Renault 58 відгуків про Renault Megane 2013 року

витрати палива, об`єм багажника, динаміка, керованість, простір салону

шумоізоляція

Дивитися всі вживані Renault Megane 2013

Renault Megane 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

коробка передач, керованість, шумоізоляція

267 тис.км 6.2 л / 100 км Поїздки в місті

Машина була на свої гроші дуже непогана. Надворі був грудень 2019 року, авто 2013 року з пробігом 267 тисяч. Вкруг фарбована, місцями шпакля, вікна радні і дах не фарбований, технічно непогана. Найбільші затрати потягнула коробка, але скоріш черезмайстра. Олександру Логвиненку щирий привіт. Бо ніколи не варто ремонтувати п'ятиступку, краще відразу замініть на б/в. А шестиступка просто не ламається, автомат краще не беріть, бо там робот, жахливий робот, який французи компенсували чудовою механікою. Любите сюрпризи – беріть робот. Дизайн на любителя, але в мене була морда від останнього третього рестайлу, бо попередню морду хтось розбив і встановили рестайл. Виглядала вона досить непогано та свіжо, плюс 17 диски з низьким профілем і не було рейлінгів так машина здавалася дещо нижчою. В такому варіанті для мене це був вогонь. Ніяк не рулиться і нікуди не їде, що цілком очікувано, бо це кінь, який просто робить свою роботу за дуже скромну порцію їжі. Як думаєте, який я купив наступний автомобіль? Так, Рено Меган 3, але вже 2016 року, адже мої запити до автомобіля не змінились і свої функції він виконував цілком.

• Погано
    2.8

Renault Megane 2013

дизайн кузова, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

228 тис.км 8.5 л / 100 км Поїздки в місті

Мой отзыв касается только автомобилей Megane/Scenic 3-го поколения с роботом EDC. До покупки Renault Megane 3 был владельцем Honda Civic 2010 г.в. и Mitsubishi Outlander Xl 2008 г.в. Покупая бюджетный автомобиль для экономии денежных средств на запчасти и топливо, автомобили Рено могут вас очень расстроить!
- Стоимость оригинального комплекта сцепления 33 тыс.гривен.
- Стоимость мозгов коробки - 20 тыс.гривен.
Это всё без работы. Все владельцы данных коробок к 200 пробега сталкиваются с этими проблемами. Крайне не рекомендую к покупке!

Renault Megane 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів

252 тис.км Сім'я

Впевнено почуває себе як в місті так і на трасі , досить економний , проблем не викликає , тільки ТО за регламентом і незначні ремонтні роботи по ходовій .
На свою ціну достатньо комфортний .
В цілому автомобілем задоволений .

120 тис.км 6 л / 100 км

Машина класс, очень экономная, багажник автомобиля большой, соответствует цене

Renault Megane 2013

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Подорожі

Хороший автомобіль, нормальний розхід топлива, витрати були мінімальними.

дорожній просвіт

Чесно кажучи авто мене вразило, найперший, це витрати пального, по друге динаміка розгону та потужність не дивлячись на розхід палива. Комфортний місткий салон, мовчу за багажник універсала, це ще маленька кімната. Музика це бомба.Стикнувся з проблемою підтікання масла з інтеркуллєра. Зняв бампер, праву фару, підкрилки. Все дуже легко знімається тільки потрібен інструмент і гугл в допомогу. Магазин гумо техніка дві манжети підібрав по розміру і вуаля, все гуд. Ціна питання 15 гривень за гумове кільце. Поміняв з двох сторін про всяк випадок. Того, простий, 2 дні й 30 грн. Дуже раджу авто гарне.

якість матеріалів, шумоізоляція

Надійний, економічний як по витратам палива, так і по ТО. За час експлуатації серйозних витрат на ремонт не було тільки своєчасне проведення ТО.

Renault Megane 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

230 тис.км 6 л / 100 км

Надёжный ,недорогой в обслуживании автомобиль ,на котором нестрашно ехать в дальние расстояния ,ни разу не подвёл за время владения . По количеству опций за эти деньги ,переплюнет многих своих конкурентов. Только положительные эмоции.
Во время проходите ТО и будет вам счастье.

Renault Megane 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки, вартість обслуговування

Машина, що не мала з моїми нервами та мозком! Просто і безтурботно приносила задоволення!
Можливо пощастило, а можливо дійсно чудове авто!
Особисто Рекомендую! Комфорт, надійність, економність. Для сім\'ї - те, що треба! І тим, хто любить возити з собою багато речей! Або, наприклад холодильник 195х70х90см - легко! [особистий досвід]

Renault Megane 2013

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

Вибирали авто для подорожей. Тому вибір впав саме на це авто. Великий багажник. У який вилазить абсолютно все що потрібно, навіть дитячий возик. Авто з 6-ти ступінчастою коробкою просто створене для дороги. Двигуна 1,5 л дизель вистачає на всі обгони по трасі.
Після покупки було зроблене повне Т.О. із заміною ГРМ, масла, фільтра, охолоджуюча рідина. За період експлуатації жодних проблем не виникало.

динаміка, шумоізоляція

Класне авто! Жодного разу не підвело. Розхід чудовий. Салон просторий. Багажник великий

якість матеріалів, шумоізоляція

Комфортний автомобіль з невеликою витратою палива, не дорогий в обслуговуванні заміна масла у двигуні фільтра салону та повітряного, обійшлась 950-грн. Якщо самому замінити, на СТО +250-грн. Авто для не великої сім\'ї, в кузові хетчбек без проблем поміщався ящик з інструментами, валіза ключів санки

Renault Megane 2013

динаміка, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, шумоізоляція

Я вважав дане авто народним, але після того, як мав можливість оцінити всі плюси і мінуси, я кардинально поміняв свою думку. Мотор турбований 1,5-на свій об\'єм досить динамічний, тому на трасі Ви не відчуєте дискомфорту в тому, що Вам бракує потужності. Варіатор непогано працює в парі з мотором, при перемиканні передач ви не відчуєте смикане я авто, але хочу зауважити, що дана коробка та мотор вимагає якісного обслуговування та оригінальних деталей, якщо Ви маєте намір безпроблемно користуватися даним агрегатом. Хочу звернути Вашу увагу на шумоізоляцію, яка відсутня в даному авто, тому хто хоче придбати дане авто, має готуватися до тюнингу min шумо- віброізоляція. Багажне відділення Вас має вразити, а от салон особливо задній ряд -трішки, на мій погляд, затісний. Салон виконано з дешевих матеріалів, тому не дивуйтесь, якщо ви будете чути лишні звуки, по кришування торпеди та дрижання окремих деталей інтер\'єру. В загальному можу сказати, що авто коштує своїх грошей, але я зрозумів, що дане авто не для мене.

Renault Megane 2013

динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, вартість обслуговування, шумоізоляція

Користувався Авто майже рік. За час володіння авто проіхало 25 тис.км.
Загалом автомобілем задоволений і навіть був здивований тим яку комплектацію можуть собі дозволити французькі виробники авто.
Радує незначна витрата пального у змішаному циклі близько 6,2 л/100 км, враховуючи не повільну їзду.

Серед недоліків слабка шумоізоляція, не дешеві запчастини, проблеми з роботизованою КПП, на щастя обійшли стороною.

Renault Megane 2013

Користувався Авто майже рік. За час володіння авто проіхало 25 тис.км.

Renault Megane 2013

динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, керованість, ціна, шумоізоляція

Меган 3 універсал ідеальна машина для міських умов завдяки тому, що у неї відмінні технічні характеристики, має непоганий екстер\'єр, відмінні показники по економічності й хорошу підвіску, яка сприяє комфортабельній їзді. Також хороший захист від сторонніх шумів у салоні, на дорозі почуваєш себе впевнено.

208 тис.км 4.9 л / 100 км Поїздки в місті

Цілком задоволена автомобілем. Переваги та плюси авто:
1. Економія палива
2. Вартість обладнання
3. Лише поточне т/о та обслуговування, зауважень до авто щодо частості ремонту фактично відсутнє
4. салон великий та авто дуже містке
5. по комфорту враховуючи цінову політику - дуже задоволена, для мене авто комфортне, із дуже непоганою шумоізоляцією, панель на бруківці не тріщить та не шумить що дуже важливо, зручні крісла від яких на відстанях не затікає спина та і в цілому наповнення авто, пристроями/девайсами, задоволена, тому, що інші марки авто за аналогічне наповнення/ комплектацію нараховують більшу вартість
6. гарно набирає швидкість та і взагалі резвистю авто цілком задоволена.
7. що дуже важливо для львівських доріг, авто має гарний кліренс, днищем за 2 роки їзди ще ні разу не заціпила трамвайну колію

дорожній просвіт

Перший власник 251 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

Отличный, экономичный вариант автомобиля с хорошей динамикой и комфортабельностью на свой уровень.
Авто на автомате, проблем пока не было. Дизельный двс. На свой пробег работает хорошо, заливается исключительно топливо sokar.

Renault Megane 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Автомобіль має гарний розхід як в місті так і по трасі.Використовувався переважно для міста.Дуже сподобався розхід палива, міський режим 6 літрів, по трасі можна вкластись до 5л/100км.Сподобалась посадка водія, зі зростом 185 см можна зручно розміститись, правда позаду залишається місце для пасажирів з низьким зростом. Багажник як для хетча дуже вмістимий.До габаритів дуже швидко звикається, паркуватись досить зручно, гарний огляд в дзеркалах.Підвіска гарно відпрацьовує нерівності. КПП якщо 6 передач, то гарно підібрана як для міста так і для траси.На 2 тис.об. 6 передача швидкість 126км/год.На ТО краще не економити на даних авто, заміна масла кожні 10 тис.км. ціна +- 50$ з роботою, масло обовязково з допуском євро 5 для DPF/FAP. Ремінь ГРМ з помпою міняється трошки складно через обмежений простір під капотом, коштує 150-200$ з роботою За рік жодних серйозних ремонтів крім планового ТО не проводилось. Мінусом даної моделі є низька якість матеріалів салону, через що є поскрипування на нерівностях та шумоізоляція.Великим плюсом є стійкість кузова до корозії.

Renault Megane 2013

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, шумоізоляція

165 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Гарне авто для сім"і. Зручне в керуванні як в місті, так і в далекій подорожі. реально маленький розхід палива та недороге обслуговування.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Меган по рокам