Renault Laguna загальна оцінка користувачів

Надійність:
Ціна:
4 з 5
5 з 5

Переваги
Надійне. 1,5 дизель 110кс. комфортно в салоні,двіхзонний клімат. Безключовий доступ (карта яка завжди лежить в кишені і діставати Не потрібно (особливо зручно зимою)

Недоліки
відсутня кнопка відкриття багажника із салону . Двигун "прив*язаний " до конкретного масла 5w30 (у зв*язку із наявністю сажового фільтру)

Надійне , комфортне, та порівняно деше авто в даному класі (ціна рено лагуна 2014рв= ціна пасат 2011 р. Двигун 1,5 дизель потужністю 110кс достатньо для динамічної їзди. Сидіння комфортне з боковою підтримкою. Витрати палива: місто 6-6,5 (залежить від пробок ) ;Траса -4,5-5,5 і більше (залежить від стилю їзди) , зазвичай траса 120 км/год-5,0л/100. Багажник в універсалі "конячий", правда все по ньому їздить і потребує гумового коврику чи утримуючої сітки. Керованість , шумоїзоляція, витрати палива та надійність НА ВИСОТІ. Раніше думав купувати фолькса- пасата 2011 за ці ж гроші але вибір впав на ЛАГУНУ ПРО ЩО НІ НА ГРАМ НЕ ШКОДУЮ . (до цього часу я використовував Форд ,Хонда ,Кіа,Шевроле ,Фолькс, Міцубісі) . Думаю що у французів вийшло достойне авто з класним двигуном та продуманими фішками та якісними матеріалами. В класі "Д" Лагуна з 2013 рв 1,5 диз - це хороший конкурент пасату , пежо чи іншим в цьому класі .

Додати коментар Коментарі (1)
Додати коментар
avatar
Антон
25 мая 2019 г., 13:43
Перезвоните пожалуйста по номеру 8 (953)367-35-45 Антон.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Лагуна по рокам