЗ, Паджеро потім знову ВАЗ і потім примеру, зараз їзджу на Гранд Вітара і отримую задоволення...

Віктор Володимирович Чорний

Відгуки про моделі Ніссан