Відгук Renault Megane 2009

Більше 5 років Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння
Погано
1.0

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Привіт усім! Хочу залишити свій відгук про цю чудо машину, яка потріпала мені нерви за 3 роки. Не можу судити так само про інші Рено моделі, оскільки можливо це мені попався окремий екземпляр від перекупів, отож не судіть строго. Авто бралось для сім\'ї та в основному для поїздок по місту. З основних характеристик підбору були дешевість в обслуговуванні й економічність палива, якраз в цей час знайомий сильно вихваляв цю марку отож я повівся. І так, проблеми почалися вже через перший місяць поїздок на роботу, і я потихеньку з помилкою Чек енжин їхав на сервіс, підсумок: чистка форсунок та паливної системи, заміна паливного фільтра+порекомендували купити спец присадку в майбутньому це не закінчилось і чек появлявся, зникав коли йому заманеться, при його включений розхід стрибав на 2-л вверх. Орієнтовно через тиждень часу почались проблеми з електрикою не буду вдаватись в деталі - чергова поїздка в сервіс. Дальше почав пропадати тосол, заміна помпи роликів та ГРМ проблеми не вирішили, прийшла тепла пора року і тут я вже міняю радіатор і моторчик омивача лобового, при огляді трубок омивача розвалюється трапеція двірників - заміна. Дальше посипались інші болячки, лампочки, акумулятор, підшипники, болтики, з ходової тормозні колодки, пробита вихлопна, замок запалювання та багато іншого що вже і не пригадаю, останньою краплею була поломка коробки передач та заміна стартера. У висновку якщо взяти всі поломки, то вони траплялись раз у два тижні, жаль фінансів і часу потрачених на це чудо.Не можу порекомендувати нікому, вибачте за довгий текст - наболіло.

Василь
03 березня 2021