BMW 2 відгука про BMW G 310

BMW G 310 2017

BMW G 310 2017

якість матеріалів, ціна

Перший власник 7 тис.км 4 л / 100 км Подорожі

Отличный первый мотоцикл для людей ростом от 160 см, несмотря на страну производства материалы качественные, дизайн отличный, два человека среднего веса отлично помещаются. Мягкая подвеска, отлично работающий АБС. Из минусов - слабоватая тяга на низах, проблем с троганием с места нет, коробка работает четко. Трудно сравнивать с более кубатурными братьями, при равных пробегах и годах выпуска ценник в два и более раза больше. Если посмотреть статистику и обзоры к 2021 году есть экземпляры с пробегами 50 тысяч без проблем .

BMW G 310 2018

BMW G 310 2018

дизайн кузова, якість збірки, витрати палива, гальма, керованість

коробка передач

Поїздки в місті

BMW G310R
Плюси: виглядає гарно, відомий бренд, досить м\'яка підвіска, є індикатор передачі, АБС, легкий, гарно керується, низькі витрати палива, на високих оборотах відносно непоганий підхват - звісно для 35 конячок
Мінуси: на низьких дуже слабка тяга, і як наслідок часто на старті глохне; коробка недостатньо чітка, короткі перша і друга передачі, повна відсутність вітрозахисту, вібрації як і у всіх одноциліндрових,
Брав мот в оренду, можливо коробка вже підгуляла. Але щодо того, що глохне, це схоже на нормальну для нього поведінку, і це дуже дратувало. Це був сьомий мот на якому я їздив, і з таким не стикався ніколи. Ну було десь раз чи два, але на цьому я глохнув раз 15 за день. Звісно треба додавати газу і плавно відпускати зчеплення, з часом пристосувався, але з іншими в мене таких проблем не було.
Нерівності дороги ковтав непогано. Вібрації помірні, не дошкуляли. Після 80 км/ч вітер вже достатньо відчутний, не вистачає хоча б маленького скла. Приборка читається добре: передачі й лінію тахометра добре видно.
Витрати палива в мене були до 4-х літрів на 100 км, але я і не крутив до відсічки.

Дивитися всі 3235 відгуків про BMW
  • BMW X5 2007

BMW X5 2007

BMW X5 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Мав багато авто з яких Мітсубісі оутлендер ,крузер 100,ренж спорт ,педжеро вагон , мл кращого за керування на Бмв х5 не відчував , комфорт керованість розхід та тримання поворотів на високій швидкості. Чудове авто яке дійсно варте уваги . Якщо попередній власник доглядав за ним воно варте уваги і залишить приємні враження від керування .

руслан

Відгуки про моделі БМВ

Відгуки про БМВ G 310 по рокам

Хочете придбати БМВ та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про BMW G 310 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про БМВ будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.