Hyundai 5 340+ відгуків про автомобілі

витрати палива

Хороший и надёжный автомобиль. Запчасти дешёвые, всегда есть в наличии. Очень удобный для семьи. Высокий клиренс. Я доволен, рекомендую.

Hyundai Tucson 2008

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

Перший власник 146 тис.км 10 л / 100 км Сім'я

13 років бездоганної служби, справжнє не вбиваєме авто, мабуть, у мене більш надійної та невибагливої машини не буде, судячи з того що я чую з всіх сторін про інші машини. Справжній трудівник. Дуже великий для свого класу внутрішній простір. Рекорд, перевозив раму 2500х1000 внутрі салону при повністю закритій машині.
Для рибалок та грибників - по посилковим дорогам їздити одне задоволення, підвіска працює як на асфальті, так і в полях дуже добре.

Hyundai i30 2021

Hyundai i30 2021

дизайн кузова, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт

Перший власник 1 тис.км 7 л / 100 км Сім'я

Доволі гарне авто. Комфортне. Шумка хороша. Двигуна для сімейної поїздки вистачає. Шикарне багажника відділення-чотири колеса поклав. На задньому ряді місця достатньо. Авто не для швидкості, а для спокійної, щоденної поїздки.

Hyundai Veloster 2012

Hyundai Veloster 2012

Начну с того - что выбор авто занял более года, и поиск модели с комплектацией которая нужна именно мне - ещё месяц.
Давно её хотел, накопил - и сделал это!
Итак: Есть всё, кроме: бесключевого доступа и камеры заднего вида. Кожа - супер, панорама - очень круто и смотрится, и удобно. Коробка мгновенная, рулится чуть-ли не как картинг - невероятно манёвренная тачка. Расход для Киева стандартный, для меня он ок. Звук к стати у движка очень приятный, да и в целом - по технической части она довольно надёжная.
Стайлинг - это отдельная история. Дизайн фар, кузова, форма авто, ширина, стоковые 18" диски, та-же панорама и компоновка салона - радует не только глаз, но и тактильно.
Как по мне - своих денег стоит.
К слову, США я не хотел, так что нашёл именно официал.
На фото именно она

Теперь минусы:
- жестковатая, но - я ещё не встречал особо мягких хэтчей, кроме А-класса. BMW копейки даже пожёстче будут, не говоря об VW и так далее.
- "борт компьютер" - я ещё не успел глубоко разобраться в том, как его улучшить менять не хочу, люблю чтоб было стоково. Но то что есть - это просто мультимедиа плеер, и он порой тупит. Я его особо не трогаю, а трогать хочется. А не трогаю потому, что там тупо ничего нет.

Данные минусы не то что бы прям влияют на мой опыт использования авто, но вот с компом точно надо что-то делать.

Надеюсь был полезен. Если сомневаетесь - можете мне написать, отвечу на ваши вопросы, потому что в целом - я очень люблю эту машину.

Hyundai Sonata 2007

Hyundai Sonata 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Авто дуже подобається... тим більше на свої роки. Досить впізнавані лінії кузова. По ТО як на мене то кожен власник сам в праві вибирати середній цінник за ремонт, оскільки досить широкий вибір запчастин як по ціні так і по якості. Дорожче Ланоса, але й не Кемрі

Hyundai Venue 2021

Hyundai Venue 2021

коробка передач

якість матеріалів, витрати палива

Перший власник 2 тис.км 10 л / 100 км Поїздки в місті

Я опытный хондовод, посление 12 лет на HR-V и никак не хотелось сменить этот крутой джип для города
После продажи был выбор - взять подержаный кроссовер или что-то новое.
Повелись конечно на кредитные условия Hundai - 3 года без %%
Машинку решила брать высокую и не большую, хотелось экономить на топливе, что не получилось, да и просто в городе мне не нужна большая машина
Был выбор Kona или Venue - второй мне понравился ценой - в полной комплектации на 200 тыс дешевле средней Kona
Машина огонь. Сочетает в себе крутой прием и очень чувствительный автомат. Иногда мне кажется что автомат читает мои мысли...
По размеру и вывороту - в любую дырку пролезет, везде выедет и развернется.
Не нравится пластиковые карты в дверях и расход ок 10-10,5 литров по городу. По трассе 7. И это пока вес что не нравится

Олимп моторс Киев респект - очень клиенториентированый персонал.

Hyundai Matrix 2008

Hyundai Matrix 2008

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, шумоізоляція

Подорожі

Комфортні сидіння! Швидше 140км/год шкідливо двигуну. На 170 тис зробив двигун бо грм треба міняти кожні 60тис. 330 тис треба робити двигун бо швидко їздив. Задня передача вмикалас іноді некоректно але з коробкою нічого не робив. Світло погане. Не дорогий в ремонті. 5-10 л на сто бензину залежно від манери їзди. Яб сказав для міста добра машина. Кліренс вищій лануса. Кращих машин не було матріксом я задоволений.

Hyundai Sonata 2013

Hyundai Sonata 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Расход низкий при хорошем топливе.
Большая мощность.
Минус: не откидное заднее сидение, клиренс очень низкий.

Hyundai Santa FE 2013

Hyundai Santa FE 2013

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, шумоізоляція

Авто має велику кількість плюсів. До плюсів цього авто я б відніс: витрати пального, дизайн, надійність двигуна і коробки передач.
До мінусів: шумоізоляція, підвіска - відчувається найменші нерівності на дорозі, як на мене це найбільший мінус цього авто. Ще до мінусів а я б відніс повний привід автомобіля, оскільки він потребує постійної уваги та особливого догляду. Часто потрібно міняти масло в задньому приводі, оскільки це може призвести до його несправності.

Hyundai Elantra 2010

Hyundai Elantra 2010

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, гальма, шумоізоляція

Надійний автомобіль, при якісному обслуговувані буде радувати Вас не одну тисячу кілометрів. За час експлуатації не мав клопотів, як на мене кращій в своєму сегменті.

Hyundai Tucson 2007

Hyundai Tucson 2007

об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція

Туксон 2007 полный привод, механика 5-ст, двигатель.2.0 г/б.
Плюсы: недорогой в обслуживании, хороший дорожный просвет, полный привод.
Минуса: после 200 тыс. км начал пожирать масло; проблема с рыжиками: на ляде в местах соприкосновения металла с пластмассой, крыша, если присутствуют сколы, начинает слазить лак и появляется ржавчина. При продаже, когда мерили толщину лкп. прибором - крыша, у лобового, ляда на стыке с бампером -самые уязвимые места.
Общее ощущение -хороший авто, если вовремя смотреть за тех. состоянием и ухаживать как за женщиной.

Hyundai Matrix 2010

Hyundai Matrix 2010

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

дизайн кузова, коробка передач, витрати палива, шумоізоляція

Володію 3 рік.
За час володіння заміна розхідників, за дуже демократичними цінами. Частину можна легко зробити самому.
Автомат 4 ст., звідси і витрата пального до купи з двигуном 1,8 старої моделі. Результат Київ -15-16 л газу по тягнучкам, місцями до 20л у дні коли світ сходить з розуму – раптовий дощ, сніг тощо.
Великих проблем не було, планові то, та профілактика на упередження – промивка системи обходження, заправка та чистка системи кондиціонування, регулювання клапанів вперше на 160 т.км. – результат все в нормі без проблем.
Встановлено гбо на побіг 140т.км., за 2 роки +30 т.км.
На свої кошти авто відмінне і поки що в цьому ж бюджеті немає рівних, для заміни на свіжіше авто.
Для зручності експлуатації та лікування болячок було зроблено:
1. Повна шумка салона, торпедо без зняття – проте куди зміг дотягнувся і проклеїв шумку. результат двигун починає чути від 3 тис, а на вуха давити від 4,5 тис. , на трасі при швидкості 150 все добре, оберти 4 тис. км. тепер дорога на 12 годин проходить норм і ще лишаються сили. робив якісно, дорогими матеріалами і для себе. По результатам шумки дощу майже не чути, на швидкостях чути як вітер свистить по боковим дзеркалам і десь в далині дорогу.
2. Кліренс з урахуванням що стоїть металевий захист двигуна, вилікував - проставками по колу 20мм, та колеса 195/65/r15 - +20мм , загалом вийшло 200мм кліренсу, і тепер лазиш по бордюрам як паркетник. Не плутати з кліренсами –Прадіка і тд.
3. Жорсткість підвіски і керованість, вилікувалось колесами 195/65/r15 – в пару до проставок – не тре підкрилки, і дає неймовірний комфорт проти штатних 195/55/r15 якщо хто знає шо таке проходити стики мостів-дороги на швидкості 150км/год, то звичайні тачки зкидать до 80-100км, а ти як їхав так і їдеш, жодного натяку на пробивання підвіски та якогось дискомфорту, в купі до Шумки, легко і незамітно проходить стики в асфальті і жодного пробиття підвіски. До цього всі удари відчувались спиною – у кого травмована спина той знає що це.
4. Іржа – Київ не дуже сніжний регіон, тому з іржею арок поки все добре, кілька цяточок лише видно.
5. Трансформер – це значить перевезти можна все і навіть більше, так весело дивитись як водії седанів намагаються запхати габаритні речі з IKEA або Епіцентру.
6. Висота посадки, авто з урахування зростання кліренсу просто шик, рівна підлога, без поріжку який треба переступати при посадці в седани, висока підлога, все це дає висоту посадки як у паркетників та відповідно їх оглядовість при проїзді, плюс величезні панорамні вікна дають супер оглядовість навколо авто не плутати з седанами де вікно схоже на амбразуру в ДОТах
З у рахуванням змін та доведення до ладу авто відносно за невеликі кошти, отримуєш авто рівня середніх паркетників але з цінником 2-3 рази нижче , і т.ч. утримання теж.

Hyundai i10 2013

Hyundai i10 2013

витрати палива, шумоізоляція

Хороша машинка для міста, не вибаглива, не дорога в обслуговуванні. За 6 років нічого не зламалось, що вважаю великим плюсом.
Трошки багато споживає, але це єдиний невеличкий мінус

Hyundai Accent 2008

Hyundai Accent 2008

дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

шумоізоляція

216 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Надёжный автомобиль как для семьи так и работы, недорогой в обслуживании, редко подводит, расход топлива удовлетворительный

Hyundai i30 2012

Hyundai i30 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

дорожній просвіт, ціна, шумоізоляція

Машина с хорошим дизайном как снаружи, так и внутри. Материалы отделки качественные, в салоне просторно, как на передних, так и на задних сидениях. Хорошая акустика встроенной аудиосистемы. Регулировки водительского сидения и настройки руля позволяют комфортно управлять автомобилем людям с разной комплекцией и ростом. Двигателя 1.6 хватает, как для города, так и для трассы. Двигатель любит обороты, до 2 тыс. тянет вяло, после 2.5-3 нормально. Динамики разгона хватает. На трассе при умеренной езде - радует расход топлива. Отлично управляется. Из недостатков - маленький клиренс. Слышен шум при движении на скорости из-под передних арок, хотя в целом шумоизоляция нормальная. В процессе эксплуатации два раза выходил из строя замок ключа зажигания - приклинивал ключ. Так же, со временем - проседают задние пружины и авто как бы "ложится" задом на дорогу. Лечится заменой пружин. В целом - хороший городской хетчбэк, красивый и приятный в езде с адекватным расходом топлива. Рекомендую.

Hyundai Santa FE 2015

Hyundai Santa FE 2015

динаміка

Перший власник 130 тис.км 12 л / 100 км Поїздки в місті

Много отзывов. Про двухлитровые и 2.4 бензиновые машины пригнанные из США. У меня машина с мотором 2,4 . На 170 лошадиных сил. Динамики в машине конечно маловато. Если 5 человек в салоне то вообще. Сейчас я понимаю что нужно было выбирать двухлитровый turbo на 265 лошадей. Ну речь хочу вести не о том. У моего автомобиля сейчас пробег 130.000 приближается ближе к 140. Расход масла от замены до замены литр. И специально делал недавно эндоскоп всех 4 цилиндров. В Киеве данная процедура стоит 200 griven за один цилиндр. Нужно дождаться полного остывания мотора желательно это делать просто утром после того как автомобиль простоял всю ночь. Эндоскоп показал что никаких задиров нет пробег отзывы оставляю для того чтобы люди понимали что проблемы с задира мы были только в России. Из-за специфики и русского менталитета в производстве этих же самых моторов отливка моторов у них производилась с дефектом. Потому как на просторах интернет немерено различных типа блогеров которые рассказывают о том что hyundai русские моторы ждж проблемный. Ну если посмотреть ту же самую Канаду то там есть эти автомобили с пробегом и 300000 миль. И в нынешнем 2021 году компания hyundai фсш даёт на свои автомобили 7 лет гарантии без ограничения пробега. И устанавливают сейчас те же самые двухлитровый турбомотор и 2,4 где моторы на новой версии своих автомобилей.

Hyundai Santa FE 2017

Hyundai Santa FE 2017

У меня Санта двухлитровая turbo. На 265 лошадей. В комплектации ultimate. Купленные в США в 18 году. С пробегом 3000 миль. И и лёгким повреждением переднего правого колеса. С целой безопасностью с целой геометрией кузова. Куплена на аукционе за дорого. По документам в США её приобрели по акции в шестом месяце восемнадцатого года за 45700 долларов. А уже в восьмом месяце восемнадцатого года я купил её за 18 тис долларов. С доставкой в Украину растаможкой и ремонтом этот автомобиль обошёлся мне здесь + - 29 000-30000 долларов. В автомобиле есть абсолютно всё начиная от панорамной крыши заканчивая вентиляцией подогревом сидений массаж передних сидений вентиляция задних сидений и много различных помощников. Удержание в полосе автоматический парковщик и так далее и тому подобное. На YouTube каналах очень много есть различной информации о ненадежности hyundai узких моторов серии Теха 2. Много рассказывают различных блогеров российский о том же дают с кем мотора и проворачивает и страдают задирами! Только суть вопроса заключается в том что это в основном случается всё в России с моторами которые собраны там же в России! И вся суть в человеческом факторе! Компания hyundai признала что в России моторы собирались с нарушением технологии отлива блока! Всему виной русский менталитет! И халатное отношение к очистке блока после отлива! Такие же автомобили с такими же моторами в Канаде и США запросто проезжают по 250 300000 км! Без каких-либо проблем задиров проворотов! Поэтому му-му никому не рекомендую смотреть видео на Ютуб! Иначе просто будет паника на ровном месте!

Hyundai Matrix 2009

Hyundai Matrix 2009

якість матеріалів, шумоізоляція

Машинка здивувала своїм салоном. Місця реально багато.
При зрості водія 1,85м позаду водія така ж висока людина сидить без дискомфорту. Коліна не впираються в сидіння водія.

якщо скласти задні сидіння - виходить рівна підлога з багажником. Місця реально багато.

З мінусів - шумна і жорстка.

Але реально висока!

Hyundai i10 2008

Hyundai i10 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, витрати палива

Чудове авто для міста.
Легке в керуванні, компактне, досить високе, що можна і на бордюр виїхати за потреби.
Користувалася 4 роки - задоволена дуже!

Hyundai Getz 2005

Hyundai Getz 2005

дорожній просвіт, об`єм багажника

250 тис.км 7.3 л / 100 км Сім'я

Экономичный, надёжный, маневренный и не дорогой в обслуживании автомобиль.

Відгуки про моделі Хюндай