Renault 2 відгука про Renault Megane 1997 року

3.7

динаміка, дизайн кузова, вартість обслуговування

якість матеріалів, керованість

Дивитися всі вживані Renault Megane 1997

Renault Megane 1997

Движек без проблем, 1,6 б. мощности хватает.

Кузов. Подвеска не надежная, хотя и не дорогая

Данный авто был у меня 3 года. По началу только радовался, авто 1997 года, 1,6 бензин. Машинка красива, глаз радует, ничего не дребезжит, мягкая. По движку проблем не было. все супер. Единственное какая-то трубочка под капотам, я так понял что какой-то датчик стоит, для чего не знаю. так вот, она постоянно отходила, и после этого движок троил, еле ехал и мог заглохнуть. позвонил знакомому, объяснил по телефону что так и так, он сразу сказал на эту трубочку. Заклеял ее эпоксидкой и больше проблем не было. На авто гоняла и жена, нарадоваться машинкой не могли. Комплектация простая, передние стеклоподъемники, кондиционера не было :(. Но зато был люк. Через год начал подтекать. По электрооборудованию были проблемы с печкой, работала только в 4-м положении. Косяков было много, но почему-то машина нам нравилась. Несколько раз менял глушитель, очень быстро прогорал. По подвеске: поменял пружины, машина сразу подросла это плюс. Меняли рычаги и наконечники, но хватало не на долго, может такие з/ч., но все время машину тянуло влево, два раза съело резину. постоянно все доделывал подвеску но ее как тянуло так и тянуло, может авто была сильно бита :(. Машина хоть и маленькая с виду, но места вполне хватало. Самый большой минус это то что ржавела. не сильно конечно, но на 3 +. На скорости машину по сторонам не кидает, ехать не страшно. З/ч на нее не дорогие. в общем машинка считаю для начинающих. Может если за ней постоянно следить за кузовом, то машина хорошая, хотя я не скажу что я не следил за ней.

Renault Megane 1997

Мощность вполне достаточная. По городу 5-я и как на автомате. Очень - очень вместительный багажник, если малоразложи задние сиденья и вопрос решен даже для больших грузов

Нет задних стеклоподъемников, т.е. ручные и низковат клиренс 120 мм. Не очень хорошая защита задних арок колес.Можно говорят поставить резину R15 ??? Но я не пробовал.

Очень приличный автомобиль. Любит что бы его понимали от гаража и до гаража. Никаких больших проблем. Но надо имель жидкость для восстановления контактов. При отказе контактов брызнул и все работает снова. Надо понимать куда бризгать

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 1010 відгуків про Renault Megane
  • Renault Megane 2012

Renault Megane 2012

Renault Megane 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість збірки, шумоізоляція

250 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Непогане авто. Катаюсь на ньому вже 2,5 роки. За цей час та 40 тисяч км не було жодних критичних проблем. Здебільшого, планове обслуговування. З незапланованого - заміна термостату та датчика удару правої передньої дверки. Загалом, на обслуговування за 2,5 роки і 40 тис.км., не враховуючи шини і мийку витратив ~$1500. Використовую здебільшого для дальніх поїздок по трасі. Витрата на трасі від 4 літрів - при швидкості 80 км/год без кондиціонера до 6 л/100км при швидкості 120+ та кондиціонером. В місті - від 6 до 8, залежно від сезону. Дуже об'ємний багажник. Сколи і подряпини не піддаються корозії. Не вистачає кращої шумоізоляції. Дорога заміна задніх гальмівних дисків, бо суміщені з ступичним підшипником. На свою ціну машина цілком непогана.

Владислав

Дивитися всі 6052 відгука про Renault
  • Renault Laguna 2013

Renault Laguna 2013

Renault Laguna 2013

134 тис.км 4.6 л / 100 км Подорожі

Автомобіль є досить недооцінений ринком і є топовим в своєму ціновому сегменті. Машина із дизелем 2.0 має більш ніж достатню потужність, чудову динаміку, просторий салон, величезний багажник, стрімкі лінії в дизайні. Двигун дуже надійний і витривалий, представник ,,старого,, покоління моторів які ще робили із металу. Надійна ходова частина і трансмісія+ дуже багатий функціонал. Кузов має чудову обробку і не піддається корозії. Якщо вам вдасться знайти живий екземпляр, що доволі тяжко в наш час- не пошкодуєте! Із мінусів для супер економних власників є майже 8л моторної оливи, але для дбайливого власника це є великим плюсом, так як ресурс цих моторів далеко за 500000км.

Костянтин

Відгуки про моделі Рено