Nissan 6 070+ відгуків про Nissan

Nissan Sunny 1996

Nissan Sunny 1996

дорожній просвіт, шумоізоляція

Перше авто у сім'ї. За три роки ніколи не підводило, але ржавіє, потребує догляду за кузовом. Досить надійна ходова і двигун. Проста по електриці. Нічого зайвого, але все, що потрібно є. Витрати палива до 6 літрів по трассі. Багажник об'ємний. Кондиціонер, не дивлячись на вік авмобіля, працює, іноді потребує дозаправки після зими. Шумоізоляція з заводу біднувата, але не критично. Велюр на сидіннях з заводу І дуже практичний, легко чиститься і досить зносостійкий.
Автомобілі в цій ціновій категорії типу ланоса і т.д. не зрівняються по надійності.

Nissan Sentra 2013

Nissan Sentra 2013

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Хороше авто, багато позитивних емоцій.
Дуже м'яка підвіска, легке керування. Розхід палива: по трасі 5 літрів, в місті 8-9.
Салон дуже просторий і гарний матеріал.
Вартість обслуговування відносно не дорога.
Хто задумується над покупкою такого авто, беріть, не пошкодуєте!

Nissan TIIDA 2007

Nissan TIIDA 2007

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, шумоізоляція

Вместительный салон, багажник глубокий. Резво едет, 1,8л на 6ти ступенчатой механике в максимальной комплектации очень комфортный и уверенный на дороге автомобиль. Приподнял на проставки алюминиевые по кругу, отлично подходит как для города так по трассе и по лесу покататься за грибами, выезжает на любой бордюр. Я очень доволен!

Nissan Juke 2022

Nissan Juke 2022

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Перший власник 1 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Так склалися зірки, що стала я власником букашки Juke 2022 після Kia Ceed 2008.
Відгуків про цю букашку можна знайти хіба шо з оглядів різних на ютубі, але можу впевнено сказати, не у всіх розказують про певні нюанси комплектацій. Коли в салоні запитуєш різницю, то часто розказують загальні, але там їх більше наприклад, тільки в одному оглядів я взнала, що в Acenta барабанні гальма в усіх вищих комплектаціях - дискові.

Мої спостереження на даний момент майже тисячу накатала
+ досить маневрена, хоча ще не давала їй жару, але на деяких обгонах на трасі сподобалось як вона набирає і швидко робить свою справу
+ їсть як букашка і правда :по трасі з блок постами і пробками, бачила і 4,5, і 5,5 Для міста взагалі дуже економічна
+ якщо порівняти з С класом 2008 рокуз моїм попереднім автото по розмірам практично те саме. Багажник зручний і його достатньо для покупок, візочків дитячих, біговелів. В новому жуку позаду достатньо місця для двух дитячих крісел і дітям там досить комфортно. Для двух дорослих там в цілому теж досить таки норм, нічого нікуди не упирається

+ підвіска хоч і балка, але веде себе дуже добре, мені навіть більше подобається в порвнянні з сідом, де вона була незалежна. Веде себе досить стійко на дорозі і трасі
+ виворот - чудовий, як і в сіда. На спортеджі наприклад доводиться робити ще один маневр щоб вивернути десь у вузенькому місці
+ в мене в комплектації н-конекта + чорний дах - дуже розумна, все підказує, по електроніці напічкана якраз те шо треба :
+ класні лед фари, іноді здається, що я з дальнім їду, так вони яскраво світять в порівнянні з моїми звичайними на сіді :
+- дуже боялась маленького об"єму і в варіанті з роботом. Мене попередили, що тупить вона буде перші кілометри, поки ми одна до одної не звикнемо. В цілому так і є. Є моменти руху на задній під гірку в мене виїзд з гаражу з високим уклоном, підбішує, шо вона іноді котиться вперед, тоді як на гідравліці такі моменти дуже рідко бували і точно не на виїзді з гаражу :
- те шо однозначно не сподобалось, але можна підфіксити - не закриті нічим пороги, поцарапались в перші ж дні, хоча я в кедах-кросовках їжджу, з каблуками взагалі мабуть жах був би.. Придбала накладки, але скільки вони там протримаються на тому скотчі, не знаю, поки більше не царапається
- нема накладки на стоянці для лівої ноги. Там просто тканинка і все, боюсь вона там може довго не прожити, тому подаровані з салону коврики, довелось замінити на інші, які закривають цю частину
Поки більше мінусів не знайшла. Не очікувала, що довдедеться пересісти на цю букашку, але в принципі можу сказати, що це досить непогана машинка.

Nissan Rogue 2014

Nissan Rogue 2014

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Після дворазового збільшення цін на паливо шукав економічної альтернативу рамному дизельному позашляховику! Спочатку хотів купити Toyota Prius V. Але після тест-драйва зрозумів що на легковик вже не пересяду. Серед паркетників було кілька варіантів гібридних та бензинових з можливістю встановлення газу. Але вибрав Ніссан Рог по кільком причинам: 1. Легко встановлюється газ 4 покоління! 2. Запчастини дешеві і завжди є у наявності великій кількості! 3. Невелика ціна 10500$ за максимальну комплектацію з повним привідом, круговим оглядом, та шкіраним салоном! Бензина у місті витрачала 12 л. Але витрати газу 14 -15л. на 100 км. ! Це гарна 40% економія на пальному і аьтернатива дизельним позашляховикам!
Що сподобалось: 1. М'яка підвіска, зручне керування. 2. Зручні комфортні крісла та продуманий до деталей інтер'ер. 3. Завдяки круговому обзору, стало зручнійше паркуватись! 4.Кнопка для швидкого прискорення на ручці АККП.
Із недоліків 1. Нелінзовані фари, проблему вирішив вставивши світлодіодні лампи ! 2. Погане освітлення багажніка. 3. Погані бокові дзеркала з наближенням, мають мертву зону! 4. Відсутній круїз контроль, навіть в максимальній комплектації.

Nissan Teana 2008

Nissan Teana 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість

Поїздки в місті

Почему-то нет хороших, информативных отзывов о 32-й теане - все либо состоят из пары строк, либо несколько искажают факты, как тот критический отзыв, в котором говорится что моторы v6 болеют и так далее, посему решил написать свой взвешенный отзыв на основне более чем двух лет владения этим автомобилем и высказать свои соображения о его качествах в сравнении с одноклассниками своих лет, таких как кэмри в сороковом и пятидесятом кузове, с хондой аккорд 8-го поколения.

Сразу оговорюсь что у меня автомобиль изначально был и остается в очень хорошем состоянии, покупалась машина в 2019 году с подтверждённым пробегом менее 20-ти тысяч, 2008 год выпуска и 2010 год первой регистрации, по подвеске и всем прочим узлам включая колеса и колодки - завод. Шины, конечно, заменил сразу - уж очень дубовыми стали с 2008 года, а колодки заменил только недавно, да и то только передние. Но об этом позже.

Первое чем встречает и чем привлекает теана на фоне одноклассников это конечно же шикарный салон, особенно в бежевом цвете и с деревянными вставками на руле, выглядит и ощущается просто потрясающе - те же кэмри в 40 и 50 кузове рядом не стояли. Еще в автомобиле много довольно редких даже для 22-го года опций таких как бесключевой доступ, вентиляция и подогрев всех сидений, выдвигающаяся оттоманка у пассажира - такое видел только на S-классе. Качество материалов при этом тоже довольно хорошее, в нужных местах есть мягкая оббивка, качество пластика, по современным меркам [тут вспоминаю папье маше вместо пластика в камри 70] просто отличное - он крепкий, плотный и не маркий как ныне модный "рояльный лак", а вот качество кожи на руле и сидениях сильно подкачало, оно не выдерживает никакой критики - уже к 50-ти тысячам кожа у многих теан начинает демонстрировать признаки износа, а на 100-150 тысяч пробега она больше напоминает замшу и требует перешива, именно поэтому у многих теан на вторичке перешитые рули и водительские сидения, потому состояние салона - чёткий индикатор пробега у этих машин. Тщательный уход на кожей помогает, я пользуюсь кондиционером и очисткой koch chemie и кожа в моей машине пока что в порядке, но я начинаю постепенно замечать ухудшения её состояния и с этим ничего не поделать. Сидения очень мягкие, поэтому о боковой поддержке говорить нет смысла, диапазоны регулировок широкие, у водителя есть регулируемый поясничный подпор. Кстати, обратил внимание что подушки сидений сравнительно короткие, примерно такие же как у кэмри, высоким людям может быть неудобно. Сзади места более чем достаточно, колени никуда не упираются, но справедливости ради на пассатах места существенно больше. Шумоизоляция в автомобиле на хорошем уровне как для японца, но по сравнению с немцами есть куда расти, например прокатившись на пассате б7 и бмв е60 я отметил для себя что шумка у них явно лучше, особенно в плане шумоизоляции арок, на теане шум покрышек, удары песка и камушек отчётливо слышны. Еще пару слов скажу о мультимедийке и звуке. У меня предтоповая комплектация, то есть без bose и навигации, но с цветным экраном - сразу скажу что всё это дело сильно устаревшее и выдаёт возраст машины, есть варианты замены на китайские планшеты, но я не заморачивался. Звук [не bose] посредственный, динамики пластмассовые с бумажными диффузорами, на небольшой громкости звучат еще нормально, но при увеличении громкости динамики перегружаются и звук "рассыпается". Музыка bose звучит существенно лучше, есть даже намёк на бас, но я бы не гонялся за комплектациями где он есть, потому что довольно несложно добиться звучания лучше заменой штатной акустики и шумкой.

Продолжение следует

Nissan X-Terra 2014

Nissan X-Terra 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, керованість

простір салону, ціна, шумоізоляція

Доброоо дня всім. Хочу розповісти про цей авто-ль, до цього іздив на автобусах, але проіхався на Prado 4,0 л, зрозумів що мені потрібен такий танк. Шукав Patrol, але був розчарований. 1- останній рік його офіційного випуску давно минус, 2- живого єкземпляру вже немає. Купувати і крутити його з ранку до ночі - бажання немає. І випадково напрапив на Pro-4X, першим ділом звернув увагу на двигун! VQ40DE, не погано себе зарекомендував і досі його ставлять на Infinity XQ50 але можу плутатись в мрлелі. Авто на рамі, з мостами, блоками, роздатками. Автомат коробка також живуча Jatco, як по місту, так і поза ним, іздити в задоволення. 4л, є росход, але тяга з низу до верху шикарна. Нарікань чи притензій до авто просто немає. Коротка база, 2.70м по ступицям, Prado важчий, вольяжніший. Конкурент Nissan Xterra Pro-4X може бути Patrol, Suzuki Jimmy, авто для мужиків яким потрібно іздити скрісь і всюди. Це не гламурний паркетнік. Комфорт? Це авто скаут, я би так сказав, з надійними елементами конструкціі. Який не боіться болота осені, ні повені весно. Вискокий, надійний, брутальний Nissan.

Nissan Rogue 2019

Nissan Rogue 2019

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

об`єм багажника, шумоізоляція

27 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Авто, як на свої гроші дуже сподобалось. Простий невибагливий двигун, який можна заправляти навіть 92 бензином, просторий салон, сучасний дизайн. Повний привід можливо не пристосований для повного бездоріжжя, але виїхати в ліс, на рибалку, або по гриби, дуже допоможе. Або в зимку коли у нас бувають сніги в пів метра, коли не можеш з подвірря виїхати, теж дуже допомагає..
Тепер розхід, в місті, якщо їздиш на не далекі відстані 12.5 л/100
По трассі якщо не спішити в середньому до 8 літрів, я рахую дуже непогано.
Мінус це не достатня шумоізоляція, але для дуже вибагливих, це діло поправиме.

Nissan Altima 2011

Nissan Altima 2011

дорожній просвіт

288 тис.км 9.9 л / 100 км Сім'я

Дуже комфортне та надійне авто. Двигун 2.5 літри, але він сучасний і тому витрати палива по місту до 11 літрів бензину, по трасі 7 літрів. Варіатор це взагалі казка душе плавно, але хотілось би трошки динамічніше. Запчастини є всі в наявності, вартість дорожча ніж на Ланос, але дешевша ніж на Хонда. Кліренс лише для міста. Салон зібран з добротних матеріалів, нічого не скрипить і це радує, та і на ощупь добрий. Дуже великий багажник та салон. Взагалі дуже надійне та балансоване авто. Рекомендую

Nissan Micra 2010

Nissan Micra 2010

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Маленькая с виду но просторная в салоне, очень удобно парковаться. Хорошо идёт по трассе. 1.2 на АКПП норм как для города так и для трассы -Украина, Одесса-
Стоит защита двигателя, из-за этого часто цепляюсь пузом. Расход по городу 9 литров /как по мне это много/ кузов на больших неровностях играет....нет датчика
температуры дляменяэтоважно, очень неудобная пепельница, нет задних эл. стеклопод. задние сидухи или спинки торобанят но не критично. Чтоб поменять фильтр в АКПП нужно снимать гидроблок "это плюс 30$ к работе по замене масла "при замене залезло 5.7 литров. Норм свет +допы в бампере. Иногда не хватает плафона со светом для задних пассажиров. Езжу на 195.50.r16 .
Менял электро муфту на кондее.
Очень манёвренная и прикольная зажигалка!!!!
Сейчас езжу на Toyota Avensis 2008 года.... периодически сажусь опять за Микроба И получаю уйму положительных эмоций от поездок по городу.

Nissan Maxima 1998

Nissan Maxima 1998

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

Автомобіль бомба за свої гроші. Якщо вдасться знайти не вбитий варіант - буде тільки радувати. Кузов - одне зі слабких місць, як і у всіх старих авто. Двигун - еталон надійності, якщо не лити в нього що попало і не ставити газ. Не вистачає шумоізоляції, і хотілося б кращого підсилювача керма. В іншому, все влаштовує.
З мінусів
1. Шумоізоляція. Вона відсутня
2. Рульова рейка. Вона стукає. Поки не потекла - рекомендую ремонтувати, буде не дуже дорого.
3. ГУР взагалі як механізм, він є, але кермо "тяжке"
4. Кліренс. Для міста норм, але в село краще не їхати
5. Розхід палива. Але це скоріше не мінус, купуючи таке авто треба бути готовим до його апетиту.
Плюси

Nissan X-Terra 2012

Nissan X-Terra 2012

ціна

120 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Моя історія почалася в 2021році. Тоді я купив в США сві Нісса. Як Мужчина , який спалив очі, що не хотів нічого іншого, крім позашляховика яки буде мене возити куди я захочу.це придбання Нісса X-TERRA 4PRO X. 4,0-літровий бензиновий двигун! Це було просто простір. У той час я взяв машину з пробігом 120000 миль. Взяв я машину на аукционі COPART з незначними пошкодженнями! Хто був першим власником автомобіля я не знаю! Але вдячний йому бо підвіска вся нова,видно не збирався продавати. Але суть мого коментаря, я хотів би принести не це! Я хочу розповісти про покупку навіть гуми заправки автомобіля, хоча тільки на мить колесо на цих автомобілях, якщо ви купуєте хорошу мт резину буде коштувати $ 200 І заправити автомобіль вам потрібно на АЗС поміняти тормозні накладки масло і так.д .ціна нічим не відрізнялась від тойоти прадо 120. Можно сказати +- аналог. Тоді навіщо платити на 10т дол більше при покупці 10річної машини.
Загалом, ви отримуєте машину на блокировках задн. моста і комбінований передній,на рамі з задніми рейсорами. Трохи про двигун, який не курить працює відмінно 270к.с але він їсть не багато палива по трасі. За рахунок відключення переднього моста.По місту літрів 14-16 Але на додаток ,зривається він змісця огого. 8с до 100км.Але він потрібний був мені для гір. А тут він король..кліренс 25см. На блокировках я заїздив всюди де тільки можно було. Тяги мотора вистачає для любих вершин. Де можна проїхати.!!
Але тільки на комплектації 4proX.

Nissan Sentra 2018

Nissan Sentra 2018

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція

117 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Стиль мого керування спокійний і при цьому більше 7.8 літрів по Києву у мене не було, а за містом з урахуванням поїздок на 400-500 км - 5.4-5.6 л/100 км. Повного бака в залежності вік якості пального вистачає на 730-830 км під заа'язку. Тож авто дуже економне для 1.8. не поганий просторий салон, дуже об'ємний багажник, в плані загрузки і розміщення більше ніж фольц пасат. Із мінусів- погана ізоляція і слабі стойки ,не для наших доріг. А взагалі добра машина на свою вартість.

Nissan Almera Classic 2003

Nissan Almera Classic 2003

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, ціна, шумоізоляція

В користуванні це чудо техніки в загалом перебувало менше одного року. За цей час по авто було замінено по ходовій частині все що можна було замінити, але комфорту їзди так досягнуто і не було. Дуже слаба ходова частина, відчуває кожну яму та нерівність на дорозі, але на трасі веде себе відверто впевнено в рамках розумної швидкості. Двигун 1.5 бензин показав себе з позитивної сторони до нього взагалі ніяких претензій, крутить добре, особливо починає їхати після 3 тис. оборотів, ваговські 1.6 курять в стороні. Коробка також відмінна, ніяких сторонніх шумів не видає на будь яких обертах, перключає впевненно. Стосовно кузова автомобіля тут взагалі окрема тема, пороги та задня частина на ній потрібно звертати увагу при придбанні даного авто, салон убогий але тримається на рівні без зайвих шумів. В загальному скажу так, що як для сімейного авто потрібно шукати щось інше. Стосовно обслуговування виходить дешевше ніж ваз.

Nissan Micra 2012

Nissan Micra 2012

якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

Спробую коротко та по суті.
Авто для міста та подорожей. При купівлі одразу перевів на газ, так як у більшості переміщаюсь по місту, у звязку із особливостями роботи. витрати по газу 7 літрів, по трасі 4,5 - влітку.
авто легко паркується там де не залізуть стандартні хетчебеки.
по факту, у мене є тільки хороші відгуки про це авто. я в ньому і шпаклівку возив для ремонту квартири, і коляску з ванночною для дитини. хоч ззовні авто виглядає маленьким, але насправді у середині місця вдосталь, в тому числі для високих людей. комфортно їздити у 4, так як все ж таки ширина авто не є великою.
З плюсів: економічність, маневреність, якість матеріалів та надійність. все що робилося було плановим та по регламенту.

Nissan Note 2012

Nissan Note 2012

об`єм багажника, шумоізоляція

3 года я проездила на Note 2012 г.в. и просто супер довольна этой машиной. Особенно для женщины, мне кажется, лучше просто не придумаешь. Очень экономная - по городу в среднем 7-8 л/100 км, по трассе - 5,5 -6 л.
Довольно вместительна внутри.
Очень экономна в расходных материалах, недорогое ТО, так что денег из семьи эта малышка совершенно не тянет. За все 3 года ни единой серьёзной поломки или проблемы- сделана очень качественно.

Nissan Quest 2015

Nissan Quest 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

керованість, ціна

250 тис.км 13 л / 100 км Подорожі

Всем доброго дня. Машина 2015 года. Максимальная комплектация.
Хочу поделиться кратким отзывом о прекрасной машине Nissan Quest .
Первое,что меня привлёк это внешний вид этой машины, салон огромный и просторный качество материалов хорошее, мощность, экономичность в топливе ,город 13-15 трасса до 13ти всё зависит от стиля езды, плавность хода.
По запчастям проблем не возникало правда за два года использования поменял только один наконечник. Вообщем машина хорошая и надежная.

Nissan Micra 2006

Nissan Micra 2006

шумоізоляція

139 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Хороший, не большой автомобиль.
Купила его, так как только получила права. Хотелось не габаритный автомобиль.
Что бы на учится парковаться.
Микра очень хороший и экономный автомобиль. Расход бензина по городу 6-7 литров, это с кондиционером или печкой.
Шумоизоляция храмает
А так довольна.
Как первая машина, для девочек самое то.

Nissan Qashqai 2022

Nissan Qashqai 2022

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна

Перший власник 5 тис.км 9.5 л / 100 км Поїздки в місті

Всем привет!
Новая машина меня реально удивила и от Nissan ничего подобного я уже и не ожидал.
Напомню всем что это совершенно новая машина и ничего общего с прошлыми поколениями автомобилей Nissan она не имеет!
Эта машина создана с чистого листа и на новой платформе. Инженеры Nissan тут впервые пригласили группу независимых экспертов которые уделили особое внимание аэродинамике, материалам, запахам в салоне, шумоизоляции, акустике, весу автомобиля и неподрессоренной массе элементов подвески.
Тут стоит совершенно новая алюминиевая многорычажная подвеска, капот, двери также сделаны из лёгкого авиационного материала, кузов стал легче, больше, жёстче и всё это мы уже проверили на ходу и бездорожье.
Также впервые в этом классе в SUV установили передний LSD дифференциал и заднюю муфту полного привада BorgWarner. Это кардинально отличает новый Nissan от всех одноклассников по стабильности управления на высокой скорости, поворотах, движению по льду и снегу.
Сравнение нового Qashqai с любыми машинами Nissan или другими автомобильными брендами без вашего личного тест драйва будет уже не корректно.
В новинке стоит надёжный и проверенный годами и автомобилями Мерседес — Рено 4-х цилиндровый турбо мотор на 150 л.с., выдающий 250 н.м. с низких 1650 об.мин.
Напомню всем что данный мотор мощнее чем у модели Nissan Х-Trail 2.5, там всего 233 н.м. при 4000 об.мин! Новая машина ощутимо быстрее ускоряется от 0 до 100 км.ч, тут теперь 9.2 и 9.9 с в зависимости от привода.
У меня с 3 пассажирами и полным приводом получалось минимум 10.44 с до 100 км.ч на не обкатанной машине и 95 бензине.
Турбо мотор тут работает работает в паре с цепным вариатором Jatco на 400 н.м. с цепями Luk, ранее у Nissan стояли ременные вариаторы с меньшим крутящим моментом.
Напомню что данные цепные вариаторы 3 поколения ставятся на дизельные и бензиновые моторы V6 Nissan — Infinity. На сегодня это лучший цепной вариатор на рынке и работает в данном авто он с большим запасом по крутящему моменту.
Ещё мне понравился адаптивный LED свет, звук Bose 12 акустических систем, массаж в сидениях.
Уровень шума в салоне на трассе на 110 км.ч. не более 68 дB,
при скорости 90 км.ч на Бориспольской трассе 66 dB, что реально очень тихо.
Перед приобретением всем рекомендую покататься и никого не слушать, машина приятно удивляет!
Из минусов хочу отметить только цену и отсутствие машин в наличии.

Nissan Qashqai 2018

Nissan Qashqai 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, простір салону

Перший власник 71 тис.км 8 л / 100 км Поїздки в місті

Авто куплялось в першу чергу для поїздок містом та подорожей. Для подорожей, особливо компанією друзів не вистачає об\'єму багажного відділення. Можливо, краще було б, якби підвіска була б м\'якшою.
А так вид машини тільки гарні враження: керованість, надійність, можливість де куди їздити поза асфальтом. Повний привід був би в пригоді з десяток разів за три роки, не більше.

Відгуки про моделі Ніссан

Хочете придбати Ніссан та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Nissan від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 6 070+ відгуків відгуків про Ніссан будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.