Відгук Renault Laguna 2014

Унiверсал Кузов

Надійне. 1,5 дизель 110кс. комфортно в салоні,двіхзонний клімат. Безключовий доступ (карта яка завжди лежить в кишені і діставати Не потрібно (особливо зручно зимою)

відсутня кнопка відкриття багажника із салону . Двигун "прив*язаний " до конкретного масла 5w30 (у зв*язку із наявністю сажового фільтру)

Надійне , комфортне, та порівняно деше авто в даному класі (ціна рено лагуна 2014рв= ціна пасат 2011 р. Двигун 1,5 дизель потужністю 110кс достатньо для динамічної їзди. Сидіння комфортне з боковою підтримкою. Витрати палива:
місто 6-6,5 (залежить від пробок ) ;Траса -4,5-5,5 і більше (залежить від стилю їзди) , зазвичай траса 120 км/год-5,0л/100.
Багажник в універсалі "конячий", правда все по ньому їздить і потребує гумового коврику чи утримуючої сітки.
Керованість , шумоїзоляція, витрати палива та надійність НА ВИСОТІ.
Раніше думав купувати фолькса- пасата 2011 за ці ж гроші але вибір впав на ЛАГУНУ ПРО ЩО НІ НА ГРАМ НЕ ШКОДУЮ . (до цього часу я використовував Форд ,Хонда ,Кіа,Шевроле ,Фолькс, Міцубісі) .
Думаю що у французів вийшло достойне авто з класним двигуном та продуманими фішками та якісними матеріалами.
В класі "Д" Лагуна з 2013 рв 1,5 диз - це хороший конкурент пасату , пежо чи іншим в цьому класі .

Роман
17 липня 2017