Отзыв Ford Kuga 2014

Внедорожник / Кроссовер Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
6-12 месяцев Время владения

цена

Отзыв

Всім Привіт . Це мій перший відгук тому не судіть строго. Вирішив написати відгук про свій досвід володіння автомобілем Форд Куга 2014р випуску 2.0літра передній привід, механіка. До цього володів автомобілями з розряду кросоверів Хонда ЦРВ, і Мазда СХ-5 яка досі в сім'ї. Так, що є з чим порівнювати. Кугу купили випадково, так збіглося, що запропонували забрати автомобіль в рахунок боргу з нашою доплатою, а ми з дружиною якраз підшукували їй автомобіль.  Автомобіль купувався для дружини, в основному для поїздок по асфальту-місто, траса тому закрили очі на відсутність повного приводу. У той момент у нас в родині вже була Мазда СХ-5 2,0 літра тому буду порівнювати з нею.
Плюс:
Основний плюс Куги 2.0 літра на механіці це звичайно ж двигун. Не дивлячись, що кількість коней 150 як і на Мазді, але відчуття потужності набагато яскравіше і машина розганяється дуже легко і без напрягів, на швидкості до 80км / год різниця дуже відчутна .
Куга з дуже комфортною підвіскою, йде м'яко, тихо, в повороти входить плавно впевнено. Особливе задоволення отримуєш при їзді по гравійної дорозі - просто їдеш і не напружуєшся, Підвіска ковтає всі нерівності і шумоізоляція гідна.
Підігрів лобового скла теж дуже приємна функція, яка присутня навіть в найбіднішій комплектації.
Машина дуже тепла взимку, салон прогрівається швидко, грубка потужна.
Салон просторий, можна перевозити великогабаритні речі.
За Пробіг 120000км нічого крім расходников не міняли не рахуючи ремонту передніх стійок.
Мінус:
Не вистачає повного приводу. Але якщо був би повний більше було б проблем.
Витрата палива дуже мала 6.2 літрів. Для порівняння на Мазді 10л.
Для перевірки рівня масла в коробці треба підняти машину на підйомнику і зняти переднє колесо, що далі навіть не став уточнювати.
Висновок:
Форд Куга з двигуном 2.0 літра і переднім приводом хороший надійний автомобіль для асфальтових літніх доріг.

Юрій
09 июня 2020