Nissan 1 відгук про Nissan Quest 1996 року

Nissan Quest 1996

Nissan Quest 1996

простір салону

Еще не ломалась. Понадобилось только выравнивание передней оси. Машину клонило вправо.Удобно ездить на дальние дистанции группой. Вместимость обьемная. Не стоит развивать слишком большую скорость, машину заносит на поворотах, она не очень устойчивая.Это больше семейная машина. Трудностей с поломками я не испытывала. Правда надо починить кондиционер, пашет слабо. Сиденья складываются, можно вместить обьемный багаж

Я довольна. Удобно ездить на дальние дистанции группой. Вместимость обьемная. Не стоит развивать слишком большую скорость, машину заносит на поворотах, она не очень устойчивая.Это больше семейная машина. Трудностей с поломками я не испытывала. Правда надо починить кондиционер, пашет слабо. Сиденья складываются, можно вместить обьемный багаж.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 9 відгуків про Nissan Quest
  • Nissan Quest 2014

Nissan Quest 2014

Nissan Quest 2014

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова

108 тис.км 11 л / 100 км Подорожі

Чудове авто. Дешеве в обслуговуванні. Вся підвіска і розхідники підходить з інших нісанів. Динамічне. Потужний двигун. Витрата пального як для такого авто не велика, для порівняння можна взяти Міцубісі Грандіс. Об\'ємний салон. Багато місця.

Владимир

Дивитися всі 6078 відгуків про Nissan
  • Nissan Rogue 2014

Nissan Rogue 2014

Nissan Rogue 2014

шумоізоляція

Автомобіль чудовий за свої гроші! У мене хороша комплектація SL, є все що потрібно. На газу розхід 12-13л газу при їзді по місту, у перерахунку на бензин 6-7л. Вмісткий у салоні, 5 дорослих людей почуваються комфортно. В обслуговуванні теж норм, запчастини є в наявності, без проблем б/у чи нові. З мінусів тільки поки що шумоізоляція, а більше нарікань поки немає. Користуюсь авто більше ніж пів року, кожного дня.

Василь

Відгуки про моделі Ніссан