//заглушка фото
Ми використовуємо cookie, щоб вам було зручніше користуватися сайтом Детальніше →
Як дізнатись всю історію авто?

Рус Укр
3.4 5 1

BMW 1 відгук про BMW LT

Добре
1 відгуків
3.4
Загальний рейтинг авто
  • Керування
    4.0
  • Надійність
    4.0
  • Комфорт
    1.0
  • Ціна
    3.0
  • Дизайн
    5.0

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, ціна, шумоізоляція

Дивитися всі вживані BMW LT
Фільтр
Добре 3.4
  • Добре
    3.4
  • Керування
    4
  • Надійність
    4
  • Комфорт
    1
  • Ціна
    3
  • Дизайн
    5
BMW LT 2014

BMW LT 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість

коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, ціна, шумоізоляція

150 тис.км 3 л / 100 км Поїздки в місті

Хорошая вещь, увы мало функциональная в условиях города. Роскошь и развлечение получаются, но только в хороших условиях. Казалось можно объехать пробки, но количество грязи и газа отбивает желание появляться на дороге.

  • Відгук був корисний?
Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 3295 відгуків про BMW
Відмінно 4.4
  • BMW I3 2016

    Добре
    4.4
  • Керування
    5
  • Надійність
    5
  • Комфорт
    3
  • Ціна
    4
  • Дизайн
    5
BMW I3 2016

BMW I3 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

178 тис.км Поїздки в місті

Всім доброго! Дане авто не варто порівнювати з гольфом чи іншою віддаленою по конструкції електричкою. У всіх є свої переваги та недоліки. Авто ВАРТЕ уваги та коштує своїх грошей. Як жартують на форумі власників айок коли обираєте дане авто то не дивіться на пробіг, а на стан авто. Слабке місце ходової- передні верхні опорні підшипники, але рекомендую одразу перейти на інший розмір резини або 205/55/19 є тільки літній варіант або 195/55/20 є літній і зимовий вибір, ціна дуже адекватна на ці розміри. 205 на перед стає тільки з проставками 20мм і плюс провернути положення пружини водійської стійки на 180градусів. Або більшу проставку, бо при вивороті коліс притирає резину. Виворіт коліс за рахунок заднього приводу БоМбЕзНиЙ! Жодна автівка такого розміру так не зробить! Задній привід в зимку супер!!!! На шипованій задній 195 резині гребе бадьоро! Якщо ожеледиця чи пробуксовка електроніка дуже чітко обрізає потужність і вміє вибірково пригальмовувати потрібну сторону щоб довернути в повороті. Тест на педаль в підлогу з вивернутими колесами до упору на вкатаному снігу автівка ліниво повзучи виконала даний маневр без натяку на пробуксовку коліс!!!! Авто дуже безпечне взимку! Коли гальмуєте рекуперацією, а авто постійно має ввімкнену функцію управління однією педаллю, і якщо задні колеса ловлять ковзання вона різко вимикає рекуперацію і враження ніби авто починає прискорюватися, тобто взимку чи влітку коли різко гальмуєте на узбіччі в пісок ногу тримайте на гальмах. До покупки рекомендую тільки 33батарейку, а краще 42 і рекс і с, обовʼязково прошийте спорт режим, ним користуватися неможливо бо знудить, машина стає сильно чутлива до натиску на акселератор і на поганій дорозі вібрація ноги відчувається як прискорення і гальмування на кожній вибоїні, але в комфортному режимі вона стає значно потужніша, особливо на трасі після 100км/год. У неї зʼявляється лінійне прискорення до обмеження в 160км/год без провалів як це було раніше. Має великий опір лобовий, тому на трасі розхід меньше 16влітку і 21взимку забудьте. Біля фур потрібно міцно тримати кермо, бо нею починає виляти від потоку повітря із-за вузької бази, авто високе, рамна кострукція, як у джипика, але посадка на рівні з водіями стандартних паркетників дуже зручно! Стійка передня дуже широка, єдиний вихід для мене опускати сидіння нижче - тоді супер, але дружина після мене із-за керма дороги не бачить. Батарейка пройшла 178тис і має сох 80%взимку і 86%влітку. - надійна. Очевидно, що мала в Норвегії трасовий пробіг і смажили її постійно швидкими зарядками. В моєму користуванні сох за два роки і зарядками від 220 трьома фазами- 11 кВт/год. Без змін. На даний момент єдине авто в сімʼї і це з відключеннями світла по 14-17 годин. Звісно всі поїздки: школа, гуртки, магазини, без далеких подорожей. Для таких цілей Найкращий самокат!!!! Думав як друге авто про єтрон, але розхід у 30кВт, ну така собі насолода- це теж міське авто….. Висновок один- гідне авто, на якому важко їхати без акселератора в підлогу, тобто без емоцій!

Дмитро

  • Відгук був корисний?
body back head
×
Вам подобається ця сторінка?
Відміна

Відгуки про моделі БМВ

Відгуки про БМВ ЛТ по рокам

Відгуки за типом транспорту

Хочете придбати БМВ ЛТ та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про BMW LT від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про БМВ ЛТ будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.